با خدمات شرکت مدرن تکنیک آشنا شوید

با خدمات شرکت مدرن تکنیک آشنا شوید

افزایش روز افزون قیمت لوازم خانگی موجب نگرانی عموم مردم جامعه شده است زیرا نرخ بالای این محصولات خرید مجدد آنها را سخت و حتی غیر ممکن کرده است. بنابراین می‌توان مدعی شد در شرایط اقتصادی موجود تعمیر لوازم خانگی بر خرید آن اولویت دارد. یخچال به عنوان پرکاربردترین و اصلی‌ترین لوازم خانه بیش از سایر لوازم خانگی در معرض آسیب‌دیدگی قرار دارد. همین امر موجب افزایش تقاضا برای تعمیر یخچال در تهران شده است. اما تعمیر لوازم خانگی به خصوص یخچال را نباید به دست هر کسی سپرد زیرا روند تعمیرات آن کاملا تخصصی است. شرکت مدرن تکنیک یکی از معتبرترین شرکت‌های تعمیر لوازم خانگی به ویژه یخچال است. آنچه موجب تمایز این شرکت از سایر شرکت‌های تعمیراتی شده است مبحث مهمی است که در این مقاله به آن پرداخته می‌شود.

شرکت مدرن تکنیک یکی از معتبرترین شرکت‌های تعمیر لوازم خانگی به ویژه یخچال است. آنچه موجب تمایز این شرکت از سایر شرکت‌های تعمیراتی شده

تعمیر یخچال

چرا مدرن تکنیک ؟

تعمیر لوازم خانگی به ویژه یخچال امری کاملا تخصصی است که نمی‌توان آن را به دست هر کسی سپرد. در سراسر کشور به خصوص در تهران می‌توان شاهد فعالیت تعمیرکاران مختلفی بود که مدعی هستند می‌توانند تمام لوازم خانگی به ویژه یخچال را تعمیر کنند. اما بسیاری از آنها از این واقعیت غافل هستند که ساختار یخچال‌های برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. از این رو روند تعمیر آنها نیازمند دانش و تخصص ویژه‌ای است. مطالب ذکر شده گویای این امر است که تعمیر یخچال در تهران را باید به شرکتی سپرد که به صورت ویژه و تخصصی در حوزه تعمیر برند مورد نظر در حال فعالیت است. شرکت مدرن تکنیک با بکارگیری بهترین متخصصان، در زمینه تعمیر تمامی برندهای یخچال به خصوص تعمیر یخچال آمریکایی مشغول به فعالیت است.

قیمت یخچال‌های آمریکایی به مراتب از سایر برندهای موجود در کشور گرانتر است زیرا قیمت آنها به دلار محاسبه می‌شود. به همین دلیل تعمیر یخچال‎های آمریکایی اعم از تعمیر یخچال جنرال الکتریک، تعمیر یخچال ویرپول، تعمیر یخچال پروفایل، تعمیر یخچال وایت هاوس و تعمیر یخچال وستینگهاوس مستلزم تخصص و دقت بسیار بالایی است. همچنین تعمیرکاران باید به سیستم و عملکرد این یخچال‌ها اشراف کامل داشته باشند زیرا کوچکترین خطایی منجر به خسارات جبران ناپذیری خواهد شد. همین امر موجب شده است که شرکت مدرن تکنیک در بکارگیری نیروهای تعمیراتی خود سختگیری و دقت بسیار بالایی به خرج دهد.

آشنایی با خدمات مدرن تکنیک

آنچه موجب شده است که خدمات شرکت مدرن تکنیک از سایر تعمیرکاران متمایز شود وجود ویژگی‌هایی به شرح زیر است.

  • مدرن تکنیک برای استخدام و بکارگیری کارکنان خود از فیلترهای مختلفی استفاده می‌کند. آنها باید در مرحله اول در آزمون ورودی و مصاحبه این شرکت موفق بیرون بیایند. سپس دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی مختلفی برای آنها برگزار می‌شود. در این دوره‌ها آنها به شیوه تعمیر تمامی برندهای یخچال به خصوص تعمیر یخچال آمریکایی مسلط می‌شوند. در انتها افرادی که موفق به قبولی در آزمون نهایی این شرکت شده‌اند به عنوان تعمیرکار مدرن تکنیک مشغول به فعالیت می‌شوند.
  • تعمیر یخچال در تهران اگر در منزل صورت نگیرد بار مالی فراوانی را به همراه خواهد داشت. در همین راستا مدرن تکنیک تعمیرکاران خود را جهت تعمیر یخچال به منزل ارسال می‌کند. این تعمیرکاران کاملا از نظر اخلاقی تایید شده هستند.
  • خرابی یخچال موجب مختل شدن بسیاری از فعالیت‌های روزانه می‌شود. شرکت مدرن تکنیک نیروهای خود را در کمترین زمان به محل ارسال می‌کند. همچنین تمامی تعمیرکاران این شرکت به کار خود مسلط هستند و می‌توانند در کمترین زمان یخچال را عیب‌یابی و مشکل آن را مرتفع کنند.
  • آنچه موجب متمایز شدن خدمات شرکت مدرن تکنیک شده است استفاده از قطعات اصل و اورجینال است. در واقع اصل اول خدمات این شرکت بر مبنای تعمیر قطعات آسیب دیده شکل گرفته است. اما در صورت لزوم به تعویض، قطعه با قطعه اصل و اورجینال جایگزین می‌شود. این امر برای تعمیر یخچال آمریکایی نیز قابل بسط است. این شرکت نمایندگی جنرال تکنیک، نمایندگی ویرپول و نمایندگی پروفایل را به صورت کاملا رسمی دارد.
  • تضمین خدمات تعمیراتی از ویژگی‌های دیگر شرکت تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک است. این شرکت در راستای طیف خاطر مشتریان خود، تمامی خدمات تعمیراتی صورت گرفته را تضمین می‌کند. بنابراین در صورت بروز خرابی، این شرکت بدون دریافت پول تعمیرات را مجددا انجام می‌دهد.
  • اگرچه تعمیر یخچال به مراتب ارزانتر از خرید مجدد آن است اما این امر نمی‌تواند مجوزی برای دریافت بهای سنگین در ازای تعمیرات باشد. مدرن تکنیک در راستای احترام به حقوق مشتری بهای بسیار منصفانه‌ای را در ازای تعمیرات دریافت می‌کند. همچنین این شرکت برای مشتریان خود تخفیفات ویژه‌ای را نیز در نظر گرفته است.

بدون نظر

ورود