حیوان خانگی عظیم الجثه ای که همه را به یاد گرگینه جان اسنو انداخته است + ویدیو

حیوان خانگی عظیم الجثه ای که همه را به یاد گرگینه جان اسنو انداخته است + ویدیو

کاربران اینترنت با تصاویر وایرال شده زنی که حیوان خانگی عظیم الجثه و مرموز خود را در ایالات متحده به پیاده روی برده بود، متحیر شدند، برخی نژادهای مختلف سگ را حدس می زدند در حالی که برخی دیگر معتقد بودند که این یک گرگ است. فیلمی از این موجود در وب‌سایت ویدئو-وبلاگ Worldstar به اشتراک گذاشته شد، همراه با عنوان: «مردم نمی‌توانستند بفهمند که این زن به چه چیزی قلاده زده است این جانور گرگ است یا یک سگ؟»ماجرای سگ ایرلندی شبیه گرگ جان اسنو چیست؟مشخص نیست که این ویدئو دقیقاً کجا فیلمبرداری شده است، اگرچه می توان شنید که یک مادر و فرزندانش در مورد اینکه حیوان خانگی این زن چه نوع حیوانی است بحث می کنند. یکی از بچه ها می گوید: «خیلی بزرگ است!» مادرش از او می پرسد «گرگ است یا سگ؟» کودک پاسخ داد: «مامان این یک سگ است!»ماجرای سگ ایرلندی شبیه گرگ جان اسنو چیست؟ویدیوی این موجود مرموز ۱۰۳۵۸۶ بازدید داشته است. چندین نفر به شباهت این جانور به دلیل موهای خاکستری پشمالوی قابل توجهش به سگ گرگ تازی (Wolfhounds) ایرلندی اشاره کردند.

دیگران به شوخی گفتند این حیوان خانگی یک کفتار یا گرگینه است. در حالی که یکی از کاربران ترکیبی از دو نژاد را پیشنهاد کرد: «این یک نیمه گرگ، نیمه ژرمن شپرد است. من خودم یکی دارم. این تازه بزرگترین چیزی نیست که از ترکیب آن دو به دست می آید.»ماجرای سگ ایرلندی شبیه گرگ جان اسنو چیست؟فرد دیگری با اشاره به اسنو -یکی از شش توله سگی که توسط شخصیت «بازی تاج و تخت» بزرگ شد، اظهار داشت: «این زن گرگ وحشتناک جان اسنو را پیدا کرده است.»

کاربر دیگری نوشت: «این سگ از گونه ای است که وایکینگ ها در کشتی داشتند.»ماجرای سگ ایرلندی شبیه گرگ جان اسنو چیست؟سگ گرگ های ایرلندی به دلیل قد بلند و وزن زیاد معمولاً عمر کوتاهی نسبت به سایر نژادها (بین شش تا ۱۰ سال) دارند. آنها در ابتدا برای تعقیب با سرعت و همچنین شکار و محافظت از انسان در برابر گرگ آموزش دیده اند. گرگ‌های ایرلندی همچنین به خاطر خلق و خوی مهربان خود شناخته می‌شوند و متفکر، باوقار، وفادار، صبور و سخاوتمند توصیف می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

۶ حیوان ترسناکی که شباهت زیادی به ارواح و اشباح هالووین دارند

۱۶ واقعیت اسرارآمیز و عجیب درباره حیوانات که نمی‌دانستید

منبع: daily mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود