سلبریتی های هالیوودی که نمی دانستید زمانی عاشق و معشوق بودند

سلبریتی های هالیوودی که نمی دانستید زمانی عاشق و معشوق بودند

گاهی وقتی به گذشته نگاه می کنیم و می فهمیم چه کسانی زمانی با یکدیگر رابطه عاشقانه داشتند، متعجب می شویم و برایمان باورنکردنی به نظر می رسد. از آن جالب تر این است که بفهمیم این عاشق و معشوق های سابق حالا کجا و مشغول چه کاری هستند. در مورد سلبریتی ها این را راحت تر می شود.

در ادامه از سلبریتی هایی خواهیم گفت که زمانی عاشق و معشوق بودند.

ساندرا بولاک و رایان گاسلینگ

ساندرا بولاک و رایان گاسلینگ ۲ سالی با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند، رابطه ای که در سال ۲۰۰۳ به پایان رسید. علت جدایی آن ها آن زمان اعلام نشد اما گاسلینگ بعدها گفت که شغل شان باعت پایان رابطه شان شد.

سلما هایک و ادوارد نورتون

اینطور که گفته می شود رابطه عاشقانه ی سلما هایک و ادوارد نورتون از سال ۱۹۹۹ آغاز شد و آن ها از سال ۲۰۰۰ با یکدیگر در مراسم های سینمایی شرکت می کردند. اطلاعات زیادی درباره ی جدایی آن ها نیست چون هایک و نورتون صحبت رسمی ای درباره ی آن نداشته اند.

شِر و تام کروز

تام کروز و شِر در سال ۱۹۸۵ در مراسم عروسی زوج مشهور، شان پن و مدونا با یکدیگر آشنا شدند و رابطه عاشقانه ی خود را از همان سال آغاز کردند. شِر درباره ی این رابطه گفته: «خیلی طول نکشید اما رابطه ی خوبی بود. می توانست یک ماجرای عشقی خیلی بزرگ شود چون من دیوانه اش بودم.» به گفته ی شِر آن ها هنوز هم با یکدیگر دوست هستند.

جنیفر آنیستون و پل راد

جنیفر آنیستون و پل راد در سال ۱۹۹۸ در جریان بازی در فیلم «چیز مورد علاقه من» (The Object of My Affection) با یکدیگر آشنا شدند. رابطه عاشقانه ی آن ها دوام نیاورد اما آن ها دوست یکدیگر باقی ماندند و باز هم همکاری هایی با یکدیگر داشتند.

جولیا رابرتس و متیو پری

جولیا رابرتس و متیو پری رابطه عاشقانه ی خود را زمانی آغاز کردند که سریال «دوستان» (Friends) تازه به محبوبیت رسیده بود و این اولین رابطه عاشقانه ی علنی پری محسوب می شد. رابرتس و پری از سال ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۶ با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند.

لیو تایلر و خواکین فینیکس

لیو تایلر و خواکین فینیکس در اواسط دهه ی ۹۰ میلادی، در جریان بازی در فیلم «اختراع ابوت ها» (Inventing the Abbotts) با یکدیگر آشنا شدند. تایلر درباره ی این رابطه گفته: «تا خواکین را دیدم عاشقش شدم.» فینیکس و تایلر بعد از جدایی شان در سال ۱۹۹۸، با یکدیگر دوست باقی ماندند.

کیرا نایتلی و جیمی دورنان

کیرا نایتلی و جیمی دورنان در سال ۲۰۰۳ در جریان یک فوتوشوت با یکدیگر آشنا شدند و کمی بعد از آن رابطه عاشقانه ی خود را آغاز کردند. آن ها صحبتی درباره ی رابطه ی خود با رسانه ها نکردند و آن را شخصی نگه داشتند. در سال ۲۰۰۵، آن ها از یکدیگر جدا شدند و پس از آن در بیانیه ای اعلام کردند تصمیم به اتمام رابطه عاشقانه ی خود گرفته اند اما دوست یکدیگر باقی خواهند ماند.

ساندرا بولاک و متیو مک کانهی

ساندرا بولاک و میتو مک کانهی در سال ۱۹۹۶ در جریان بازی در فیلم «زمانی برای کشتن» (A Time To Kill) با یکدیگر آشنا شدند و در ابتدا با یکدیگر دوست معمولی بودند. اما در طی ضبط فیلم، رفته رفته به یکدیگر علاقمند و در نهایت با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند. رابطه ی آن ها ۲ سالی به طول انجامید و در اواخر دهه ی ۹۰ میلادی به پایان رسید.

کامرون دیاز و جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک و کامرون دیاز ۴ سال از زوج های مشهور هالیوود بودند. آن ها در سال ۲۰۰۳ در یک مراسم اهدای جایزه با یکدیگر آشنا شدند و بعد از جدایی دوست یکدیگر باقی ماندند.

ناتالی پورتمن و جیک جیلنهال

ناتالی پورتمن و جیک جیلنهال مدت کوتاهی در سال ۲۰۰۶ با یکدیگر رابطه عاشقانه داشتند. آن ها بعد از جدایی، دوست همدیگر باقی ماندند و در سال ۲۰۰۹ نیز در فیلم «برادران» (Brothers) با یکدیگر همبازی شدند.

 

بیشتر بخوانید:

زوج های مشهوری که بعد از جدایی دوست صمیمی یکدیگر شدند

زوج های بازیگری که بعد از جدایی هم مجبور به ادامه همکاری بودند

زوج های مشهوری که بعد از جدایی هم دوست یکدیگر باقی ماندند

منبع: brightside
بدون نظر

ورود