آیا همسر سابق امین حیایی تغییر جنسیت داده است؟

آیا همسر سابق امین حیایی تغییر جنسیت داده است؟

مونا بانکی پور، همسر سابق امین حیایی و مادر دارا حیایی، بارها به خاطر استایل خاص و انتخاب پوشش های جنجالی، مورد انتقاد قرار گرفته است. او با استایل مردانه اش خیلی وقت ها در کانون توجه کاربران شبکه های اجتماعی است. این توجه تا حدی است که این روزها می گویند او تغییر جنسیت داده و پوشش مردانه او به هویت جدید مردانه اش مربوط است.

مونا بانکی پور پیش تر گفته بود که برای دارا ، تنها پسرش که حاصل ازدواج او با امین حیایی است، به مدت ۲۲ سال هم پدر بوده و هم مادر.

همسر سابق حیایی در پاسخ به حواشی جدید در مورد تغییر جنسیت خود و تبدیل شدن به مرد واکنش نشان داد. ​مونا بانکی پور گفت:

«دوست دارم موهامو کوتاه کنم لباس اسپرت بپوشم در ارامش فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اگر توضیحی دادم دیدم واقعا درکی وجود نداره خواستم روشن بشین که اینقدر اسون قضاوت نکنین در ضمن بهتره سکوت من نشکنه، چون اگر سکوتم بشکنه خیلی حرفا دارم!»

او در ادامه گفت:

«عجب ملت عجیبی هستیم البته منظورم همگی نیست عده خاصی هستن یه توضیحی بدم واسه اون بعضی‌ها که نمیفهمن و محدوده زندگیشون تا سرکوچه بودم و ادم شبیه من هیچ جای دنیا ندیدن عرض کنم که دوستان من ترنس نیستم و تغییر جنسیت ندادم با احترامی که واسه همه ترنس‌ها قائل هستم خودم نیستم اگر بودم ترسی نداشتم و اعلام میکردم.»

شایعه تغییر جنسیت همسر سابق امین حیایی

 

بیوگرافی مونا بانکی‌پور

مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر اول امین حیایی، هنرپیشه سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید است. او فرزند فرزانه داوری ، بازیگر سینمای قبل از انقلاب، و امیر همایون بانکی پور، است. حاصل ازدواج مونا با امین حیایی، پسری به نام دارا است که سابقه بازیگری هم دارد. دارا حیایی متولد ۱۱ شهریورماه سال ۱۳۷۶ است.

مونا بانکی پور، مادر دارا، در سریال خواب و بیدار و فیلم سینمایی خانه ای در شن بازی کرد اما بعد از آن از دنیای بازیگری فاصله گرفت.

مونا بانکی پور در یک خانواده هنری به دنیا آمد. مادرش فرزانه داوری متولد ۱۳۳۸ از بازیگران قبل از انقلاب است که چندین سال در آمریکا زندگی میکرد. داوری در سال ۱۳۹۵ در یکی از سریال های شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بازی کرده است.

ازدواج با امین حیایی

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۴ با امین حیایی ۲۵ ساله که هنوز در اول مسیر بازیگری بود ازدواج کرد، اما این زندگی بعد از یکسال با به دنیا آمدن فرزندشان دارا به طلاق ختم شد.

جنجال بر سر حضانت دارا حیایی

اوایل جدایی سر حضانت دارا با امین حیایی به مشکل خورد.  اما با گذشت مدتی همسرش امین حیایی رضایت داد دارا، پیش مادرش بزرگ شود.

خانم بانکی پور به صورت حرفه‌ای در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده در سال ۱۳۸۱ در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. سپس در فیلم خانه‌ای در شن سال ۸۲ نیز حضور داشت، اما بعد‌ها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

ماجرای طلاق امین حیایی از همسر اولش از زبان خودش + ویدئو

درباره مونا بانکی پور: همسر اول امین حیایی

آوازخوانی عایشه گل جوشکن و امین حیایی در پشت صحنه سریال «ساخت ایران ۳» + ویدئو

گشت زدن امین حیایی با ماشین لاکچری‌اش در خیابان‌های تهران + ویدیو

۱۰ سال پس از قلاده های طلا؛ صحبت های جدید امین حیایی درباره فیلم جنجالی + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود