۵ پیشگویی عجیب بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ ؛ از تغییر مدار زمین تا پایان زاد و ولد

۵ پیشگویی عجیب بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ ؛ از تغییر مدار زمین تا پایان زاد و ولد

بابا ونگا پیشگوی نابینای مشهور که گفته می شود ماجرای حملات یازده سپتامبر را به درستی پیش بینی کرده بود، یک رشته پیشگویی های ترسناک برای سال ۲۰۲۳ کرده است. ونگا که با لقب «نوستراداموس بالکان» شناخته می شود حدود ۲۶ سال پیش در سن ۸۴ سالگی درگذشت و گفته می شود که قدرت پیشگویی آینده را داشته است. همچنین گفته می شود که او شرایط دشواری را برای جهان در سال ۲۰۲۳ دیده است با یک طوفان فضایی «سونامی خورشیدی» و فاجعه هسته ای. بابا ونگا در مزرعه ای در مقدونیه امروزی به دنیا آمد و ظاهراً بعد از اینکه در یک طوفان گرفتار می شود بینایی اش را از دست می دهد. او به دلیل درد شدید نمی توانست چشم هایش را باز کند و بعد از آن بود که شروع به پیشگویی اتفاقات عجیب در آینده منطقه خود کرد. به سرعت هزاران نفر برای دیدن او در مقابل خانه اش صف کشیدند، به ویژه کسانی که به دنبال پیش بینی های بابا ونگا از آینده جنگ جهانی دوم بودند. بابا ونگا در این عصر چنان مشهور شده بود که حتی دولت بلغارستان در سال ۱۹۶۶ حقوقی را به خاطر توانایی های خارق العاده اش برای وی در نظر گرفت. مراسم تدفین ونگا با حضور صدها نفر برگزار شده و خانه اش در پتریخ در نزدیکی مرز یونان اکنون به یک موزه تبدیل شده است.

پیشگویی های بابا ونگا برای سال 2023

هیچ کس نمی داند که وی چرا پیشگویی هایش را شخصاً به نگارش درنیاورده و ظاهراً کسانی که به او مراجعه می کردند صرفاً به جمله های حکیمانه او گوش داده و سپس آن ها را به دیگران منتقل می کردند. در ادامه این مطلب می خواهیم برخی از پیشگویی های منتسب به بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ را با شما در میان بگذاریم.

تغییر مدار زمین

یکی از مشهورترین پیشگویی های بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ این است که مدار زمین به نحوی تغییر می کند. مشخص نیست که معنای این پیشگویی چیست اما در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، اثرات ویرانگری خواهد داشت. کره زمین در رقص کهکشانی در تعادلی خوب قرار دارد و حتی ذره ای تغییر در این تعادل می تواند تغییرات آب و هوایی ویرانگری در پی داشته باشد. حتی ذره ای نزدیک تر شدن به خورشید نیز باعث گرم شدن شدید زمین خواهد شد. یخچال های قطبی آب شده، سطح آب دریاها بالا آمده و حیات روی کره زمین در معرض تهدید قرار خواهد گرفت. در طرف مقابل، کمی دور شدن از خورشید باعث ورود جهان به عصر یخبندان، ساعات تاریکی بیشتر و هرج و مرج در طبیعت خواهد شد.

پیشگویی های بابا ونگا برای سال 2023

سونامی خورشیدی

پیش بینی مبهم دیگری که به بابا ونگا نسبت داده می شود یک طوفان خورشیدی در مقیاسی است که تاکنون دیده نشده است. طوفان های خورشیدی در واقع انفجارهای انرژی خورشید هستند که جریان های قوی الکتریکی، میدان های مغناطیسی و تشعشعات را به سمت زمین خواهد فرستاد. قدرت این طوفان ها می توان برابر با میلیاردها بمب هسته ای باشد. این طوفان های خورشیدی به تکنولوژی ها آسیب زیادی زده و خاموشی های طولانی و گسترده و از بین رفتن سیستم های ارتباطی را در پی دارند.

سلاح های بیولوژیکی

ونگا مدعی شده است که در سال ۲۰۲۳ یک «کشور بزرگ» روی مردم آزمایش هایی با استفاده از سلاح های بیولوژیکی انجام خواهد داد. گفته شده است که در نتیجه این آزمایش ها صدها هزار نفر کشته خواهند شد. در سال های اخیر شایعاتی در مورد استفاده از سلاح های بیولوژیکی و آزمایش آن ها روی انسان ها در چین به رسانه ها درز کرده است.

انفجار در نیروگاه هسته ای

شاید ترسناک ترین و واقع گرایانه ترین پیشگویی بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ یک انفجار در نیروگاهی هسته ای است. گفته می شود بابا ونگا فاجعه چرنوبیل را پیشگویی کرده بود و در شرایطی که جنگ در اوکراین ادامه دارد، پیشگویی او می تواند بسیار هشدار دهنده باشد. روسیه ماه هاست که نیروگاه هسته ای زاپوریژیا را اشغال کرده است و دو طرف دیگری را به بمباران این نیروگاه متهم می کنند. هر گونه حرکت اشتباهی از طرفین می تواند به یک فاجعه در این نیروگاه منجر شود.

 پایان زاد و ولد

ونگا در آخرین پیشگویی ترسناک خود برای سال ۲۰۲۳ مدعی شده که ممکن است زاد و ولد ممنوع شده و نوزادان پس از این در آزمایشگاه ها به دنیا بیایند. رهبران جهان تصمیم خواهند گرفت که چه نوع انسانی متولد شود و ظاهر و ویژگی های آن ها دستکاری خواهد شد. بدین ترتیب همه به شکل شخصیتی از بازی ویدیویی The Sims در خواهند آمد. این یکی از عجیب ترین پیشگویی های بابا ونگا است و کاهش نرخ زاد و ولد در سال های اخیر نیز بر محتمل بودن این پیشگویی افزوده است. از سال ۱۰۵۰ تا ۱۹۵۵ نرخ زاد و ولد به ازای هر ۱۰۰۰ نفر بیش از ۳۶.۹ درصد بود که اکنون به تنها ۱۸.۵ رسیده است. بسیاری بر این باورند که این عدد در سال ۲۰۵۰ به کمتر از ۱۴.۶ خواهد رسید.

بابا ونگا مدعی شده که در سال ۲۰۲۵ بخش زیادی از اروپا غیرقابل سکونت خواهد شد و در سال ۲۰۲۸ بشریت یک منبع انرژی جدید روی سیاره زهره کشف خواهد کرد و در سال ۲۰۳۳ نیز سطح آب دریاها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت. بر اساس پیشگویی های بابا ونگا در سال ۲۲۸۸ سفر در زمان ممکن خواهد شد و در سال ۳۷۹۷ تمامی انسان ها زمین را ترک خواهند کرد. وی مدعی شده که در سال ۴۵۹۹ بشر به ابدیت و نامیرایی دست خواهد یافت و در سال ۵۰۷۸ انسان چیزی که به نام جهان هستی شناخته می شود را ترک خواهد کرد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود