چرا برخی سلبریتی ها لایک خود از پست پیروزی جانی دپ در دادگاه را پس گرفتند؟

چرا برخی سلبریتی ها لایک خود از پست پیروزی جانی دپ در دادگاه را پس گرفتند؟

پس از فاش شدن شواهد و زوایای جدید پرونده جنجالی جانی دپ علیه امبر هرد این احتمال وجود دارد که سلبریتی های زیادی نظر خود را درباره ستاره فیلم دزدان دریایی کارائیب تغییر بدهند.

پس از قرائت حکم محاکمه افترای جانی دپ علیه امبر هرد بسیاری بر این باور بودند که این نتیجه برای هیچ‌یک از طرفین یک بُرد محسوب نمی‌شود؛ پرونده پیچیده‌ای مملو از خشونت خانگی، اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان که به کمپین‌های ضد امبر هرد در شبکه های اجتماعی تبدیل شد و به نظر می‌رسید که بسیاری از سلبریتی ها از نتیجه دادگاه و پیروزی دپ خوشحال بودند.

سلبریتی های هالیوودی لایک خود را از پست پیروزی جانی دپ در دادگاه برداشتند

حالا که جزئیات جدیدی از درونیات ازدواج این زوج سابق در اسناد ۶ هزار صفحه ای دادگاه فاش شده، این امکان وجود دارد که برخی سلبریتی های حامی جانی دپ، موضع خود را تغییر دهند.

اسناد حقوقی که به دست آندریا بورکهارت وکیل رسیده، پیام های رد و بدل شده بین جانی دپ و مرلین منسون (Marilyn Manson) خواننده را نشان می‌دهد که در مورد اتهامات خشونت خانگی مشابه با یکدیگر همدردی می‌کنند و دپ به منسون راهکار می‌دهد که چگونه از دست پلیس مخفی شود. و یا پیام های تکان دهنده ای که او و پل بتانی (Paul Bethany) مبنی بر سوزاندن و غرق کردن امبر هرد با یکدیگر رد و بدل کردند و بسیاری موارد دیگر.

سلبریتی های هالیوودی لایک خود را از پست پیروزی جانی دپ در دادگاه برداشتند
جانی دپ و پل بتانی

همچنین نشانه هایی وجود دارد که تیم حقوقی دپ تلاش می‌کند در دادگاه هرد را به عنوان استریپر (exotic dancer) معرفی کند؛ که در جریان نامزدی و ازدواج او با جانی دپ، شغل او نبوده است.

طرفداران امبر هرد و جانی دپ به احتمال زیاد نظر خود را تغییر نخواهند داد، اما به نظر می‌رسد پس از این افشاگری ها برخی ستاره های هالیوودی سعی کرده‌اند بی سر و صدا از تیم دپ خارج شوند و حمایت خود از او را متوقف کنند.

سلبریتی های هالیوودی لایک خود را از پست پیروزی جانی دپ در دادگاه برداشتند
پست اینستاگرامی جانی دپ پس از پیروزی در دادگاه افترا علیه امبر هرد

شواهد نشان می‌دهد تعداد زیادی از لایک های افراد مشهور از پست پیروزی در دادگاه که جانی دپ در اینستاگرام منتشر کرده بود به‌طور ناگهانی حذف شده‌اند. ازجمله کسانی که لایک خود را از پست او برداشته‌اند می‌توان به ال فانینگ (Elle Fanning)، بلا حدید (Bella Hadid)، اورلاندو بلوم (Orlando Bloom)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، نیکی توتوریالز (NikkieTutorials)، بروس کمپبل (Bruce Campbell)، زویی دویچ (Zoey Deutch)، سوفی ترنر (Sophie Turner)، جویی کینگ (Joey King)، جردن فیشر (Jordan Fisher) و رایلی کیئو (Riley Keogh) اشاره کرد.

هرچه شواهد بیشتری آشکار می‌شود، پیچیده بودن این پرونده بیش از پیش به همه ثابت می‌شود و از آنجایی که هر دو طرف تقاضای تجدیدنظر داده‌اند، این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

چرا بسیاری از مردم فکر می‌ کنند امبر هرد دروغ می‌ گوید؟

تحلیل روانشناختی رفتار امبر هرد در دادگاه از دیدگاه یک کارشناس زبان بدن + ویدیو

منبع: Yahoo ، Marca
مطالب مرتبط
۵ نظر

ورود

 • Am مرداد ۱۶, ۱۴۰۱

  همه دنیا میدونن مقصر کیه به جز مهرناز زاوه
  دست بردارید از این اخبار زرد خانم کارآگاه بازی تون رو بزارید برای خودتون شما رو چه به این مسائل همون راجب بدی آب و هوا صحبت کنید بهتره باتشکر✌️

 • سعید مرداد ۱۶, ۱۴۰۱

  این کسانی هم که لایک شون رو پس گرفتند، بدون شک تحت تاثیر فشارها و تحریکات رسانه های فمینیستی (و افرادی مانند نویسنده این مقاله) قرار گرفتند. از همون ابتدا هم مشخص بود که این جماعت عقده ای و مردستیز هیچ وقت اجازه نمیدن خدشه ای به اصول اعتقادی شون وارد بشه. از نظر اونها یک زن هرچقدر هم دیوانه، دروغگو، خودشیفته و خشن باشه بازهم بیگناه و قربانی یک مرده. از نظر اونها «مرد قربانی» کلا وجود خارجی نداره و تمام مردان وحشی و ظالم هستند. همین اصول اعتقادی پایه های بازارهایی میلیارد دلاری و همینطور در دست گرفتن قدرت توسط عده زیادی از سیاستمداران هست و طبیعیه که برای حفظ اون تمام تلاششون رو بکنند. تا حالا موردی بوده که مردی که در دادگاه به خشونت خانگی محکوم شده بتونه حتی برای یک ثانیه در رسانه ای ظاهر بشه و از خودش دفاع کنه؟ رسانه ها چنان بایکوتش می کنند که از صحنه روزگار حذف بشه و همه فراموش کنند که اصلا چنین آدمی وجود داشته (اگر هم خبری ازش منتشر کنند صرفا جهت تایید اصل مردان وحشی و زنان قربانی هست). ولی برای این امبر خانم رسانه های پرمخاطب بی وقفه در حال مصاحبه با خودش یا وکلاش و پخش اخباری در راستای بی اعتبار کردن رای دادگاه هستند.

 • Raz مرداد ۱۶, ۱۴۰۱

  با احترام فراوان عکس پست قبلی تقدیم نویسنده گرامی … 🤫

 • r مرداد ۱۷, ۱۴۰۱

  خانم زاوه رو امبرهرد کراشه ها.سرویس کرده سایتو خخخخخخخ

 • ممم اسفند ۱۹, ۱۴۰۱

  اولن ک مشخص شد این پیامی ک بین جانی و مرلین منسون بوده راجب اهنگ ۱۸ از عالیس کوپر بوده!
  دومن همه اینایی ک میگی لایکشونو برداشتن نصفشون از دوستای نزدیک جانی ان مثل اورلاندو بلوم و رابرت جونیور ک خییلی بهش نزدیکن و صمیمی ان ، سومن ک چندوقت بعد این خبر مشخص شد ک باگ اینستگرام بوده و این سلبریتیا لایکشونو برنداشتن بلکه باگ بوده🗿