امبر هرد به وکلایش بیشتر از جانی دپ بدهکار است 

امبر هرد به وکلایش بیشتر از جانی دپ بدهکار است 

امبر هرد به تازگی در اسپانیا به همراه دوستش بیانکا بوتی و دختر کوچکش اونا پیج دیده شده اند. گرچه آنها بسیار آرام و در حال گذراندن تعطیلات در پالما د مایورکا به نظر می آمدند، اما واقعیت این است که شرایط مالی او وحشتناک است. گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد او پس از شکست در دادگاه علیه همسر سابقش، بیشتر از جانی دپ به وکلایش بدهکار است. پس از رای هیئت منصفه، هرد کمی بیش از ۱۰ میلیون دلار به دپ بدهکار شد و طبق گزارش های اخیر، بدهی امبر هرد به وکلایش رقمی بزرگ تر از آن است.

امبر هرد چقدر به وکلایش بدهکار است؟

بدهی امبر هرد به وکلایش چقدر است؟پس از اینکه قاضی حکم داد که امبر هرد باید ۱۰.۲ میلیون دلار به جانی دپ بپردازد، اکنون مشخص شده است که این بازیگر نزدیک به ۱۵ میلیون دلار به وکلایش بدهکار است.بدهی امبر هرد به وکلایش چقدر است؟این بازیگر میلیون ها بدهی به نمایندگان قانونی سابق خود و همچنین به چندین شرکت بیمه مانند بیمه تجاری مسافران (Travelers Commercial Insurance Company) و شرکت بیمه عمومی دریایی نیویورک (New York Marine General Insurance Company) دارد. این شرکت ها ظاهراً در دعوای او علیه جانی دپ مداخله کرده اند، اما در این مرحله آنها از پرداخت هزینه های این بازیگر خودداری می کنند.

وکلای امبر هرد چه کسانی هستند؟

بدهی امبر هرد به وکلایش چقدر است؟دیوید ال. اکسلراد و جی وارد براون به عنوان وکلای هرد در دادگاه شکایت دپ خدمت کردند، همانطورکه تیم کرک پاسیچ نیز در این پرونده مشارکت داشتند. مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیون دلار بدهی امبر هرد به کل تیم حقوقی اش تخمین زده شده است.بدهی امبر هرد به وکلایش چقدر است؟در حال حاضر، هرد ملکی را در ایالات متحده برای فروش گذاشته است، اما قیمت آن حتی حداقل بخشی از هر دو بدهی را پوشش نمی دهد.

بیشتر بخوانید:

وکیل جدید امبر هرد شرکت های بیمه را مجبور به پرداخت جریمه ۱۵ میلیون دلاری می کند

امبر هرد متهم به باج گیری از مردان با اتهامات جنسی و در لیست سیاه هالیوود؟

منبع: marca
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ارژنگ مهر ۱۱, ۱۴۰۱

    این ثابت می کنه سیستم قضایی در آمریکا و اکثر کشورهای دنیا چقدر فاسده …