تریلر جدیدی از نبردها و اتفاقات آینده سریال «خاندان اژدها» منتشر شد + ویدیو

تریلر جدیدی از نبردها و اتفاقات آینده سریال «خاندان اژدها» منتشر شد + ویدیو

در حالی که شب گذشته دومین قسمت از فصل اول سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) منتشر شد، تریلر جدیدی از این سریال از نبردهای خونین و اژدهایان بیشتر در اپیزودهای جدید آن خبر می دهد در شرایطی که نبرد برای رسیدن به تاج و تخت در میان خاندان تارگرین شدت گرفته است. این تریلر که در حساب توییتری سریال خاندان اژدها منتشر شده، نشان می دهد که در اپیزودهای بعدی جنگ بین خاندان تارگرین و متحدان و دشمنان آن ها شدت خواهد گرفت. در این تریلر شاهد بخش هایی از نبردهای بزرگ در هفته های آینده هستیم، جایی که نبردها با حضور اژدهایان بیش از پیش خونین خواهد شد.

تریلر جدید نبردها و اتفاقات آینده سریال خاندان اژدها

در اپیزود اول سریال House of the Dragon شاهد چند صحنه نبرد بودیم که همگی در داخل دیوارهای کینگز لندینگ و در یک تورنمنت رخ داد، جایی که شوالیه ها تا سر حد مرگ با هم مبارزه می کردند. اما این تریلر جدید نشان می دهد که اکشن به زودی به بیرون از دیوارهای کینگز لندینگ کشیده خواهد شد جایی که ارتش های بزرگ در چندین نبرد خونین با هم روبرو خواهند شد، از جمله یک سکانس بسیار خونین که در ساحل دریا رخ می دهد. بدون شک در هفته های آتی ماهیت و بستر این نبردها مشخص خواهد شد اما دو اپیزود ابتدایی سریال به خوبی توانسته اند جاه طلبی بی انتها و بیرحمانه دیمون تارگرین و درگیری هایی که بین او و ویسریس رخ می دهد را به نمایش بگذارد.

تریلر جدید نبردها و اتفاقات آینده سریال خاندان اژدها

تریلر جدید نبردها و اتفاقات آینده سریال خاندان اژدها

سریال بازی تاج و تخت در فصل اول خود هیچ جنگ بزرگی نداشت و سکانس های اکشن بیشتر به درگیری های در مقیاس کوچک و نبردهای تن به تن دو نفره محدود می شد. اما به نظر می رسد که خاندان اژدها خیلی زود به سراغ نبردهای بزرگی خواهد رفت که در سریال اورجینال در فصول بعدی رخ دادند، مانند نبرد حرام زاده ها.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود