صحبت های دختری که بر سر حجاب با یک روحانی درگیر شده بود + ویدئو

صحبت های دختری که بر سر حجاب با یک روحانی درگیر شده بود + ویدئو

خبرگزاری فارس فیلمی از صحبت های دختری منتشر کرده است که ویدئوی درگیری لفظی او با یک روحانی بر سر حجاب چندی قبل خبرساز شده بود.

مدتی قبل ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که از درگیری لفظی یک دختر با یک روحانی آمر به معروف که در فروشگاهی درباره ی حجابش به او تذکر داده بود حکایت داشت.

به ادعای برخی منابع این دختر پس از این اتفاق بازداشت اما بعد از چند روز آزاد شد.

در فیلمی که خبرگزاری فارس منتشر کرده است این دختر و دوست او که ویدئوی این اتفاق را ضبط کرده بود، می گویند که این درگیری اوایل تیر ماه امسال در فروشگاهی در رامسر رخ داده است.

در ادامه دختری که با روحانی آمر به معروف درگیر شده بود توضیح می دهد که این روحانی در فروشگاه درباره ی حجابش به او تذکر داده بود و او در یک لحظه بسیار عصبانی می شود و ناخواسته به این روحانی اهانت می کند. پس از آن وقتی متوجه می شود دوستش فیلمی از این درگیری با تلفن همراه خود گرفته بود، از سر خشم تصمیم می گیرد آن را برای مسیح علینژاد ارسال کند. اما فردای آن روز پس از انتشار گسترده ی این ویدئو در فضای مجازی، از کار خود پشیمان می شود. به توصیه ی دوست خود از علینژاد می خواهد که ویدئوی مذکور را از صفحه ی خود حذف کند اما هر چه از او خواهش می کند بی فایده است.

در ادامه دوست این دختر می گوید که به نظر او زنان ایرانی بازیچه ی مسیح علینژاد قرار گرفته اند و خطاب به او می گوید که نباید این کار را کند. دختری که با روحانی آمر به معروف درگیر شده بود نیز  صحبت های دوست خود را تأیید می کند.

هفته ی گذشته نیز رسانه های اصولگرا ویدئویی از آشتی دو دختری که در یک اتوبوس بی‌آر‌تی در تهران بر سر حجاب با یکدیگر درگیر شده بودند منتشر کردند. در این ویدئو پس از توضیحات هر دو طرف درباره ی درگیری، زن آمر به معروف و زن دیگر یکدیگر را در آغوش کشیدند.

 

بیشتر بخوانید:

آشتی دختران ماجرای تذکر حجاب در اتوبوس + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • رضا مرداد ۸, ۱۴۰۱

    بنظر خودتون این مقاله که نوشتین چنددرصد مورد قبول ملت، خدا میدونه دختر مردم رو توی چ فشاری قرار دادن که این دروغها رو تکرار. کرده.