بازیگر نقش ماندگار جافری برثیون در سریال «بازی تاج و تخت» ازدواج کرد

بازیگر نقش ماندگار جافری برثیون در سریال «بازی تاج و تخت» ازدواج کرد

جک گلیسون، ستاره ایرلندی سریال «بازی تاج و تخت» و نامزد دیرینه اش، روشین اوماهونی (Roisin O’Mahony)، در یک عروسی ساده و صمیمی در شهر بلینسکلکس (Ballinskelligs) ایرلند ازدواج کردند. جک گلیسون روز شنبه در کلیسای Sacred Heart of the Glen با اوماهونی، بازیگر و کمدین ایرلندی ازدواج کرد. کشیش محله، پدر پتسی لینچ، عکس های عروسی را در توییتر به اشتراک گذاشت. گلیسون ۳۰ ساله متولد کورک (Cork)، با بازی در نقش پادشاه شرور جافری باراتیون در «بازی تاج و تخت» به شهرت رسید.

همسر جک گلیسون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» کیست؟

 

پدر لینچ گفت که مراسم ازدواج آنها، مراسمی بسیار ساده و با وقار بود. وی افزود: «جشن شگفت انگیزی بود. همه خیلی آرام بودند. من خاطرات بسیاری از این روز خاص را به یاد خواهم داشت. این مراسم عروسی ساده به دلیل سادگی و دور هم جمع شدن خانواده ها برای این جشن شگفت انگیز بود.»همسر جک گلیسون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» کیست؟به جرات می توان گفت که این عروسی، مراسم شادتری نسبت به عروسی معروف شخصیت گلیسون در سریال «بازی تاج و تخت» بود. جافری باراتیون در جشن عروسی خود با مارجری تایرل در سریال مسموم شد. گلیسون اعلام کرد که پس از پایان نقشش در سریال «بازی تاج و تخت»، برای مدتی از بازیگری دور خواهد ماند، اما از آن زمان به بازیگری تئاتر بازگشته است.

بیوگرافی جک گلیسون

همسر جک گلیسون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» کیست؟جک گلیسون در ۲۰ مه ۱۹۹۲ در کورک، ایرلند به دنیا آمد و در رانلاگ دوبلین بزرگ شد و در کالج گونزاگا تحصیل کرد. او دو خواهر بزرگتر به نام‌های راشل و اما دارد که در تئاتر ایرلند فعالیت می‌کنند. جک در جوانی با آنها در کلاس های نمایش شرکت می کرد و در تئاتر جوانان نیز چند اجرا داشت. گلیسون بین سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۵ در کالج ترینیتی دوبلین شرکت کرد. او در رشته فلسفه و الهیات تحصیل کرد و در سال ۲۰۱۲ به عنوان محقق در دانشگاه انتخاب شد.همسر جک گلیسون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» کیست؟ در حقیقت او بازیگری را در سن ۸ سالگی در کارگاه تئاتر مستقل ایرلند آغاز کرد. اولین نقش‌های او در فیلم‌هایی مانند «بتمن آغاز می کند»، «سلطنت آتش»، «شرومز» و «تابش رنگین کمان» بود. در سال ۲۰۱۰، او در نقش اصلی در فیلم «تمام بچه های خوب» ظاهر شد. گلیسون، از بازی خواکین فینیکس در «گلادیاتور» برای ایفای نقش جافری باراتیون در سریال «بازی تاج و تخت» الهام گرفته است. پس از این نقش، او از بازیگری فاصله گرفت، اما از آن زمان در تئاتر مستقل و مینی سریال بی‌بی‌سی «خارج از ذهن او» حضور داشته است.

بیشتر بخوانید:

بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» حالا کجا و مشغول چه کاری هستند؟

۸ بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» که قرار بود نقش شخصیت دیگری را بازی کنند

منبع: breakingnews
مطالب مرتبط
۵ نظر

ورود

 • رضوان نصیری آذر ۳, ۱۴۰۱

  اون مردها که دارند لباس ست می کنند و می خرند بیشتر شبیه افرادی می مونند که یکی دارشون زده البته به نظر من از فروشگاه های خلوت نباید خرید کرد مگه کسی دم در باشه بخصوص فروشگاه های گران باور می کنید من از این فروشگاه های زنجیره ای خرید می کردم با ناباوری دیدم هر بار که من میام چند آدم تکراری دنبالم میاد اونا یا با فروشنده که مالک نیست فامیل هستند برای دزدی مواد خوراکی می آیند یا می آیند افراد خنگ گاگولی را که تنها رفتند ته فروشگاه آدم ربایی کنند تهران شلوغ دستمو بگیر می ترسم از این کافه های دنج از کافه های دنج باکلاس از قهوه های تلخ مثل زهر باید باهوش باشی فروشنده هر بار قصد داشت مشتری های فقیر و سطحی را دور کنه تا مشتری پولدارها بیایند با عابر بانک بروند ته مغازه یا لباس های خیلی گرون واااای نچ نچ نچ نچ واقعا من نابغه ام خدایا خودم و نبوغم را حفظ کن رتبه یک یکی از مقاطع بودم تو کنکور

  • Someone اسفند ۲۵, ۱۴۰۱

   الان ربطش به موضوع چی بود نخبه؟
   بیشتر شبیه یه بیمار اسکیزوفرنی هستی تا نابغه…

 • رضوان آذر ۳, ۱۴۰۱

  ترامپ آدم نسبتا درست و معتقدی به نظر من از عربستان و ایران و خیلی جاها بهتر بوده حداقل دوست نداشته انسان ها کشته بشوند اشتباه زیاد داشته اما کاش قلب ها در چهره ها بود و البته مردم عقب مانده همان بهتر که خوار و بدبخت باشند که از رو زیبایی و چاقی لاغری افراد اونا را قضاوت می کنند

 • امین فروردین ۱۹, ۱۴۰۲

  موضوع مگه گلیسون نیست