عجیب ترین عادت های دواین جانسون برای مراقبت از بدنش در ۵۰ سالگی

عجیب ترین عادت های دواین جانسون برای مراقبت از بدنش در ۵۰ سالگی

از کشتی کج تا سینما؛ شاید بتوان گفت دواین جانسون (Dwayne Johnson) در هر دوی این‌ها به‌ویژه اولی موفق بوده است. بدن خوش فرم او در ۵۰ سالگی نشان می‌دهد که این کشتی‌ گیر سابق همچنان قواعد خاصی را برای تناسب اندام دنبال می‌کند؛ قواعدی که شاید به نظر خیلی از ما عجیب به نظر برسند.

این بازیگر در فیلم های سینمایی شناخته شده‌ای نظیر جومانجی (Jumanji)، گارد ساحلی (Baywatch) و بلک ادم (Black Adam) بازی کرده، جایی که در نقش ابر قهرمان DC Comics بازی کرده و تمریناتی به مراتب دشوارتر را انجام می‌دهد. و گفتن کلمه «دشوارتر» برای شخصی مثل جانسون به معنای فشار آوردن به بدن تا آخرین حد ممکن است.

در سال ۲۰۰۱ مجله Muscle & Fitness او را «مرد قرن» نامید. جانسون همیشه نقش یک مرد سرسخت را در فیلم ها بازی می‌کرد، اگرچه این موضوع به مرور زمان تغییر کرده است.

عادت های عجیب دواین جانسون برای تناسب اندام در ۵۰ سالگی

او هنوز باجذبه است و در ۵۰ سالگی طوری از بدنش مراقبت می‌کند که کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد. حتی اگر این تمرینات و مراقبت ها شامل عادات عجیب و غریبی برای رسیدن به هدفش باشد.

عادت های عجیب دواین جانسون برای تناسب اندام در ۵۰ سالگی

این بازیگر کالیفرنیایی رژیم غذایی سختی دارد و آن‌طور که خودش در مصاحبه‌ای اعتراف کرده در طول پنج تا ۱۰ سال گذشته حدود ۶۰۰۰ کالری در شش یا هفت وعده غذایی در روز مصرف کرده است.

نکته عجیب اینجاست که دواین جانسون غذایش را با خود به رستوران می‌برد. اما این تمام ماجرا نیست. استفان مرچنت، کارگردان فیلم جنگیدن با خانواده‌ام عادت های بیشتری از زندگی خصوصی جانسون فاش کرده است.

عادت های عجیب دواین جانسون برای تناسب اندام در ۵۰ سالگی

مرچنت در یک مصاحبه گفت: «ما در حال برگزاری جلسه‌ای درباره فیلم بودیم که ساعت ۳:۱۷ بعدازظهر زنگ ساعتش به صدا درآمد. دواین بلند شد و رفت از یخچال بوقلمون و برنجش را آورد. روی بسته‌اش نوشته شده بود: ۳:۱۷ بعدازظهر» این موضوع نشان می‌دهد که این بازیگر چقدر دقیق است. اما این تنها چیزی نبود که آقای کارگردان را شگفت زده کرد. مرچنت اعتراف کرد که جانسون غذایش را با خود به رستوران می‌برد و از کارکنان می‌خواهد تا آن را برایش گرم کنند، چون رژیم غذایی حساب‌شده‌ای دارد.

بیشتر بخوانید:

دختر دواین جانسون نام مستعار جدیدش در دنیای کشتی کج حرفه ای WWE را اعلام کرد

۲ نظر

ورود

  • مهدی شهریور ۱۸, ۱۴۰۱

    خدا حافظ و نگهدارش باشد . از وجودش لذت میبریم .

  • Amir شهریور ۱۹, ۱۴۰۱

    عشقی دواین انشالله همیشه سالم سلامت و ورزشکار باشه و پیشرفت هاشو ببینیم