دو مورد از پیشگویی‌های بابا وانگا که برای سال ۲۰۲۲ به حقیقت پیوست

دو مورد از پیشگویی‌های بابا وانگا که برای سال ۲۰۲۲ به حقیقت پیوست

بابا وانگا پیشگوی فقید بلغارستانی که پیش بینی های مبهم او از زمان مرگش در سال ۱۹۹۶، جهان را فراگرفته، سیل پیشگویی هایش را تا سال ۵۰۷۹ به جا گذاشته است. اما پیش‌گویی‌های او برای سال ۲۰۲۲ بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است. او که ظاهراً همه چیز، از مرگ پرنسس دایانا تا یازده سپتامبر و ریاست جمهوری باراک اوباما را پیشگویی کرده بود، گفته بود که زمین در سال ۲۰۲۲ با دو فاجعه طبیعی ویرانگر مواجه خواهد شد.کدام پیشگویی های بابا وانگا درست بوده است؟بابا وانگا مدعی شد که بخش هایی از آسیا و استرالیا در معرض سیل شدید قرار خواهند گرفت. این اتفاق رخ داد و در اوایل سال میلادی جاری باران سیل آسا و سیل سواحل شرقی استرالیا را در بر گرفت. او همچنین پیش‌بینی کرده بود که شهرهای بزرگ تحت تأثیر خشکسالی و کمبود آب فلج‌کننده قرار می‌گیرند، اگرچه این اتفاق می‌تواند در هر کجا و در هر زمان رخ دهد.

روز جمعه در بریتانیا رسماً خشکسالی اعلام شد

کدام پیشگویی های بابا وانگا درست بوده است؟گروه ملی خشکسالی (NDG) برای بررسی تداوم هوای خشک که پیش بینی می شود روز یکشنبه با رعد و برق و باران شدید به پایان برسد، تشکیل جلسه داد. وزارت محیط زیست، غذا و امور روستایی اعلام کرد که مناطق آسیب دیده انگلیس، جنوب غربی، بخش‌هایی از جنوب، مرکز و شرق، در وضعیت خشکسالی قرار گرفته اند.کدام پیشگویی های بابا وانگا درست بوده است؟اگرچه آژانس محیط‌زیست (EA) و شرکت‌های آب اصرار دارند که منابع ایمن هستند، اما انتظار می‌رود آنها، برنامه‌های بیشتری را برای مدیریت سطح پایین آب اجرا کنند، که ممکن است شامل ممنوعیت‌های بیشتر برای لوله‌کشی باشد. در همین زمان، پس از مشکلات فنی که باعث هرج و مرج در کارخانه تصفیه آب نتلی میل تیمز واتر شد، خانواده‌ها در این منطقه، مجبور شدند برای دریافت بطری‌های آب در ساری، صف بکشند.کدام پیشگویی های بابا وانگا درست بوده است؟بریتانیا تنها کشوری نیست که با خشکسالی فاجعه‌بار مواجه است. ایتالیا و پرتغال هر دو در این بحران قرار دارند و از ساکنان این کشورها خواسته می‌شود منابع آب را حفظ کنند. در واقع، ایتالیا در مسیر تجربه بدترین خشکسالی خود از دهه ۱۹۵۰ قرار دارد.

کدام پیشگویی های بابا وانگا درست بوده است؟بابا وانگا همچنین پیشگویی کرده بود که در سال ۲۰۲۲، پس از کشف یک ویروس کشنده، همه‌گیری دیگری در سیبری رخ خواهد داد. علاوه بر آن به گفته او، به دنبال کاهش دمای هوا، قحطی در هند رخ خواهد داد. بابا وانگا در پیشگویی های دیگرش برای این سال به بیگانگانی که از یک سیارکی وارد زمین خواهند شد اشاره کرده است. او پیش بینی کرده است که واقعیت مجازی جهان را تسخیر خواهد کرد که با توجه به برنامه های جدید متاورس چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. پیشگویی های بابا وانگا چندان هم درست نبوده است. او در مورد پایان اروپا در سال ۲۰۱۶ اشتباه می کرد و خوشبختانه جنگ هسته ای چهار ساله ای که از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ پیشگویی کرده بود نیز محقق نشد.

بابا وانگا کیست؟

کدام پیشگویی های بابا وانگا درست بوده است؟نام اصلی بابا وانگا، ونجلیا گوشترووا بود اما بیشتر به «وستراداموس بالکان» معروف بود. او در ۱۲ سالگی بینایی خود را از دست داد و ادعا کرد که خداوند توانایی دیدن آینده را به او عطا کرده است. او در آگوست ۱۹۹۶ بر اثر سرطان سینه درگذشت، اما شاگردانش ادعا می‌کنند که پیشگویی های او تا سال‌ها پس از درگذشت او ادامه دارد.

منبع: The Sun
دیجیاتو
بدون نظر

ورود