جانی دپ در مراسم اهدای جوایز MTV با لباس فضانوردی در هوا معلق شد + ویدیو

جانی دپ در مراسم اهدای جوایز MTV با لباس فضانوردی در هوا معلق شد + ویدیو

پس از یک محاکمه هیجان انگیز شش هفته ای و پس از هفته ها شهادت جانی دپ و امبر هرد، دوستان آن زوج، شاهدان متخصص در پرونده دادگاه ویرجینیا، هیئت منصفه به نفع جانی دپ، رای دادند. به دپ غرامت ۱۰ میلیون دلاری و ۵ میلیون دلار دیگر به عنوان غرامت تنبیهی تعلق گرفت. حالا جانی دپ در مراسم اهدای جوایز موزیک ویدیو MTV 2022 (VMA) در روز یکشنبه در نیوجرسی حضوری غافلگیرکننده داشت و توجه میلیون ها بیننده این مراسم را به خود جلب کرد؛ او به صورت مجازی به عنوان شخصیت مشهور «ماه» Moon در این مراسم ظاهر شد.اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV بعد از دادگاهش با امبر هردشخصیت «ماه» یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این مراسم است و از اولین قسمت های این برنامه در سال ۱۹۸۴، بخشی رسمی از مراسم اهدای جوایز موزیک ویدیو MTV بوده است. مدت کوتاهی پس از آغاز مراسم، دپ با لباس فضانوردی برای شروع برنامه ظاهر شد. در حالی که دوربین به سمت او می رفت، دپ در ویدیوی از پیش ضبط شده گفت: «هی، می دانی چیست؟ من به کار نیاز داشتم. فقط می‌خواهم شما بچه‌ها بدانید که من برای تولدها، عروسی‌ها و هر چیز که نیاز دارید، در دسترس هستم.»اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV بعد از دادگاهش با امبر هردجانی ویدیوی حضور خود به عنوان شخصیت «ماه» را در اینستاگرامش با ۲۷.۵ میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت و نوشت: «حدس بزنید چه کسی؟»
طرفداران پس از دیدن او روی صفحه نمایش برای اولین بار از زمان دعوای حقوقی اش با امبر هرد در ماه ژوئن، البته به صورت مجازی، به سرعت اظهار نظر کردند. یکی از طرفداران نوشت: «این شگفت انگیز است! خوشحالم جانی.» یکی دیگر از دنبال کنندگان پاسخ داد: «جانی تو خیلی باحالی.» و سومی اضافه کرد: «بهترین بهترین ها».اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV بعد از دادگاهش با امبر هرد

اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV بعد از دادگاهش با امبر هرد

اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV بعد از دادگاهش با امبر هرد

اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV بعد از دادگاهش با امبر هردحضور جانی دپ جوایز در مراسم اهدای جوایز موزیک ویدیو MTV 2022، اولین حضور مهم جانی در تلویزیون ایالات متحده از زمانی بود که او در سال ۲۰۱۷ مهمان برنامه گفتگوی زنده جیمی کیمل بود.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد بی شرمانه به امبر هرد برای پرداخت بدهی ۱۰ میلیون دلاری اش به جانی دپ

چرا برخی سلبریتی ها لایک خود از پست پیروزی جانی دپ در دادگاه را پس گرفتند؟

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود