مایک تایسون: «سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است»

مایک تایسون: «سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است»

مایک تایسون بار دیگر نسبت به سریال جدید شبکه Hulu درباره زندگیش ابراز انزجار کرد. این بوکسور سنگین وزن سابق، سریال «مایک» را نمی پسندد و مدعی است که این شبکه داستان زندگی او را دزدیده است.

تایسون روز شنبه شکایت خود را از Hulu و این سریال از طریق اینستاگرام خود اعلام کرد و دو پست را با لحنی تند علیه این پلتفرم به اشتراک گذاشت. او در پست اول از دانا وایت، رئیس سابق سازمان هنرهای رزمی ترکیبی ستایش می کند. تایسون ادعا می‌کند که Hulu تلاش کرد برای تبلیغ «مایک» به وایت و احتمالاً UFC پول بدهد، اما وایت به خاطر احترام به دوستیشان نپذیرفت.مایک تایسون سازندگان سریال «مایک» را متهم به دزدی کردتایسون می‌نویسد: «Hulu تلاش کرد تا میلیون‌ها دلار به برادرم دانا وایت بپردازد، بدون اینکه به من یک دلار پیشنهاد دهد تا داستان زندگی من را به دست بیاورد. وایت این پیشنهاد را رد کرد چون برای دوستی و رفتار محترمانه با مردم ارزش قائل است. من هرگز آنچه را که او برای من انجام داد را فراموش نمی کنم، همانطور آنچه Hulu از من دزدید را هرگز فراموش نخواهم کرد.»مایک تایسون سازندگان سریال «مایک» را متهم به دزدی کرداندکی بعد، تایسون پست دومی را در انتقاد از Hulu به اشتراک گذاشت: «اجازه ندهید Hulu شما را گول بزند. من از داستان آنها در مورد زندگیم حمایت نمی کنم. آنها داستان زندگی مرا دزدیدند و پولی به من ندادند. برای مدیران Hulu من فقط کسی هستم که می توانند در حراج بفروشند.»

این اولین بار نیست که تایسون از تولید این سریال انتقاد می کند. در فوریه ۲۰۲۱، تایسون مدت کوتاهی پس از اینکه ساخت این سریال توسط Hulu تایید شد، مخالفت خود را اعلام کرد. تایسون در آن زمان در بیانیه‌ای گفت: «این اعلامیه ای درباره نابرابری‌های اجتماعی در کشور ماست و نمونه بارزش این است که چگونه طمع کمپانی Hulu منجر به سوءاستفاده فرهنگی از داستان زندگی تایسون شد.»مایک تایسون سازندگان سریال «مایک» را متهم به دزدی کرد«مایک» با بازی تروانته رودز در نقش تایسون، زندگی این ورزشکار معروف را از دوران نوجوانی تا حضور برجسته‌اش به‌عنوان یک بوکسور حرفه‌ای و مجموعه‌ای از رسوایی‌هایی که پس از بازنشستگی اش به بار آورد، دنبال می‌کند.

پس از اینکه مقدمات ساخت «مایک» آغاز شد، مایک تایسون به‌ عنوان تهیه‌کننده اجرایی یک سریال دیگر درباره زندگی‌اش قرارداد امضا کرد که در آن جیمی فاکس نقش او را بازی می کرد. اما در نهایت، در ماه های اخیر تولید آن متوقف شد و به پخش نرسید.

استیون راجرز، فیلمنامه نویس فیلم «من، تونیا»، خالق سریال «مایک» و تهیه‌کننده اجرایی «مایک» است. Hulu دو قسمت اول از هشت قسمت فصل اول این سریال را در ۲۵ آگوست پخش خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

مایک تایسون پیش بینی کرد که به زودی خواهد مُرد: «تاریخ انقضایم نزدیک شده است!»

مایک تایسون می گوید ۵۰۰ میلیون دلار درآمد خود از بوکس را به باد داده است

منبع: yahoo
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود