شباهت باورنکردنی یک سگ به کاراکتر فرانک گالاگر در سریال «بی حیا»

شباهت باورنکردنی یک سگ به کاراکتر فرانک گالاگر در سریال «بی حیا»

سگی که بسیار شبیه کاراکتر فرانک گالاگر در سریال امریکایی Shameless (بی حیا) است باعث حیرت مردم شد. این سگ دوست داشتنی به لطف شباهتش به بازیگر آمریکایی ویلیام اچ میسی (William H. Macy) قلب کاربران در رسانه های اجتماعی را تسخیر کرده است؛ اما این تنها سگی نیست که چهره ای شبیه به افراد مشهور دارد.

پس از این که تصویر این سگ گستاخ در Reddit با عنوان: «این سگ شبیه ویلیام اچ میسی است» به اشتراک گذاشته شد، قلب کاربران در رسانه های اجتماعی را تسخیر کرد.

در تصویر، سگی دیده می‌شود که با چهره ای معصوم و مظلوم به پایین لنز دوربین نگاه می‌کند و صاحبش عکسش را می‌گیرد. کاربران به سرعت به این پست پرداختند و به این موضوع اشاره کردند که چگونه این سگ شباهت باورنکردنی به این مرد ۷۳ ساله دارد و بسیاری در مورد “چشم ها و بینی های بسیار مشابه” آنها اظهار نظر کردند.

واکنش کاربران در شبکه های اجتماعی

حتی یکی از کاربران گفت: «اصلاح: ویلیام اچ میسی شبیه سگ شماست.»

کاربر دیگری اضافه کرد: «راستش را بخواهید، من حتی به عکس مقایسه نیاز نداشتم. آن سگ درست خود ویلیام اچ میسی است.»

کاربر سوم گفت: «من نمی دانم این ویلیام اچ میسی کیست، اما آن سگ بسیار شبیه فرانک است.»

ویلیام اچ میسی حرفه بازیگری خود را با حضور در فیلم‌های مستقل و کوچک آغاز کرد و سپس در فیلم‌های اصلی و برنامه‌های تلویزیونی مانند Shameless US، Fargo و Jurassic Park III بازی کرد.

او حتی در یک سریال ۱۷ قسمتی از سیمپسون ها به نام Homer’s Paternity Coot صداپیشگی خود را انجام داد.

یکی از کاربران گفت: «این سگ بیشتر شبیه ویلیام اچ میسی است تا خود حقیقی او.»

کاربر دیگری افزود: «بهتر است اسم این  سگ را فرانک بگذارید.»

اما این تنها سگی نیست که با یک سلبریتی مقایسه شده است، زیرا صاحب آن توماس گرین ۲۸ ساله اخیراً متوجه شده که سگش شبیه ویل فرل است.

یکی از دوستان او متوجه این نکته شده است که این دو خیلی شبیه هم هستند. او تصویر سگ خود را در توییتر به اشتراک گذاشت و در توییتی نوشت: «یکی گفت سگ من شبیه ویل فرل است و من اکنون نمی توانم این حقیقت را نادیده بگیرم.»

این پست به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و بیش از ۲۶۰۰۰۰ لایک به دست آورد. به همین علت افراد دیگر بر آن شدند تا عکس هایی از شباهت های مشهور سگ های خود را به اشتراک بگذارند.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

بهترین سریال های تلویزیونی خارجی برای تماشا در ایام نوروز: شبکه Showtime

برندگان گلدن گلوب ۲۰۱۸ معرفی شدند

دانلود ۵ فیلم فوق العاده با موضوع مادر

منبع: mirror
یک نظر

ورود

  • صادق شهریور ۱۹, ۱۴۰۱

    این حرکت واقعا زشته هر کسی واسه خودش شخصیتی داره زیبایی خودش رو داره واقعا درست نیست تمسخر کردن دیگران واقعا که انسان موجود کثیفیست هیچوقت درست نمیشیم