زیباترین زنان جهان از نظر علمی چه کسانی هستند؟

زیباترین زنان جهان از نظر علمی چه کسانی هستند؟

اگرچه برخی معتقدند که زیبایی در چشم بیننده است، اما معیارهای علمی ای وجود دارد که با آن می‌توان میزان جذابیت چهره را محاسبه کرد؛ این فرمول به نسبت طلایی (golden ratio) زیبایی معروف است که به یونان باستان باز می گردد. فهرستی از ۱۰ زن زیبای جهان که به کمال زیبایی نسبت طلایی یونانیان باستان نزدیک شده اند را در اینجا آورده ایم. بررسی اینکه آیا ترجیحات زیبایی شخصی شما با این فرمول علمی مطابقت دارد یا خیر، می تواند هیجان انگیز باشد.

۱۰. کارا دلوین – ۸۹.۹۹٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟این مدل مشهور ۳۰ ​​ساله بیشتر به خاطر ابروهای پرپشتش شناخته می شود که همراه با لب های خوش فرمش به او اجازه می دهد تا در لیست ۱۰ نفر برتر قرار بگیرد. با این حال، اگر او پیشانی کوچک‌تری داشت، در فهرست بالاتر می‌رفت.

۹. کیتی پری – ۹۰.۰۸٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟با توجه به نسبت طلایی، بینی کیتی پری ۳۷ ساله بهترین ویژگی او است، به خصوص قاعده بینی او به نسبت پهنای لب او که ۹۸.۸٪ امتیاز را به دست آورد. چانه او کمترین درصد را نسبت به سایر ویژگی هایش داشت. فرم صورت او نیز یکی از نقاط قوت او محسوب می شود.
۸. ناتالی پورتمن – ۹۰.۵۱٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟با امتیاز ۹۹ درصد، چشمان این بازیگر ۴۱ ساله واقعاً خوب است. با این حال، ناحیه ابرو و لب‌های او هر دو کمترین امتیاز را در میان ویژگی‌های چشمگیر صورتش کسب کردند.

۷. اسکارلت جوهانسون – ۹۰.۹۱٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟این بازیگر ۳۷ ساله امتیاز تقریباً ۹۹.۹٪ را برای چشمان خود کسب کرد. چانه او با ۹۹.۴ درصد امتیاز، دومین ویژگی برتر اوست. او کمترین امتیاز را برای فرم صورت و لب های خود کسب کرد.

۶. کیت ماس ​​- ۹۱.۰۵٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟فاصله پیشانی و چشم های این سوپر مدل ۴۸ ساله ۲ مورد از بزرگترین مزیت های صورت اوست. با این حال، با توجه به نسبت طلایی، ناحیه ابرو و شکل صورت او کمترین امتیاز را کسب کردند.
۵. تیلور سویفت – ۹۱.۶۴٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟چانه و بینی این خواننده ۳۲ ساله با توجه به نسبت طلایی امتیاز ۹۷ درصد را به خود اختصاص دادند. ابروهای او با ۸۳ درصد، کمترین امتیاز را در بین سایر ویژگی های صورتش کسب کردند.

۴. آریانا گرانده – ۹۱.۸۱٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟با توجه به نسبت طلایی، پیشانی، بینی، چانه و لب های این ستاره ۲۹ ساله پاپ از قوی ترین ویژگی های صورت او هستند. ابروهای او کمترین امتیاز را کسب کردند.

۳. امبر هرد – ۹۱.۸۵٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟این بازیگر ۳۶ ساله با امتیاز ۹۹.۶ درصد، چانه تقریباً کاملی دارد. دماغش هم نمره خیلی بالایی گرفت. با ۸۰.۲٪، فرم صورت او کمترین امتیاز را در مقایسه با سایر ویژگی هایش کسب کرد.
۲. بیانسه – ۹۲.۴۴٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟این ستاره ۴۰ ساله با توجه به نسبت طلایی، فرم صورت تقریباً عالی با امتیاز ۹۹.۶٪ دارد. ابروها و بینی او در مقایسه با سایر ویژگی های صورتش کمترین امتیاز را کسب کردند.

۱. بلا حدید – ۹۴.۳۵٪

زیباترین زنان جهان بر اساس نسبت طلایی چه کسانی هستند؟این مدل ۲۵ ساله بیشترین امتیاز را برای چانه خود با ۹۹.۷ درصد به دست آورد، پس از آن وضعیت چشم با ۹۷.۶۵ درصد و پیشانی او با ۹۷ درصد قرار دارد. کمترین امتیاز او مربوط به ناحیه ابروهایش بود.

بیشتر بخوانید:

چرا بر اساس علم، امبر هرد زیباترین و بی نقص ترین چهره روی زمین را دارد؟ + ویدیو

۱۰ معیار زیبایی بسیار عجیب برای بانوان در طول تاریخ که باور نمی کنید وجود داشته اند

منبع: brightside
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • زیر خط شهریور ۵, ۱۴۰۱

  همشون خوب و افسانه ای بودن
  البته هر مونثی که میبینم چه دور و بر خودم چه در عکس بجز شخص بنده بسیار زیبا جلوه میکنه و گاها با خودم میگم وای اینا واقعی هستن؟! چه بی نقص هستن! در کل خیلی پرفکتن امید که قدر ژن ها و همچنین تلاش خودشون در نگهداری از خودشون رو بدونن
  و از طرف منم یه تبریک ویژه دارید خانما 🙂

  • روی خط شهریور ۶, ۱۴۰۱

   واقعا فکر می کنی پرفکت هستند؟ اینها و خیلیهای دیگه که در اطرافت میبینی واقعیتشون پر از ضعف و نقصه. چه ظاهری و چه باطنی. اینها فقط یاد گرفتند که اشکالات ظاهری شون رو با آرایش و عمل و فوتوشاپ بپوشونند و اشکالات باطنی شون رو هم با نقش بازی کردن جلوی دیگران و دورویی پنهان کنند. واقعا مثل ماه می مونند از دور قشنگن ولی وقتی نزدیکشون بشی میبینی چقدر چاله چوله دارند.

 • یک ایرانی شهریور ۵, ۱۴۰۱

  زیبایی در اخلاق است. زیبایی در روسفیدی پیش خداوند است. زیبایی در تقوا است. زیبایی در خدمت به جامعه و خانواده است. زیبایی در پرورش فرزندان صالح است. زیبایی در علم است. زیبایی در هنر است. زیبایی در عملکرد مفید برای جامعه است. زیبایی در کمک به محرومان و مستمندان و یتیمان است و لذتی در این کار است که وصف شدنی نیست. قشنگی چهره که خداوند به انسان داده است نه هنر است و نه افتخار.

 • امیر شهریور ۶, ۱۴۰۱

  الان یعنی زن ها باید خودشون رو شبیه اینا کنن؟
  مردا باید عاشق اینا بشن؟
  نمیدونم چرا این سایت هر روز زرد و زردتر میشه.
  پ.ن: مگه نمی گفتین امبر زیباترینه؟ حالا شد سومی؟?

 • کینگ شهریور ۶, ۱۴۰۱

  کل دنیا حدود ۸ میلیارد نفره. بعد تنها نماینده های حدود ۱ میلیارد نفر زیبان. مگه میشه یه اسیایی یه افریقایی یا یه لاتین زیبا نباشه؟

 • Thomas شهریور ۷, ۱۴۰۱

  آریانا و تیلور خیلی خوشگلن(((: