آزمایشات زامبی‌سازی یک قاتل سریالی آدمخوار با حفر سوراخ در جمجمه‌ و تزریق اسید به مغز

آزمایشات زامبی‌سازی یک قاتل سریالی آدمخوار با حفر سوراخ در جمجمه‌ و تزریق اسید به مغز

جفری دامر، قاتل سریالی امریکا با پرونده ای عجیب و پیچ خورده، زمانی که قربانیانش زنده بودند، سوراخ هایی در جمجمه آنها حفر می کرد و داخل مغز آنها اسید می ریخت تا آنها را برده زامبی خود کند.

جوانترین قربانی دامر کونراک سینتاسومفون بود که ۱۴ سال داشت. او قبل از اینکه توسط این هیولا کشته و تکه تکه شود، تحت تزریق اسید هیدروکلریک به لوب پیشانی مغز قرار گرفت.

قاتل سریالی

جنایات دامر

بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱، این قاتل زنجیره‌ای سادیست ۱۷ پسر و مرد نوجوان را به قتل رساند. بسیاری از آنها به آپارتمان او در میلواکی در ایالت ویسکانسین ایالات متحده رفته بودند.

او بیشتر قربانیان خود را تکه تکه کرده و اعضای بدن آنها را به عنوان غنیمت در فریزر خود نگهداری می کرد؛ حتی تکه هایی از گوشت را می خورد تا خواسته های فاسد خود را برآورده کند.

قاتل سریالی

جنایات “میلواکی آدمخوار” به خوبی مستند شده است، اما برخی از جزئیات جنایات هولناک او تا به امروز همچنان تکان دهنده است.

دامر قربانیان خود را که تقریباً همه آنها از اقلیت‌های قومی یا دگرباشان جنسی بودند به آپارتمان خود می‌کشاند و اغلب در ازای عکس‌های برهنه به آنها پیشنهاد پرداخت پول می‌داد.

او قبل از انجام اعمال شیطانی خود، مواد مخدر مصرف می کرد. دامر به دادگاه گفت که چگونه پس از مصرف مواد مخدر، سوراخ کوچکی را در جمجمه برخی از قربانیانش حفر می‌کرد؛ البته فقط به اندازه‌ای که مسیری به مغز باز کند. سپس به مغز آنها اسید هیدروکلریک تزریق می کرد تا حالتی شبیه زامبی ایجاد کند.

قاتل سریالی

ماجرای قربانی ۱۴ ساله و دستگیری تقریبی

در ماه مه ۱۹۹۱، دامر به دلیل انجام این عملیات شیطانی تقریبا داشت لو می رفت و دستگیر می شد. ماجرا از این قرار بود که کنراک، پسر ۱۴ ساله، به آپارتمان دامر آمده بود و مواد مخدر مصرف کرد.

دامر پس از ایجاد سوراخی در جمجمه پسر در حالی که بیهوش شده بود، اسید رقیق شده را به مغز پسر تزریق کرد.

او بعد از انجام این کار آپارتمان خود را ترک کرد تا مشروبات الکلی بیشتری بخرد اما پس از بازگشت، پسر به هوش آمد و توانست به سمت خیابان فرار کند.

قاتل سریالی

بازرسی ناموفق پلیس

پسر نیمه برهنه در حال صحبت با سه همسایه بود. آنها با ناراحتی از وضعیت ظاهری این پسر و سن و سال کم او به پلیس زنگ زدند.

وقتی که این نوجوان موفق به فرار از آپارتمان دامر شد، برهنه بود، بدنش کبود شده، خونریزی میکرد و به شدت تحت تاثیر مواد مخدر بود.

اما زمانی که پلیس ها رسیدند، دامر آنها را متقاعد کرد که کنراک دوست اوست و فقط مست است.

دامر بعداً در دادگاه شهادت داد:

«داستانی که من گفتم این بود که او مهمان خانه من بود، گاهی زیاد مشروب می‌نوشد و برهنه در خیابان می‌دود.»

قاتل سریالی

او افزود که پلیس نتوانست سوراخی را که او در جمجمه این پسر ایجاد کرده بود را تشخیص دهد.

زنان همسایه سعی کردند به مأموران بگویند که تحقیق کنند و اشاره کردند که پسر از مقعد خونریزی دارد. اما پلیس به آنها دستور داد که ساکت شوند.

یکی از افسران متوجه شد که آپارتمان دامر بوی بد گوشت فاسد می دهد، اما او در بازگشت آن دو را همراهی کرد و تحقیق بیشتری انجام نداد.

پس از خروج پلیس، دامر گفت که او یک تزریق اسید دیگر به مغز این پسر انجام داد که مرگبار بود. او در دادگاه شهادت داد:

«من بلافاصله پس از تزریق به مغز او به ضربان قلبش گوش دادم اما هیچ صدایی نداشت. من قصد کشتن او را نداشتم اما این اتفاق افتاد.»

خانواده سینتاسومفون بعداً از شهر میلواکی و سه افسر پلیس شکایت کردند که از جمله دو نفر از آنها به خاطر اتفاقی که افتاد اخراج شدند.

قاتل سریالی

قربانی بعدی

بعدها مشخص شد که دامر آزمایش پیچیده مشابهی را روی ارول لیندزی ۱۹ ساله انجام داده بود. ارول در ماه آوریل ۱۹۹۱ به آپارتمان او آمده بود.

دامر در سال ۱۹۹۳ توضیح داد که چگونه سوراخی در جمجمه این جوان ایجاد کرد و در آن اسید هیدروکلریک ریخت. او می خواست سعی کند حالتی شبیه به زامبی در او ایجاد کند.

اما لیندزی به هوش آمد. در نتیجه، دامر او را بیشتر تحت مواد مخدر قرار داد تا بتواند این جوان نگون بخت را تحت سلطه خود درآورد. دامر او را خفه نمود و جسدش را به قصد حفظ پوستش سلاخی کرد.

قاتل سریالی

سرنوشت دامر

او سرانجام در جولای ۱۹۹۱ دستگیر شد، اما قبل از دستگیری، چهار قربانی دیگر را کشته بود.

این قاتل سریالی به حبس ابد محکوم و در مؤسسه اصلاحی کلمبیا در ویسکانسین زندانی شد. دامر در نهایت در فوریه ۱۹۹۲ با مرگ خشونت‌آمیز خود به دست یکی از زندانیان دیگر مواجه شد.

در ۲۸ نوامبر ۱۹۹۴، او توسط کریستوفر اسکارور، که به جرم قتل در زندان بود، کشته شد.

قاتل سریالی

پس از اینکه نگهبانان اسکارور را به مدت ۲۰ دقیقه با دامر و یک قاتل محکوم دیگر جسی اندرسون تنها گذاشتند، او با یک میله فلزی نیم متری که از سالن بدنسازی زندان برداشته بود، دامر را کتک زد. دامر در مسیر انتقال به بیمارستان به دلیل خونریزی و ترومای شدید مرد.

داستان این قاتل روانی و آدمخوار در سریال جدید نتفلیکس در مورد جنایات دامر به نام Monster: The Jeffrey Dahmer Story به تصویر کشیده شده است.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

کشته شدن قاتل سریالی کودکان معروف به «خون آشام» در کنیا توسط مردم محلی

آیا می توان والدین بابک خرمدین را قاتل سریالی دارای مشکلات روانی دانست؟

چارلز سوبراج ؛ قاتل سریالی و رزمی‌کار ملقب به «ابلیس» که از پشت میله‌ها نیز زنان را افسون می‌کند

۱۰ قاتل سریالی بیرحم و شیطان‌صفتی که بدترین و هولناک‌ترین جنایت‌ها را مرتکب شدند

۸ قاتل سریالی مخوفی که علیرغم جنایت های هولناکشان قسر در رفتند

 

منبع: thesun
مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

 • علی مهر ۷, ۱۴۰۱

  ۱۰ سال پیش من یه مستند ازش دیدم. واقعا شوکه شدم.
  سریالشو هم نمیدونستم ساخته شده. اینترنتا درست بشه دانلود میکنم.

  اما یه چیزی که هیچوقت اشاره نشده اینه که چون سفید پوست هست پلیس حرف اینو قبول میکنه. تو مستند ۱۰ سال پیش یادمه به این نکته اشاره شده بود . بعدم تو مستند میگفت این قاتل ادم خوبی بوده و مقتولین ادمای بدی بودن و این جوان سفید پوست خوب رو به این راه کشوندن.
  یعنی اگه یه سفید قاتل سریالی باشه که اسید میریزه تو مغز یه انسان، ادم خوبیه.

 • پری مهر ۷, ۱۴۰۱

  چقدر وحشتناک. بیشتر از همه دلم برای اون پسر ۱۴ ساله هه سوخت اون نجات پیدا کرده بود فقط اگر اون پلیسای عوضی کارشونو درست انجام میدادن

  • اره وحشتناکه مهر ۹, ۱۴۰۱

   خیلی وحشتناکه. من امروز یه تیکه از فیلمشو تو اینستا دیدم. دقیقا همین صحنه رو . پلیس میدونی چرا گوش نکرد؟ چون اونایی که به پلیس زنگ زده بودن سیاه پوست بودن. و جفری دامر سفید پوست. پلیسا به همین دلیل دادگاهی شدن و خودشون اقرار کردن که چون سیاه پوست بودن گوش نکردن