آگهی استخدام عجیب برای ترسناک ترین شغل جهان

آگهی استخدام عجیب برای ترسناک ترین شغل جهان

برخی از مردم خواهان شغلی هستند که آنها را از نظر ذهنی یا جسمی به چالش بکشد، اما آیا شما به شغلی علاقه مند هستید که شجاعت شما را بسنجد؟ موسسه «سیاهچال ها» (The Dungeons) در حال تبلیغ شغل جدیدی است که آن را «ترسناک ترین شغل جهان» می نامد.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

«سیاهچال ها» یک موسسه سرگرمی است که رویدادهایی را در سیاهچال آمستردام، سیاهچال لندن، سیاهچال یورک و چندین سیاهچال دیگر برگزار می کنند که تحت مالکیت و اداره Merlin Entertainments مستقر در بریتانیا است. آنها تلاش می کنند تاریخ را از طریق یک ماجراجویی تعاملی نشان دهد. بازیگران زنده، نمایش های هیجان انگیز و جلوه های ویژه شبیه سازی شده، دوران های تاریک تاریخی را بازسازی می کنند.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

این موسسه به تازگی آگهی استخدام عجیبی را منتشر کرده است. آنها می گویند که در لندن، یورک، ادینبورگ و بلکپول به دنبال فردی شجاع هستند که به تیم آنها بپیوندد.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

پیش از هالووین، این شرکت که دارای سایت‌هایی در لندن، بلکپول، ادینبورگ و یورک است، به‌دنبال یک آزمایش‌ شونده رسمی می گردد تا با از سر گذارندن تمام رویدادهای پیش رو، تضمین کند که تمام نمایش‌های آنها در سراسر بریتانیا تا حد امکان هیجان‌انگیز هستند. 

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

آنها چهار تجربه هیجان انگیز برای آزمایش شونده در نظر گرفته اند، که در هر یک از سایت های «سیاهچال ها» برگزار می شود و این آزمایش‌ شونده رسمی، تمام نمایش های شبح وار هالووین را با تمام شکوه و عظمت خود تجربه می کند.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

در سیاهچال ادینبورگ، آزمایش‌ شونده جدید، رویداد «شام مردگان» (Dinner of the Dead) را تجربه خواهد کرد، که قرار است در آن بازدیدکنندگان به یک جشن برداشت سنتی سلتیک احضار شوند، مکانی که جای خالی برای استقبال از عزیزان از دست رفته در نظر گرفته شده است، چراکه مرز بین افراد زنده و مردگان در آن نقطه به باریک ترین حد خود می رسد.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

در لندن، یک نمایش ترسناک جدید در یکی از تسخیر شده‌ترین ساختمان‌های شهر، میدان برکلی ۵۰ برگزار می‌شود. در یورک هم آزمایش‌ شونده در نمایش‌هایی شرکت می‌کند که قرار است ارواح تاریک را تجسم کنند.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

و در آخر نوبت به سفر به بلکپول و تجربه Grim Reaper (تجسم مرگ به شکل اسکلت شنل پوش با داس بزرگ) می رسد.

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

کاترین آنجل، مدیر کل سیاهچال ادینبورگ، می‌گوید: «نمایش های هالووین ما غرق در تاریخ محلی است. ما ترسناک ترین و شوم ترین داستان های شهرها را زنده می کنیم. امسال ما چالشی را برای یکی از طرفداران سیاهچال خود در نظر گرفته‌ایم تا از ترسناک‌ترین نمایش‌های هالووین ما بازدید کند.»

ترسناک ترین شغل جهان چیست؟

او در ادامه گفت: «متقاضی ما در ماه اکتبر از هر سیاهچال بازدید می کند، اما حتی باتجربه ترین اعضای «سیاهچال ها» هم ممکن است دچار تزلزل شوند. توصیه می‌کنیم فقط شجاع‌ترین ها درخواست بدهند؛ این شغل بیهوده «ترسناک ترین شغل جهان» نامیده نمی‌شود!»

بیشتر بخوانید:

چرا بعد از تماشای فیلم های ترسناک کابوس می‌بینیم و چطور از آن جلوگیری کنیم؟

تصویر زنی ترسناک که هوش مصنوعی بدون هیچ توضیحی آن را بازتولید می کند + تصاویر

بدون نظر

ورود