لئوناردو دی کاپریو از نامزدش کامیلا مورونه جدا شد؛ باز هم همان عدد بحث برانگیز ۲۵!

لئوناردو دی کاپریو از نامزدش کامیلا مورونه جدا شد؛ باز هم همان عدد بحث برانگیز ۲۵!

لئوناردو دی کاپریو از نامزد مدل خود کامیلا مورونه جدا شده و بدین ترتیب رابطه هفت ساله این دو به پایان رسید، اتفاقی که ظاهراً بار دیگر ثابت می کند دی کاپریو علاقه ای به داشتن رابطه با زنان بالای ۲۵ سال ندارد. ستاره ۴۷ ساله هالیوودی ظاهراً در طول تابستان از مورونه ۲۵ ساله فاصله گرفته و به شکلی دوستانه به رابطه خود پایان داده اند. اکنون کاربران شبکه های اجتماعی می گویند که جدایی دی کاپریو و مورونه بدنبال ۲۵ ساله شدن مورونه رخ داده است. دی کاپریو تاکنون هیچگاه رسماً با زنی بالای ۲۵ سال رابطه نداشته است. زمانی که دی کاپریو با ژیزل بوندشن و بار رافائلی و حتی بلیک لایولی رابطه داشت، هیچکدام از آن ها در زمان رابطه بیشتر از ۲۵ سال سن نداشتند.

لئوناردو دی کاپریو بعد از هفت سال از کامیلا مورونه جدا شد

پیش از جدایی گزارش شده، کامیلا مورونه نسبت به اختلاف سنی ۲۲ ساله شان و انتقادها نسبت به آن واکنش نشان داده بود. وی در این باره گفته بود: «روابط زیادی در هالیوود وجود دارد، و تاریخ جهان، جایی که افراد اختلاف سنی زیادی دارند. فکر می کنم هر کسی باید بتواند با هر کسی که دوست دارد رابطه داشته باشد». دی کاپریو در دوران حضورش در هالیوود توانسته اعتباری قابل توجه و ۲۲۳ میلیون پوند ثروت برای خود جمع آوری کند.

لئوناردو دی کاپریو بعد از هفت سال از کامیلا مورونه جدا شد

اختلاف سنی بین لئوناردو دی کاپریو و نامزدهایش یک بار موضوع جوک های ریکی گرویس در مراسم گلدن گلوب بود. او در حالی که در سال ۲۰۲۰ در مراسم گلدن گلوب در مورد فیلم Once Upon a Time in Hollywood ساخته کوئنتین تارانتینو با بازی لئوناردو دی کاپریو صحبت می کرد، گفت: «حدود سه ساعت طول دارد، حماسی است. لئوناردو دی کاپریو در مراسم افتتاحیه شرکت کند و در پایان مراسم، نامزدش دیگر برای او خیلی دیر شده بود». این صحبت ها واکنش هیستریک دی کاپریو که در سالن حاضر بود را در پی داشت.

لئوناردو دی کاپریو بعد از هفت سال از کامیلا مورونه جدا شد

تاریخچه زندگی عاشقانه لئوناردو دی کاپریو

دی کارپیو به مدت ۵ سال و تا سال ۲۰۰۵ با ژیزل بوندشن رابطه داشت و این رابطه پس از رسیدن بوندشن به ۲۵ سالگی پایان یافت. او در ادامه با بار رافائلی وارد رابطه شد و باز هم بعد از ۵ سال رابطه این دو در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید زمانی که رافائلی ۲۵ ساله شد. رابطه بلیک لایولی و دی کاپریو تنها ۵ ماه دوام آورد و زمانی که لایولی تنها ۲۳ سال داشت رابطه آن ها پایان یافت. ارلین هیثرتون مدلی بود که نامزد بعدی دی کاپریو شد و زمانی که او ۲۲ ساله شد رابطه به پایان رسید. بعد از آن، دی کاپریو به سراغ تونی گارن رفت و بعد از یک سال و زمانی که گارن ۲۱ ساله بود رابطه پایان یافت. در سال ۲۰۱۶، لئو با کلی روهرباخ وارد رابطه شد و زمانی که روهرباخ ۲۵ ساله شد به رابطه با او پایان داد و به سراغ نینا آگدال مدل دانمارکی رفت و این رابطه نیز با رسیدن سن مدل دانمارکی به ۲۵ سال به پایان رسید.

بیشتر بخوانید:

۹ حقیقت جالب و خواندنی درباره لئوناردو دی کاپریو

حمله طعنه آمیز کاربران به لئوناردو دی کاپریو در جشن تولد ۲۵ سالگی نامزدش

شش قانونی که زنان برای قرار گذاشتن با لئوناردو دی کاپریو باید رعایت کنند

عاشقانه های «گرگ وال استریت»؛ علاقه «لئوناردو دی کاپریو» به زنان مدل زیر ۲۵ سال

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود