واکنش کاظم سیاحی به غیبت شخصیت پشه در «مهمانی» + شوخی پشه با همسر رامبد جوان

واکنش کاظم سیاحی به غیبت شخصیت پشه در «مهمانی» + شوخی پشه با همسر رامبد جوان

برنامه «مهمونی» به کارگردانی ایرج طهماسب پس از چندین سال دوری مردم از دنیای عروسک های او، دلخوشی تازه ای شد برای مخاطبانش. اگرچه هیچ کدام از عروسک های برنامه های قبلی در این مجموعه جدید حضور نداشتند، اما خیلی زود عروسک های جدید جای خود را پیدا کردند. می توان گفت محبوب ترین عروسک های این مجموعه، «بچه» با صداپیشگی هوتن شکیبا و عروسک گردانی پیمان فاطمی و عروسک «پشه» با صداپیشگی کاظم سیاحی و عروسک گردانی محمد لقمانیان هستند.آیا کاظم سیاحی علت غیبت «پشه» در برنامه «مهمونی» است؟پیش از این شخصیت «پشه» مورد انتقاد رسانه های تندرو قرار گرفته بود و غیبت این عروسک در دو قسمت پشت سر هم در برنامه «مهمومی» اعتراض و پرسش مخاطبان را برانگیخت که حرف هایی درباره سانسور و حذف این عروسک را مطرح می کرد. اما محمدصادق افراسیابی سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی درباره ممیزی این کاراکتر و اینکه ساترا در این باره دخالتی داشته است یا خیر گفت: «بر اساس گفت و گویی که با آقای حسام‌پور، معاون پایش و نظارت ساترا داشتم، غیبت پشه در دو قسمت اخیر سریال مهمونی، هیچ ارتباطی با ساترا ندارد.آیا کاظم سیاحی علت غیبت «پشه» در برنامه «مهمونی» است؟بر اساس پیگیری که از طریق دیگری انجام دادم مطلع شدم این موضوع به دلیل برنامه کاری کاظم سیاحی در محصولی دیگر بوده است که همین امر باعث شده او نتواند در دو قسمت اخیر حضور پیدا کند و پشه به برنامه مهمونی باز خواهد گشت.»آیا کاظم سیاحی علت غیبت «پشه» در برنامه «مهمونی» است؟حالا کاظم سیاحی در واکنش به پخش قسمت جدید برنامه «مهمومی» و حضور «پشه»، با انتشار عکسی از این عروسک در اینستاگرام خود نوشت: «دوستی که در عکس بالا مشاهده می کنید، دوباره در مهمونی حضور دارد، و این حضور دوباره را بهانه کردم، تا از همه کسانی که در طول هفته گذشته نگران بودند و به من پیغام دادند، تشکر کنم.آیا کاظم سیاحی علت غیبت «پشه» در برنامه «مهمونی» است؟ممنون از همه پیام‌های محبت‌آمیز و حمایت گرانه شما و همچنین پیغام های شماتت آمیز شما، که درپی مصاحبه‌ای ارسال می شد که در آن گفته شده بود غیبت پشه بخاطر عدم حضور من بوده است (درست و غلط بودن این اظهار نظر باشد گردن مصاحبه شونده و …).

ببخشید که امکان پاسخ دادن به پیغام‌های شما را نداشتم. امیدوارم از حضور دوباره جناب پشه لذت ببرید. و در آخر، چه خوشبخت است جناب کنت موسکیتو دراکو که این همه طرفدار دارد. و دیگر حرفی ندارم، دم شما گرم، و به قول جناب موسکیتو ختم جلسه.»

درگیری «پشه» با رامبد جوان بر سر نگار جواهریان

پس از بازگشت «پشه» به برنامه «مهمونی»، رامبد جوان و نگار جواهریان مهمان این هفته ایرج طهماسب بودند. «پشه» که مثل همیشه برای نیش زدن مهمان ها اجازه می گیرد، اینبار قصد نیش زدن نگار جواهریان را داشت که با واکنش تند رامبد جوان مواجه شد. رامبد جوان به پشه می گوید که هرگز اجازه این کار را به او نمی دهد.

بیشتر بخوانید:

«پشه» از «مهمونی» حذف شد؟ دلیل غیبت «پشه» چه بود؟

ماجرای اعتراض به پخش سریال عروسکی «شهرک کلیله و دمنه» چیست؟ + ویدیو جنجالی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • هنگامه شهریور ۱۲, ۱۴۰۱

    پشه جان بمان و در صحنه باش که تو عروسک کوچک باعث لبخندی بر لب هایی که سالهاست خندیدن را فراموش کردند.

  • S شهریور ۱۴, ۱۴۰۱

    سلام به نظر آقای طهماسبی هر چی عروسک در برنامه اش به کار برده قشنگ وجذابن ولی اون بچه رو که آورده خیلی بی ادبی صحبت می کنه که در رفتار کودکان تاثیر بد می گذاره بچه ها هم فکر می کنن چیز خوبی می گه و تکرار می کنن به نظر من حذف بشه بهتره۰