پرونده جدید وکیل جانی دپ؛ باز هم پای یک ستاره هالیوودی در میان است

پرونده جدید وکیل جانی دپ؛ باز هم پای یک ستاره هالیوودی در میان است

بازگشت به کانون توجه: وکیل جذاب جانی دپ، کامیل واسکوئز، دوباره بیرون از دادگاه دیده شد. او به تازگی وکالت بازیگر سریال Yellowstone ، کووریانکا کیلچر، را بر عهده گرفته که متهم به کلاهبرداری ۹۶ هزار دلاری از کالیفرنیا برای کمک‌های جبران خسارت کارگران شده است.

کامیل واسکوئز وکالت جانی دپ را در پرونده افترا علیه همسر سابق امبر هرد به عهده داشت. او اکنون وکالت یک مشتری جدید که او هم بازیگر است را بر عهده گرفته است.

مورد کووریانکا کیلچر

کامیل واسکوئز، ۳۹ ساله، وکیل بازیگر کووریانکا کیلچر (Q’orianka Kilcher) 32 ساله شده است. او در سریال تلویزیونی درام نئو وسترن محبوب Yellowstone بازی کرد و تا حدودی به نامی مشهور تبدیل شد.

واسکز پس از موفقیتش در نمایندگی دپ، اکنون یک فرد مشهور است. واسکز روز چهارشنبه در دادگاه کلارا شورتریج فولتز در لس آنجلس پس از امضای قرارداد وکالت از کیلچر دیده شد. او متهم به کلاهبرداری از بیمه جبران خسارت کارگران به مبلغ ۹۶۸۳۸ دلار است.

  واسکز در خارج از دادگاه گفت که از ادامه رسیدگی به پرونده هایی که مورد علاقه او و شرکتش است خوشحال می شود.

او همچنین گفت که از تعطیلات اخیرش در لندن لذت برده است؛ نامزد او، ادوارد اوون، در لندن زندگی می کند اما او گفت که نمی‌خواهد همیشه در آنجا زندگی کند.

او در سال ۲۰۱۸ به عنوان وکیل دادگستری به Brown Rudnick LLP پیوست. واسکوئز پس از پیروزی بزرگش در محاکمه دپ، پیشنهاد شریک شدن در شرکت را دریافت کرد.

موکل جدید او، کیلچر، اوایل سال جاری به دو فقره جرم برای کلاهبرداری از غرامت کارگران متهم شد. او اکنون در حال مبارزه و انجام یک پرونده حقوقی در ایالت کالیفرنیا است.

در مورد کیلچر؛ او با استیو کوک، یکی دیگر از شرکای این شرکت و متخصص در تحقیقات دفاعی یقه سفید، کار خواهد کرد. کوک روز چهارشنبه در بیرون دادگاه در کنار واسکوئز دیده شد.

کامیل و پرونده جانی دپ

پس از یک محاکمه تلویزیونی شش هفته ای، هیئت منصفه به این نتیجه رسیدند که هرد ستاره «دزدان دریایی کارائیب» را بدنام کرده است. او ۱۰.۳۵ میلیون دلار غرامت دریافت کرد.

در همین حال، پس از اینکه هیئت منصفه متوجه شدند که دپ از طریق یکی از وکلای خود او را بدنام کرده است، به هرد ۲ میلیون دلار در یک دعوی متقابل پرداخت گرفت.

در طول محاکمه دپ، واسکوئز پس از دفاع از این بازیگر در پرونده بسیار جنجالی و رسانه ای او، در حالی که هیئت منصفه عمدتاً از او حمایت می کردند، خود را در کانون توجه قرار داد.

هرد در مقاله ای در سال ۲۰۱۸ برای واشنگتن پست ادعا کرده بود که او یک بازمانده از آزار خانگی است. دادگاه حکم داد که هرد در این مقاله او را بدنام کرده است.

وکیل جانی دپ به دلیل عملکردش در طول دادگاه مورد تحسین قرار گرفت و طرفداران زیادی را در میان لژیون حامیان خود دپ به دست آورد. این زوج در طول محاکمه خیلی صمیمی ظاهر شدند؛ آن قدر که حتی شایعاتی مبنی بر اینکه این زوج با هم در رابطه بودند نیز شنیده شد.

پرونده کیلچر و کمک وکیل جانی دپ

تحقیقاتی که در تابستان توسط وزارت بیمه کالیفرنیا منتشر شد، ادعا کرد که کیلچر به طور متقلبانه بیش از ۹۰۰۰۰ دلار از مزایای جبران خسارت جمع آوری کرده و جراحات خود را به ارائه دهندگان پزشکی نادرست معرفی کرده است.

او در فیلم «دورا و شهر گمشده طلا» در سال ۲۰۱۹ بازی کرد. به گفته سازمان بیمه، در اکتبر ۲۰۱۸ هنگام بازی در فیلم دورا ، به گردن و شانه راستش آسیب رسید.

طبق بیانیه اداره بیمه، یک سال بعد، کیلچر به دکتری که ادعای بیمه را رسیدگی می کرد، گفت که به او پیشنهاد کار داده شده بود، اما به دلیل درد شدید گردن ناشی از جراحتش، نتوانست آن را تحمل کند.

از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱، کیلچر ۹۶۸۳۸ دلار مزایای ناتوانی موقت دریافت کرد.

این سازمان گفت تحقیقات نشان داد که کیلچر در سال ۲۰۱۹، در دوره ای که ادعا می کرد از کار افتاده است، چندین ماه روی سریال Yellowstone کار کرده است.

کیلچر در سن ۱۵ سالگی در سال ۲۰۰۵ با بازی در نقش پوکاهونتاس در فیلم نامزد جایزه «The New World» به یک ستاره تبدیل شد.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد: «دروغ هایت برای همه جهانیان رو شد!»

ماجرای رابطه جانی دپ با وکیل جوانش چیست؟ + ویدیو

پیشنهاد بی شرمانه به امبر هرد برای پرداخت بدهی ۱۰ میلیون دلاری اش به جانی دپ

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • م.شیدا خرداد ۱۱, ۱۴۰۲

    وکیل داغ؟!!! حالا چون در متن اصلی کلمه hot بوده باید اینطور ترجمه کنید! بجاش میتونید از کلمه جذاب استفاده کنید.