دندان های شما در مورد شخصیت تان چه می گویند؟

دندان های شما در مورد شخصیت تان چه می گویند؟

وضعیت دندان‌های سفید و مرواریدی کسی که با آن آشنا می شوید، ممکن است چیزی بیش از روال مسواک زدن او را نشان دهد. دندان های شما در واقع می توانند ویژگی های شخصیتی مختلف را نشان دهند. چهار نوع کلیدی دندان وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

اسکوال 

چگونه می توان از دندان ها ویژگی شخصیتی افراد را تشخیص داد؟در حالی که ممکن است بیشتر عادت داشته باشید که از یک تکنسین ناخن مدل اسکوال برای ناخن هایتان بخواهید، باید بدانید که اسکوال، شکل دندانی رایج است. اسکوال دارای گوشه های گرد با نمود مربع است و برای اکثر شخصیت ها مناسب است و به عنوان یک شکل ایمن برای دندان ها در نظر گرفته می شود.

با در نظر گرفتن نیمرخ صورت اکثر افراد، ما به طور متوسط زوایای تیز را در زاویه فک پایین، استخوان های بالای گونه و پیشانی تشخیص می دهیم. این زوایا به دلیل ماهیت، شکل و سطح چربی درون پوستی که روی ساختار استخوانی قرار دارد، نرم می‌شوند. دندان‌های اسکوال می‌توانند ویژگی‌هایی مانند پیچیدگی، آرامش و مهربانی را نشان دهند.

بیضی 

چگونه می توان از دندان ها ویژگی شخصیتی افراد را تشخیص داد؟اگر دندان‌های بیضی دارید، یعنی دندان های زنانه‌تری دارید و یا نشان از جوانی شماست. از نظر زیبایی، ویژگی های گرد صورت مناسب دندان های گرد یا بیضی شکل است. دندان های بیضی شکل شخصیتی بی خیال، مثبت و برونگرا را القا می کنند.

مربع

چگونه می توان از دندان ها ویژگی شخصیتی افراد را تشخیص داد؟دندان‌های مربعی در مقایسه با دندان‌های بیضی در انتهای مخالف طیف قرار دارند و لبه‌ها با گوشه‌های تیز صاف‌تر هستند. آنها نمایانگر دندان‌های مردانه و قدیمی‌تری هستند و با گذشت زمان تقریباً همه دندان‌ها به شکل مربعی در می‌آیند. داشتن دندان‌های مربعی لزوماً چیز بدی نیست، اما با افزایش سن، دچار ساییدگی بیشتر می شوند. ویژگی های شخصیتی افراد با دندان مربعی، می تواند جدیت، بلوغ و کارایی باشد.

مثلثی

چگونه می توان از دندان ها ویژگی شخصیتی افراد را تشخیص داد؟اگر دندان‌هایی دارید که زیاد به سمت بیرون است، می‌تواند یک ویژگی تعیین‌کننده باشد. دندان های مثلثی با تسلط، خلاقیت، حرکت، تفکر آزاد و دمدمی مزاج بودن مرتبط است.

البته تک تک دندان ها نیز ممکن است شکل خاص خود را داشته باشند و برخی از افراد ممکن است دندان نیش نوک تیزتری داشته باشند. این افراد معمولاً با صفات مردانه، قدرت و پرخاشگری بیشتری شناخته می شوند.چگونه می توان از دندان ها ویژگی شخصیتی افراد را تشخیص داد؟موارد دیگری که باید به آن توجه کرد، لکه های سفید روی دندان است که می تواند به دندان ها شخصیت بدهد و باز بودن، مهربانی و خلاقیت را نشان دهد. بسیاری از افراد نیز در اثر ساییدگی طبیعی، لبه های ناهمواری روی دندان های خود خواهند داشت. ویژگی‌های نامتقارن مانند دندان‌های شکسته یا ترک‌خورده می‌توانند بی‌نظمی، کاهش هوش و همچنین خلاقیت و برون‌گرایی را نشان دهند.

بیشتر بخوانید:

با رعایت این نکات بهداشتی از مراجعه به دندانپزشک بی نیاز شوید

آیا می دانستید بوسه هم باعث پوسیدگی دندان می شود؟

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • فرشاد نوروزی مرداد ۹, ۱۴۰۱

    من هوادار شما هستمخواهش می کنم سایت خوبتون رو با این خزعبلات آلوده نکنید- حیفه

  • فرشاد نوروزی مرداد ۹, ۱۴۰۱

    من هوادار شما هستم
    خواهش میکنم از این خزعبلات نذارید. حیفه سایت به این خوبی با این مسائل پر بشه