سلبریتی های هالیوودی که در قسمت های نامتعارفی از بدن شان خالکوبی دارند

سلبریتی های هالیوودی که در قسمت های نامتعارفی از بدن شان خالکوبی دارند

خالکوبی ها معمولاً معنای ویژه یا داستان خاصی دارند. آن ها می توانند روایتگر تصمیمات گذشته، یادآور گذشتگان، یا حتی نشانه ی پیوندی ناگسستی با خانواده و دوستان باشند. علاوه بر این ها، می توانند در قسمت هایی از بدن باشند که اصلاً انتظارش را نداریم.

در ادامه از سلبریتی هایی خواهیم گفت که در بخش های نامتعارفی از بدن خود خالکوبی دارند.

جیسون موموآ یک طرف سرش را خالکوبی کرده

جیسون موموآ با این خالکوبی ریشه های هاوایی اش را یادآوری می کند، چرا که پدر او اهل هاوایی بود. در فرهنگ پلی نزی، محل خالکوبی می تواند معنای قابل توجهی داشته باشد. و خالکوبی روی سر می تواند با معنویات، دانش و بصیرت مرتبط باشد.

داکوتا جانسون جمله «به ماه نگاه کن» را به همراه چند ستاره روی یک پای خود خالکوبی کرده

بروکلین بکهام روی قفسه سینه اش عبارت «بچه ننه» را خالکوبی کرده

دمی لواتو یک عنکبوت بزرگ یک طرف سرش خالکوبی کرده

دمی لواتو درباره ی ماجرای این خالکوبی گفته: «مادربزرگ مان، ننه عنکبوت خیلی چیزها یادمان داد. کوزه گری و بافتن یادمان داد. درباره ی آتش و نور و تاریکی یادمان داد. بهمان یاد داد که همه مان در یک شبکه به هم متصلیم اما هر کدام جایگاه خودمان را در این دنیا داریم.»

کندال جنر پشت لبش کلمه «میو» را خالکوبی کرده

کندال جنر در برنامه الن دی جنرس فاش کرد که این خالکوبی را یکباره و به طور ناگهانی انجام داده بود. او گفت: «درست فکر نکردم. کلمه “میو” اولین چیزی بود که به ذهنم رسید.»

دیوید بکهام خالکوبی ای کف دست خود دارد که دخترش، هارپر در ۴ سالگی آن را طراحی کرده بود

هارپر بکهام دختری با پیراهنی بلند و کفش های پاشنه بلند کشید که دست هایش را از هم باز کرده، گویی که می خواهد پدرش را در آغوش بگیرد.

پست مالون زیر چشم هایش عبارت «همیشه خسته» را خالکوبی کرده

پریانکا چوپرا روی دست راستش عبارت «دختر کوچولوی بابا» را خالکوبی کرده

پریانکا چوپرا درباره ی خالکوبی خود گفته: «از بچگی همیشه دلم می خواست مثل پدرم باشم. می گفتم “دلم می خواهد بامزه ترین آدم جمع باشم. دلم می خواهد روی صحنه بروم و مثل او آن را تسخیر کنم. دلم می خواهد عالی باشم. دلم می خواهد زندگی ام معنا داشته باشد.”» این خالکوبی با خط پدر چوپرا انجام شده است.

لیدی گاگا روی بدنش یک خالکوبی از دیوید بویی دارد

در سال ۲۰۱۶، یک ماه بعد از درگذشت دیوید بویی، لیدی گاگا پرتره ی این خواننده ی افسانه ای را بالای پهلوی چپ خود خالکوبی کرد. گاگا بویی را یکی از تأثیرگذارترین افراد زندگی اش و هنرمندی واقعی عنوان کرده است.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود