ماجرای فوتبالیست سیرالئونی که برادرش را به جای داماد به مراسم عروسی اش فرستاد

ماجرای فوتبالیست سیرالئونی که برادرش را به جای داماد به مراسم عروسی اش فرستاد

باید اتفاق خیلی مهمی بیفتد که در مراسم عروسی خودتان حضور نداشته باشید. پس می توانید تنها افکار عروس محمد بویا تورای را تصور کنید وقتی اعلام کرد که در مراسم عروسی شان حضور نخواهد داشت زیرا باشگاه فوتبال جدیدش از او خواسته که زودتر از موعد قبل و برای تمرینات پیش فصل بازگردد. مراسم عروسی بویا تورای با همسرش برای ۲۱ جولای برنامه ریزی شده بود اما باشگاه سوئدی مالمو از بازیکن ۲۷ ساله سیرالئونی خود خواست در اولین فرصت به دیگر بازیکنان پیوسته و تمرینات پیش فصل را آغاز نماید. از این روی تورای در مراسم عروسی اش شرکت نکرده و به سوئد سفر کرد تا در روز ۲۲ جولای به عنوان بازیکن جدید تیم رونمایی شود.

فوتبالیست سیرالئونی برادرش را به جای خود به مراسم عروسی اش فرستاد

تورای در این باره به روزنامه سوئدی Aftonbladet گفته است: «ما در ۲۱ جولای در سیرالئون عروسی کردیم اما من آنجا نبودم زیرا مالمو از من خواست که زودتر بیه اینجا بیایم». تورای که پیش از ترک کشورش برای سفر به سیرالئون لباس های عروسی اش را پوشیده و با همسرش عکس گرفت، این تصاویر را در ادامه در حساب توییتری خود منتشر کرد و نوشت: «ما از قبل این عکس ها را گرفتیم پس انگار که آنجا بوده ام. اما آنجا نبودم. بردارم نماینده من در مراسم عروسی واقعی بود». تورای که پس از دو فصل حضور در لیگ برتر چین با تیم مالمو سوئد قرارداد بست، روز پنج شنبه گذشته در ۹ دقیقه پایانی بازی تیمش برابر تیم دیدلنگ لوگزامبورگ وارد میدان شد، بازی مرحله انتخابی لیگ اروپا در دور سوم که با پیروزی سه بر صفر تیم سوئدی همراه بود.

فوتبالیست سیرالئونی برادرش را به جای خود به مراسم عروسی اش فرستاد

از زمان آمدن به سوئد، محمد بویا تورای نتوانسته حضوراً همسرش را ببیند اما قول داده که این دو ماه عسلشان را به زودی با هم خواهند بود. تورای با لبخندی در این باره گفته است: «ما لیگ را برنده خواهیم شد و سپس به ماه عسل خواهیم رفت»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • علی مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

  یعنی استغفرالله داداش باید وظایف دامادیشو تا قبل از ماه عسلشون بجا بیاره؟!

 • هما مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

  فقط به فکر خودشه با فوتبال ازدواج کرده …‌‌دختره باید جدا بشه وقتی یک عروسی رو نمیتونی بیای پس توی هیچ مراحلی نمیشه بهش اعتماد کرد

 • نادرشاه افشار مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

  کاری به اینحرکت زشت ندارم,,امااحساس وظیفه وگوش به امرسرمربی بودن رااقای طارمی عابدزاذه این
  ریقوهای پرروی پرتوقع بیاموزندخداییش ان کشوروفدراسبون که بازیکن سالاری داردبایداتشش زدبرای لای
  جرز ارزش دارد,بایدطارمی شرح وظایف امضا,تیم ملی عیبت داردفتنه گرشد جریمه سنگین نقدی اخذ وسپس چون فاضلاب درچاه فاضلاب پرتش کرد,وای برفدراسبون که دنبال چرب شدن سیبیلش هست و از غرط ناراحتی قاسمپورمیدودکه حمیدنتوانست کاری کندسیبیلم چرب کنند,,این بی ارزه ماموریت دادم یکماه وقت داری باطارمی نسخه اسکوویچ بپیچیدنالایقهاخریف جوانمردهای لرعشایروترکمن بیرالوندوازمون نشد ندحالا ارزوی سکونت درفرشته به گوربایدببرم