۵ سلبریتی هالیوودی که فرزندان شان شغلی کاملاً متفاوت از آن ها دارند

۵ سلبریتی هالیوودی که فرزندان شان شغلی کاملاً متفاوت از آن ها دارند

خانواده های مشهور زیادی هستند که مدت بسیار زیادی است در صنعت سرگرمی فعالیت دارند. حتی نوعی کلیشه به وجود آمده که فرزندان بازیگرها یا موزیسین ها هم خود وارد عرصه ی بازیگری یا موسیقی می شوند. با این حال، هر قاعده ای استثنائاتی هم دارد و فرزندان بعضی سلبریتی ها والدین مشهورشان را با انتخاب های خود غافلگیر کرده اند.

در ادامه از سلبریتی هایی خواهیم گفت که فرزندان شان راهی متفاوت از آن ها را در پیش گرفتند.

پسر ویلم دفو: جک دفو

جک دفو، تنها پسر ویلم دفو، دنباله روی راه پدرش در هالیوود نشد. جک تصمیم گرفت در مرکز توجه نباشد و به جایش در حوزه ی سیاست گذاری عمومی مشغول به کار شد. او حالا از فعالان حوزه ی سیاست گذاری و تحقیقات در سطح کلان است و برای بهبود وضعیت محیط زیست و ساخت دنیایی بهتر تلاش می کند.

پسر فرانسیس مک دورمند: پدرو مک دورمند کوئن

پدرو را وقتی ۶ ماه داشت، فرانسیس مک دورمند و همسرش جوئل کوئن به فرزندخواندگی پذیرفتند. با اینکه والدینش در هالیوود کار می کنند، اما او یک مربی شخصی و ماساژ درمانگر حرفه ای است و از کار خود هم بسیار راضی است. پدرو گرچه راه کاملاً متفاوتی را در پیش گرفته، اما به گفته ی فرانسیس مک دورمند، الهام بخش او برای بازی در فیلم «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) بود.

دختران پل مک کارتنی: هدر، استلا و مری مک کارتنی

هدر لوییز مک کارتنی دختر لیندا مک کارتنی و دخترخوانده ی پل مک کارتنی است. به دلیل علاقه اش به هنر، به مدرسه ی هنر رفت و در آنجا در رشته سفالگری و طراحی تحصیل کرد. هدر حالا بیشتر به عنوان یک سفالگر شناخته می شود و ترجیح می دهد در مرکز توجه نباشد.

یک دختر دیگر پل مک کارتنی، استلا نیلا مک کارتنی، طراح مد و لباس است. او در جوانی به طراحی لباس علاقمند شد و اولین کت خود را در سن ۱۳ سالگی دوخت. او سال ها است که گیاهخوار است و از چرم و خز در طراحی های خود استفاده نمی کند.

مری آنا مک کارتنی، ، دختر دیگر پل مک کارتنی، عکاس است. او کتاب آشپزی هم نوشته و مجری یک برنامه ی آشپزی وگان در شبکه دیزنی پلاس به نام Mary McCartney Serves It Up است. او هم مانند خواهرش استلا گیاهخوار است و ۲ کتاب درباره ی آشپزی گیاهی نوشته است.

پسر بیل موری: لوک موری

لوک موری پسر بیل موری، مربی بستکبال است. او با تیم های زیادی همکاری کرده و در حال حاضر دانشجوی سال سوم دانشگاه لوییویل در ایالت کنتاکی ِ آمریکا است. او در فهرست شبکه ورزشی ESPN انگلیس از مربیان برتر زیر ۴۰ سال بسکتبال دانشگاهی، رتبه ی دهم را دارد.

دختر جیمی لی کورتیس: آنی گست

آنی گست دختر خوانده ی جیمی لی کورتیس است. با اینکه بارها در لوکیشن های فیلمبرداری و مراسم ها در کنار مادرش حضور یافته، اما تصمیم گرفته به دنبال علاقه ی دوران کودکی اش برود و مربی رقص شود.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود