بروکلین بکهام روی بدنش ۷۰ تتو برای اثبات عشق به نیکولا پلتز دارد

بروکلین بکهام روی بدنش ۷۰ تتو برای اثبات عشق به نیکولا پلتز دارد

بروکلین بکهام هیچ مشکلی ندارد که پوستش را با عشق به همسرش بپوشاند و اخیرا فاش کرد که ۷۰ خالکوبی عاشقانه روی تنش دارد که مختص نیکولا پلتز است.

بروکلین بکهام، پسر تازه ازدواج کرده دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام که اخیرا چند تتوی خود را که به همسرش، نیکولا پلتز تقدیم کرده به نمایش گذاشت اعتراف کرد که از مجموع ۱۰۰ خالکوبی که روی بدنش دارد، ۷۰ تتو را به افتخار او زده است.

بکهام ۲۳ ساله با اشاره به کلمه «متاهل» که این ماه روی دستش تتو کرد گفت: «با خودم فکر کردم، اوه، ما ازدواج کردیم، پس چرا که نه؟ چیزی نبود که ماه‌ها به آن فکر کرده باشم. پنج ماه پیش متاهل شدم و این کلمه را خالکوبی کردم.»

۷۰ تتوی عاشقانه بروکلین بکهام برای همسرش

همسر بروکلین بکهام با دیدن تتوهایش احساساتی می‌شود

بروکلین می‌گوید وقتی خالکوبی جدیدش را به نیکولا نشان داد اشک در چشمانش جمع شد. او گفت: «همیشه وقتی یک تتوی دیگر به او اختصاص می‌دهم گریه می‌کند و من همیشه دوست دارم با یک خالکوبی جدید غافلگیرش کنم.»

۷۰ تتوی عاشقانه بروکلین بکهام برای همسرش

۷۰ تتوی عاشقانه بروکلین بکهام برای همسرش

از دیگر سورپرایزهای بروکلین بکهام برای همسرش می‌توان به «حباب کوچ ما» در بالای دستش و چشمان همسرش در پشت گردنش اشاره کرد که زیر آن نامه‌ عاشقانه ای که پلتز در دوران نامزدی برای همسر آینده اش نوشته خالکوبی شده است.

در این یادداشت تتوشده آمده است: «مردِ همیشه‌ی من، هروقت احساس اضطراب کردی این را بخوان. می‌خواهم بدانی چقدر عمیق عاشقت هستم. تو مهربان‌ترین قلبی را داری که تا به حال دیده‌ام و امیدوارم هیچ روزی بدون عشق تو نباشم.»

۷۰ تتوی عاشقانه بروکلین بکهام برای همسرش

این خالکوبی طولانی این‌طور ادامه پیدا می‌کند: «فکر می‌کنم تو خیلی فوق‌العاده‌ای، فقط این را بدان که اگر آرام نفس بکشی و اعتماد کنی می‌توانیم با هم از مشکلات عبور کنیم. خیلی دوستت دارم. همسر آینده‌ات.»

۷۰ تتوی عاشقانه بروکلین بکهام برای همسرش

نیکولا پلتز هم تتوهای عاشقانه‌ای دارد

نیکولا هم قسم های عروسی شان را که ماه آوریل در ملک خانوادگی پلتز در پالم بیچ برگزار شد روی بازویش خالکوبی کرده است. او همچنین کلمه «عاشق» را روی انگشت اشاره و یک شعر را روی بازوی راستش تتو کرده که محتوایش این است: «زندگی من، عشق من، واقعیت من، نفس من، دلیل من، زیبایی من، محبوب من.»

با آنکه شاید نیکولا به اندازه بروکلین تتو روی تنش به او اختصاص نداده باشد، اما نام «بروکلین» را در طول دوران نامزدی بر پشتش تتو کرد.

بیشتر بخوانید:

تمسخر لهجه عجیب بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی + ویدیو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود