چگونه مردان با ۵ رنگ کت و شلوار می توانند حداقل ۷۵ تیپ متفاوت داشته باشند + ویدیو

چگونه مردان با ۵ رنگ کت و شلوار می توانند حداقل ۷۵ تیپ متفاوت داشته باشند + ویدیو

با چند کت و شلوار در رنگ های مختلف چه تعداد تیپ متفاوت می توان داشت. اضافه کردن اکسسوری هایی مانند زنجیر مردانه یا حتی پاپیون چه تاثیری بر تیپ شما خواهد داشت. یکی از اینفلوئنسرهای مد و سبک زندگی مردانه آنچه همه مردان باید در کمد لباس خود داشته باشند تا حداقل ۷۵ تیپ متفاوت را ست پوشش دهد توضیح داد. هونگو کیون ماکور، اهل تگزاس، اخیراً ویدیویی درباره پنج نوع کت و شلوار رسمی که همه مردان باید داشته باشند و چرایی آن را، در فضای مجازی منتشر شده است.چگونه چند دست کت و شلوار رسمی را با هم ست کنیم؟این اینفلوئنسر در یک ریلز اینستاگرام گفت: «به من اعتماد کنید، این راهکار شما را برای هر مناسبتی آماده می‌کند.» ماکور سپس تصریح کرد که همه مردان باید کت و شلوارهای مشکی، سرمه ای، خاکستری، قهوه ای و برنزی داشته باشند.چگونه چند دست کت و شلوار رسمی را با هم ست کنیم؟او گفت: «بعد از اینکه آن پنج کت و شلوار را تهیه کردید، دو پیراهن سفید، برنزه، کرم و آبی برای خود تهیه می کنید.»

او افزود: «بعد از انجام این کار، می توانید ۷۵ کت و شلوار رسمی مختلف را با این ترکیب ها بسازید.»چگونه چند دست کت و شلوار رسمی را با هم ست کنیم؟پیشنهادات کمد لباس ماکور را می توان برای هر مناسبتی، خواه عروسی، محل کار یا یک رویداد اجتماعی، مطابقت داد. این اینفلوئنسر ادعا کرد که ست های بسیار متنوع در گذشته باعث صرفه جویی در زمان او شده است.چگونه چند دست کت و شلوار رسمی را با هم ست کنیم؟او گفت: «شلوار بژ به ژاکت قهوه ای و شلوار قهوه ای به ژاکت خاکستری می آید و در راس همه چیز، شلوار مشکی کاملاً با همه چیز ست می شود.»
برخی از نظر دهندگان نگران مقدار پولی بودند که برای جمع آوری چنین مجموعه ای لازم است.

یک نفر به طعنه پرسید: «پس تنها چیزی که نیاز دارم پول است؟»

دیگری گفت: «رنگ ها را فراموش کنید، پول با همه چیز ست می شود.»چگونه چند دست کت و شلوار رسمی را با هم ست کنیم؟اما دیگران به آنها اطمینان دادند که کت و شلوارها قطعات سرمایه گذاری هستند که در طول زمان خریداری شده اند و نه یکباره.

یک مرد گفت: «این یک ویدیوی عالی است و مهم نیست که پنج سال برای خرید همه کت و شلوارها وقت بگذارید. همچنین می‌توانید کت و شلوار را از فروشگاه‌های دست دوم بخرید. اکثر مغازه‌های دست دوم لباس‌های باکیفیت دارند.»چگونه چند دست کت و شلوار رسمی را با هم ست کنیم؟هزاران نفر از ماکور برای ویدیو تشکر کردند و بر اساس تجربیات شخصی پیشنهاداتی ارائه کردند.

مردی گفت: «تنها چیزی که من اضافه می کنم دو پیراهن مشکی است، به غیر از این همه چیز عالیست»

دیگری اضافه کرد: «پیشنهادات عالی، اما مطمئن شوید که کت و شلوارها مناسب باشد… که مهم ترین بخش است.»

بیشتر بخوانید:

آداب پوشیدن لباس‌های مردانه؛ ۱۳ اشتباهی که مردان در ست کردن لباس مرتکب می‌شوند

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • ممدرضا شهریور ۱۰, ۱۴۰۱

    اولین بار استیو همچین حرکتی رو معرفی کرد، اینا دیگه کین؟

  • امین فروردین ۱۹, ۱۴۰۲

    برا خوش اندامها شاید،من مشکی و سورمه ای دارم اما عین بشکه قیر میشم