۱۵ تکنیک حرفه ای در پابجی موبایل رو یاد بگیر

۱۵ تکنیک حرفه ای در پابجی موبایل رو یاد بگیر

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا یک سری از گیمرها بهتر از بقیه در بازی پابجی موبایل عمل می‌کنند؟ پابجی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین در سبک بتل رویال است که کاربران زیادی دارد. در دنیای بازی‌های بتل رویال تنها چند بازی مطرح وجود دارند که توانسته‌اند در طی سال‌ها فعالیت، محبوبیت خود را حفظ کنند. این بازی‌ها با عرضه آپدیت‌های جدید و کاربردی و ایجاد مکانیک‌های جذاب درون بازی توانسته‌اند طرفداران بیشتری جذب خود کنند. پابجی موبایل یکی از اولین بازی‌های سبک بتل رویال است که توانسته این کار را انجام دهد. موفقیت پابجی موبایل به دلیل مکانیک‌ها و تکنیک‌هایی است که تنها گیمرهای حرفه‌ای موفق به انجام آن هستند تا لذت بازی را برای خود و تماشاگران چند برابر کنند. اگر شما نیز می‌خواهید به یکی از این گیمرهای حرفه‌ای تبدیل شوید، با ما همراه باشید.

پابجی موبایل برای گیمرهای حرفه‌ای

بازی پابجی موبایل یکی از آن بازی‌هایی است که اگر یک بار آن را بازی کنید، سعی خواهید کرد تا در اوقات فراغت خود حتما آن را ادامه دهید. یک بازی بتل رویال با گرافیک زیبا و گیم پلی روان که تعداد زیادی مکانیک و تکنیک مختلف را درون خود جای داده است. تمامی این تکنیک‌ها انتظار گیمرهای حرفه‌ای را می‌کشد تا با کشف آنها بتوانید به یکی از بهترین گیمرها تبدیل شوید. گیمرهای حرفه‌ای در کنار خرید یوسی برای ارتقا ظاهر شخصیت خود، از این تکنیک‌ها برای برتری در میدان مبارزه استفاده می‌کنند.

هدفون را فراموش نکنید

یکی از نکاتی که اکثر گیمرها در هنگام انجام بازی‌هایی با تعداد نفرات زیاد از یاد می‌برند، استفاده از هدفون و هر نوع وسیله صوتی است. به عقیده این گیمرها، فضای درون بازی به قدری شلوغ است که نتوان صداها را از هم تشخیص داد. این یکی از نکاتی است که گیمرهای حرفه‌ای با دیگر بازیکن‌ها را از هم متمایز می‌کند. یکی از نقاط قوت بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال، طراحی بخش صوتی قدرتمند بازی است. صداها درون بازی پابجی موبایل و هر بازی بتل رویال به قدری مهم هستند که می‌توانند برنده یا بازنده بودن شما را تعیین کنند. توصیه می‌کنیم برای شنیدن صدای پای حریفان به صورت هر چه بهتر، از هدفون‌ها و هدست‌های با کیفیت‌تری استفاده کنید. هر چه بهتر بتوانید محل دشمن را تشخیص دهید، بهتر عمل خواهید کرد.

15 تکنیک حرفه ای در پابجی موبایل رو یاد بگیر

فریم را فدای گرافیک بهتر نکنید

منطقی است که انتظار اکثر گیمرها از یک بازی، گرافیک جذاب و خیره کننده باشد. در بازی‌های بتل رویال بهتر است این انتظار را کمی کاهش دهید. در دنیای بازی‌های بتل رویالی مانند پابجی موبایل، یکی از اصلی‌ترین چیزهایی که می‌تواند باعث کسب امتیاز بیشتر شود، فریم بیشتر است. اگر از موبایل ضعیف یا متوسطی استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم بهترین تنظیمات گرافیکی را برای کسب فریم بیشتر به کار بگیرید.

نقشه‌ها را یاد بگیرید

یاد گرفتن محل مبارزه حتی در دنیای واقعی نیز عامل تعیین کننده برندگان است. پابجی موبایل دارای چند نقشه مختلف بوده و جزئیات هر نقشه متفاوت است. با شناخت کامل هر نقشه می‌توانید نقاط خوبی را برای مستقر شدن انتخاب کنید. در بازی‌های آنلاین هر چه از نظر جغرافیایی برتری بیشتری داشته باشید، بهتر می‌توانید دشمنان را شناسایی کرده و از پا در بیاورید. وقتی که چند بار در محیط‌های مختلف یک نقشه خاص فرود بیایید، می‌توانید بهترین مکان‌ها از نظر تسلیحات را شناسایی کنید و دفعات بعدی مستقیما به سمت آن منطقه بروید.

لباس مناسب به تن کنید

شاید تصور کنید اسکین پابجی تنها برای جذابیت بازی ساخته شده است، اما این اسکین‌ها بیشتری از یک لباس ساده هستند. بافت و رنگ‌های استفاده شده در هر نقشه با یکدیگر متفاوت است. بعضی از نقشه‌ها فضایی سفید و برخی فضای سبز دارند. اگر لباس‌های زیادی رنگی و متغایر با این فضاها را انتخاب کنید، در اولین نگاه دشمن، شناسایی خواهید شد. هیچ چیز بدتر از این نیست که ندانسته توسط دشمن شناسایی شده و کشته شوید. اسکین در پابجی موبایل می‌تواند باعث استتار شما شود. افرادی که به بازی‌های مخفی کاری علاقه دارند، می‌توانند با پوشیدن لباس‌های هم رنگ محیط نقشه، به خوبی دشمنان خود را بکشند.

تجهیزات بهتر، جنگ راحت‌تر

اگر نکات قبلی را رعایت کرده باشید، به طور حتم همه جای نقشه را بلد هستید. پس می‌دانید که اسلحه‌های قدرتمندتر بیشتر در چه نقاطی پیدا می‌شوند. در اکثر بازی‌ها به چنین محل‌هایی، نقاط High Loot گفته می‌شود. شناسایی و فرود آمدن در نقاط های لوت می‌تواند چند مرحله شما را نسبت به گیمرهای دیگر جلو بیاندازد. حتی اگر نتوانستید در ابتدای بازی در مناطق های لوت فرود بیایید، سعی کنید در ادامه به دنبال تسلیحات بهتری باشید. در انتهای بازی که نقشه کوچک‌تر می‌شود، یکی از چیزهایی که باعث می‌شود یک بازیکن برنده شود، تسلیحات بهتر است.

تیم خود را فراموش نکنید

برخی گیمرها ترجیح می‌دهند از تیم خود جدا شده و به تنهایی بجنگند. در این صورت علاوه بر این که خود را به خطر انداخته‌اید، تیم خود را نیز ضعیف‌تر خواهید کرد. بهتر است برای برنده شدن، همواره نزدیک هم تیمی‌های خود باشید. هر چه به هم تیمی‌ها نزدیک باشید، بهتر می‌توانید رقیبان را شکست دهید. کشته شدن یکی از اتفاقاتی است که به احتمال زیاد شما و دوستان‌تان را تهدید می‌کند، برای این که به سرعت به جریان بازی برگردید، توصیه می‌شود همیشه به دوستان خود نزدیک باشید تا در کمترین زمان بتوانید آنها را زنده کنید. با کمتر شدن تعداد هم تیمی‌ها، شانس موفقیت‌تان نیز کاهش می‌یابد.

دشمن دوم را جدی بگیرید

یکی از قسمت‌های اصلی بازی‌های بتل رویال، مربوط به کوچک شدن منطقه قابل بازی می‌شود. بسته به بازی‌های مختلف، پس از مدت زمان خاصی، منطقه قابل بازی کوچک‌تر می‌شود. هرچند دشمن اصلی شما در بازی، گیمرهای دیگر هستند، اما منطقه آبی پابجی موبایل یا Blue Zone نیز دشمن دیگر شما است. پس بهتر است هر چه زودتر خود را به منطقه امن بازی برسانید. هر چه دیرتر بجنبید، مناطق خوب بخش امن را از دست می‌دهید و در نتیجه زودتر شکست می‌خورید. کاری که برخی گیمرهای حرفه‌ای انجام می‌دهند، حرکت با موازات Blue Zone است. به این صورت که با حرکت کردن این منطقه، به سمت منطقه امن می‌روند تا دیگر گیمرها را شناسایی کنند.

جلیقه و کلاه سطح ۳ خود را سالم نگه دارید

این متن تنها برای گیمرهایی است که قصد دارند در بازی به صورت حرفه‌ای عمل کنند. پس برای این که بتوانید در هر بازی شانس برنده شدن بیشتری داشته باشید، باید بهترین تجهیزات و جلیقه‌ها را در اختیار داشته باشید. جلیقه و کلاه چیزی است که شما را از گلوله‌های دیگر بازیکنان حفظ می‌کند. هر چه قدرت یک جلیقه بیشتر باشد، دیرتر از بین می‌رود و دمیج بیشتری تحمل می‌کند. سطح سه، آخرین سطحی است که برای جلیقه‌ها و به طور کلی آرمور پابجی موبایل طراحی شده است. نکته مهمی که اکثر گیمرهای حرفه‌ای رعایت می‌کنند، استفاده از جلیقه سالم در طول بازی است. برای موفقیت، هیچ وقت از تجهیزات صدمه دیده استفاده نکنید.

تعویض سریع دوربین در تنظیمات پابجی موبایل

هر چه بخش تنظیمات یک بازی کامل‌تر باشد، با بازی بهتری روبرو خواهیم بود. توسعه دهندگان برای راحتی گیمرها و بهبود تجربه کاربری، تنظیمات مختلفی را درون منوی بازی قرار می‌دهند. در بازی پابجی موبایل، دوربین‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای اسلحه خود انتخاب کنید. دوربین‌هایی با زوم بیشتر یا با زوم کمتر می‌توانند در نحوه شناسایی و هدف گیری به شما کمک کنند. اما زمانی را تصور کنید که دوربین‌های زیادی دارید و در حال استفاده از دوربینی با زوم بیشتر، دشمنی نزدیک شما شود، تعویض دوربین در این موقعیت امکان پذیر نیست. در تنظیمات بازی پابجی موبایل بخشی به نام Quick Scope Switch وجود دارد تا با فشردن یک دکمه به سرعت بتوانید دوربین اسلحه را تغییر دهید.

هر جایی به غیر از بوته‌ها

بهتر است  برای قایم شدن از دست دشمنان، از بوته‌ها استفاده نکنید. اگر تنظیمات گرافیکی بازی را به حد کافی کاهش دهید، بوته‌ها اثر خود را از دست می‌دهند و به راحتی می‌توانید بقیه گیمرهای قایم شده درون بوته‌ها را شناسایی کنید.

برخی تجهیزات الزامی هستند

آیتم‌های مختلفی درون دنیای پابجی موبایل وجود دارند تا بسته به موقعیت از آنها استفاده کنید. به دلیل محدودیت کیف نمی‌توان هر آیتمی را با خود حمل کرد، اما بهتر است برخی تجهیزات و آیتم‌های ضروری را همیشه به همراه داشته باشید. نارنجک دودزا، بانداژ و تجهیزات مختلف سلامتی و نوشابه انرژی‌زا جزوی از این تجهیزات مهم هستند.

اینترنت مناسب را برای بازی انتخاب کنید

یک بازی آنلاین نیاز به اینترنت خوب دارد. اکثر رقیب‌های شما در کشورهایی به غیر از ایران هستند و با اینترنت پرسرعت وارد بازی می‌شوند. اگر از اینترنتی با سرعت پایین استفاده کنید، با مشکلات مختلفی مواجه خواهید شد. لگ‌های متعدد و پینگ بالا یکی از دشمنان هر گیمر است. بهتر است بسته به منطقه خود، بهترین سرویس دهنده را برای دریافت بهترین نتایج انتخاب کنید. برخی سرویس دهنده‌ها در مناطق مختلف، پینگ بالایی ارائه می‌دهند که اصلا مناسب بازی‌های آنلاین و مخصوصا بتل رویال نیست.

گیمرهای حرفه‌ای تقلب نمی‌کنند

اصلی‌ترین دلیلی که بازی‌ها به وجود آمده‌اند، لذت بردن و سرگرم شدن است. برخی گیمرها با استفاده از ابزارهای غیرقانونی و مخرب، سعی می‌کنند تا درون پابجی موبایل تقلب کنند. برنده شدن از راه تقلب هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت و حتی در صورت برنده شدن نیز لذت اصلی بازی را تجربه نخواهید کرد. همچنین تیم سازنده پابجی موبایل نیز به شدت با افراد متقلب برخورد می‌کند. اگر تقلب شما درون بازی شناسایی شود، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد. پس بهتر است مانند حرفه‌ای‌ها عمل کرده و عادلانه مبارزه کنید.

15 تکنیک حرفه ای در پابجی موبایل رو یاد بگیر

بکشیم یا نکشیم؟ بهترین تصمیم را بگیرید

در بازی‌های بتل رویال پس از اتمام بار سلامتی به طور کامل نمی‌میرید. ابتدا به زمین می‌افتید (به اصطلاح ناک می‌شوید) و سپس حریف می‌تواند شما را به طور کامل بکشد. در صورتی که حریف خود را ناک کرده باشید، آیا بهتر است هر چه سریع‌تر او را بکشید یا نه؟ گیمرهای حرفه‌ای سعی می‌کنند اگر در فاصله دور به همراه سلاح‌های رده اسنایپ باشند، برای پیدا شدن هم تیمی‌های دشمن ناک شده صبر کنند تا آنها را نیز بکشند. اگر به دشمن خود نزدیک هستید، بهتر است قبل از رسیدن هم تیمی‌های او، زودتر دشمن ناک شده را بکشید.

نقاط حساس دشمن را نشانه بگیرید

دمیج و آسیبی که به دشمن وارد می‌شود، بسته به محل برخورد متفاوت است. گیمرهای حرفه‌ای به طور کامل با این نکته آشنا هستند. حساس‌ترین نقطه برای ضربه زدن، سر دشمنان است. گیمرهای حرفه‌ای حتی از فواصل نزدیک نیز سعی می‌کنند تا سر دشمنان را نشانه بگیرند. بهتر است با تمرین بیشتر، کنترل بهتری روی اسلحه خود داشته باشید تا بتوانید سر دشمنان را نشانه بگیرید.

یک نکته دیگر برای گیمرهای پابجی موبایل

یکی از تکنیک‌های مناسب برای برنده شدن در بازی پابجی موبایل، استفاده از اسکین‌های مناسب برای استتار درون محیط بازی است. اکثر این اسکین‌ها از طریق بتل پس‌ها و بسته‌های پولی بازی پابجی موبایل به دست می‌آیند. برای خرید چنین آیتم‌هایی با کمترین قیمت می‌توانید فروشگاه یوسی پابجی موبایل وی آی پی را انتخاب کنید. پابجی موبایل وی آی پی در کنار فروش آیتم‌های مختلف پابجی موبایل، برای افرادی که قصد خرید اشتراک نت فلیکس دارند نیز خدمات ارائه می‌دهد. برای استفاده از خدمات این فروشگاه می‌توانید به آدرس ucpubg.vip مراجعه کنید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود