همسران آرتور؛ مرد برزیلی و ۸ همسرش که با هم زندگی می کنند

همسران آرتور؛ مرد برزیلی و ۸ همسرش که با هم زندگی می کنند

آرتور او اورسو از ژواو پسوا در برزیل، در اوایل سال جاری پس از اینکه سبک زندگی چند همسری این مرد برزیلی در سراسر جهان منتشر شد، مورد انتقاد قرار گرفت. مخالفان او چندی پیش بر روی دیوار خانه‌اش نوشتند: «خانواده شیطان، ما پذیرای شما نیستیم. از اینجا بروید!»مرد برزیلی که چند همسری را انتخاب کرده و با 8 همسرش با هم زندگی می کننداین ۹ نفر، در اصل ۱۰ نفر قبل از رفتن یک زن در آوریل، ادعا کردند که علیرغم غیرقانونی بودن تعدد زوجات در برزیل، در نوامبر سال گذشته در یک کلیسای کاتولیک ازدواج کردند و اکنون دو تن از همسران آرتور اطلاعات بیشتری در مورد رابطه غیرمعمول این خانواده را فاش کردند.مرد برزیلی که چند همسری را انتخاب کرده و با 8 همسرش با هم زندگی می کنندلوانا، همسر اول آرتور که هفت سال از ازدواجشان می گذرد، به رسانه های محلی گفت: «ما کنجکاو بودیم که یک رابطه باز را تجربه کنیم. فکر می‌کردم خیلی متفاوت است و بلافاصله آن را پذیرفتم.» لوانا گفت که این زوج با همسران بعدی در مهمانی ها ملاقات می کردند. او به رسانه های محلی گفت: «ما به دنبال افرادی بودیم که می خواستند چیزهای جدیدی را تجربه کنند.»مرد برزیلی که چند همسری را انتخاب کرده و با 8 همسرش با هم زندگی می کننداو در مورد نوشته روی دیوار خانه که با چند همسری این مرد برزیلی مرتبط بود، گفت: «ما به تعصب عادت کرده‌ایم، اما این اولین باری بود که انقدر جدی خودش را نشان داد. من می ترسیدم چون قبلاً چنین اتفاقی نیفتاده بود، فقط در رسانه های اجتماعی بود که مردم ما را قضاوت می کردند.»مرد برزیلی که چند همسری را انتخاب کرده و با 8 همسرش با هم زندگی می کنندلورنا، یکی دیگر از همسران آرتور، از عملی بودن رابطه با بسیاری از افراد درگیر صحبت کرد. او گفت: «در ابتدا دیوانه کننده بود، چون هیچ کس به زندگی مشترک عادت نداشت. با این همه شخصیت های متفاوت، دعواهای کوچک زیادی وجود داشت، به خصوص زمانی که من سندرم پیش از قاعدگی داشتم، در نهایت خواستار توجه بیشتر بودم.» اما، لورنا گفت که وضعیتشان به سرعت بهبود یافته است.
او گفت: «امروز خیلی بهتر است. ما رابطه فوق العاده خوبی داریم.»

مرد برزیلی که چند همسری را انتخاب کرده و با 8 همسرش با هم زندگی می کنندلورنا همچنین فاش کرد که او و دیگر همسران آرتور کارهای خانه را به طور مساوی بین خود تقسیم می کنند. او گفت: «هر یک از ما مسئول یک کاری هستیم، آن را بین خود تقسیم می کنیم و همیشه نتیجه می دهد.»

بیشتر بخوانید:

جشن تولد «همسان‌ترین دوقلوهای جهان» و مردی که می خواهد از هر دو بچه دار شود

دختران سه قلوی همسان اهل کنیا که می خواهند با یک مرد ازدواج کنند

منبع: mirror
۲ نظر

ورود

 • امیر مهر ۱۵, ۱۴۰۱

  ?????????????????????
  دوجنس گرایی + چند نفر + مکان = روسپی خانه بومی سازی شده
  ?????????????????????

 • سید تیر ۲۴, ۱۴۰۲

  زن
  یکی کمه
  دوتا غمه
  سه تا خاطر جمعه
  از نظر من هر ادمی هرجور راحت زندگی کنه چه اشتباه چه درست مهم نیست چون ما فانی هستیم روزی به دنیا امدیم روزی میرویم ممکن همین الان کامنت منو میخونب من در دنیا نباشم و برای کسی مهم نیست که من که بودم چند همسر داشتم چه میکردم