بازیگران سریال «بریکینگ بد» حالا کجا و مشغول چه کاری هستند؟

بازیگران سریال «بریکینگ بد» حالا کجا و مشغول چه کاری هستند؟

نزدیک به ۱۰ سال از پایان سریال «بریکینگ بد» در سال ۲۰۱۳ می گذرد. با این حال، به لطف سریال پیش درآمدش «بهتره با سال تماس بگیری» (Better Call Saul) که اجازه داد با بعضی از شخصیت های مورد علاقه مان کمی بیشتر وقت بگذرانیم، هنوز از آن صحبت می شود. آخرین قسمت سریال «بهتره با سال تماس گیری» مدتی قبل منتشر شد.

حالا می خواهیم ببینیم بازیگران سریال «بریکینگ بد» کجا و مشغول چه کاری هستند؟

برایان کرانستون

برایان کرانسون به شخصیت اصلی سریال، والتر وایت جان بخشید. از زمان پایان سریال، او در تعداد قابل توجهی پروژه ی دیگر نقش آفرینی کرده است، از جمله فیلم های «ترامبو» (Trumbo) و «گودزیلا» (Godzilla). این بازیگر از سال ۲۰۲۰ در سریال «عالیجناب» (Your Honor) بازی می کند که در آن نقش یک قاضی به نام مایکل دسیاتو را برعهده دارد. او چند پروژه ی دیگر هم در دست انجام دارد و بنابراین حالا حالاها کرانسون را در قاب تصویر خواهیم دید.

کرانستون در ۲ قسمت پایانی سریال «بهتره با سال تماس بگیری» برای بازی در نقش والتر وایت حضور یافت.

باب ادنکیرک

باب ادنکیرک می گوید وقتی نقش سال گودمن را گرفت، انتظار نداشت بیشتر از ۳ قسمت حضور داشته باشد. اما او نه تنها در ۴۳ قسمت از سریال اصلی حضور یافت، بلکه ستاره ی پیش درآمد آن، سریال «بهتره با سال تماس بگیری» هم بود که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۲ پخش شد.

ادنکیرک در سال ۲۰۲۱ سر صحنه ی فیلمبرداری سریال دچار حمله قلبی شد اما خوشبختانه بهبود یافت و توانست بعد از ۶ هفته بازی خود را ادامه دهد، امری که با تحسین فراوان همکارانش رو به رو شد. سریال او گرچه پایان یافته، اما پروژه های دیگر در راه دارد؛ سریال بعدی او Straight Man نام دارد که پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۳ پخش شود. در زمان پخش «بهتره با سال تماس بگیری» هم او در چند فیلم و سریال دیگر از جمله سریال «انجام نشده» (Undone) و فیلم «زنان کوچک» (Little Women) حضور یافت.

دین نوریس

این بازیگر نقش مأموری به نام هنک شریدر را در سریال اصلی ایفا می کرد و در سال ۲۰۲۰ با همین نقش در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» هم حضور یافت. به جز این ها، او در چندین سریال محبوب بازی کرد، از جمله «رسوایی» (Scandal)، «نظریه بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) و Claws. او همچنین در سال ۲۰۱۹ در فیلم Scary Stories to Tell in the Dark نقش آفرینی کرد و مخاطبان می توانند منتظر دنباله ی آن باشد که حالا در مرحله ی پیش تولید قرار دارد.

آنا گان

بعد از پایان سریال «بریکینگ بد»، آنا گان که نقش اسکایلر وایت را ایفا می کرد، در سال ۲۰۱۴ نقش اصلی سریال Gracepoint را برعهده گرفت که نسخه ی بازسازی سریال انگلیسی «برادچرچ» (Broadchurch) بود. او همچنین در ۱۰ قسمت از سریال «سایه های آبی» (Shades of Blue) حضور یافت. این بازیگر چند حضور کوتاه هم در سریال هایی مانند «ذهن های جنایتکار» (Criminal Minds) و «پسر نابغه» (Prodigal Son) داشته است.

او در سال ۲۰۲۲ به همراه همبازی اش، دنیس بوتسیکاریس در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» (بازیگر نقش ریک اشوایکارت) برای بازی در سریال Sugar انتخاب شد.

جینکارلو اسپوزیتو

او در سریال «بریکینگ بد» نقش گاس فرینگ را برعهده داشت و در سال ۲۰۱۷ هم این نقش را در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» تکرار کرد. از سال ۲۰۱۱ به این طرف که اسپوزیتو از سریال خارج شد، این بازیگر تاکنون در بیش از ۵۰ پروژه حضور داشته است که در بعضی از آن ها صداپیشه بوده است. سریال های The Get Down ، «روزی روزگاری» (Once Upon a Time) و «مندلورین» (The Mandalorian) از جمله سریال های او هستند. همچنین انتظار می رود او در سریال «جیگسا» (Jigsaw) هم حضور داشته باشد.

بتسی براندت

بتسی براندت در سریال «بریکینگ بد» نقش ماری شریدر را برعهده داشت و یکی از مشخصه های این شخصیت علاقه ی شدیدش به رنگ بنفش بود. وقتی این نقش را در یکی از قسمت های آخر سریال «بهتره با سال تماس بگیری» تکرار کرد، تمامی سکانس های او سیاه و سفید بود، به همین دلیل طرفداران نتوانستند متوجه رنگ لباس های این شخصیت شوند. البته براندت بعداً فاش کرد که هیچ کدام از لباس هایش بنفش نبودند.

از زمان پایان این سریال، این بازیگر در کارهای زیادی بازی کرده، مانند Parenthood ،  Life in Pieces و «با عشق، ویکتور» (Love, Victor). او در پروژه های The Grotto و «جفری ها» (Jefferies) هم حضور خواهد داشت.

آر جی میته

آر جی میته که بیشتر با نقشش به عنوان والتر وایت جونیور شناخته می شود، همواره حامی افراد معلول بوده و صدای بازیگران دارای معلولیت بوده است. از زمان پایان سریال «بریکینگ بد»، او در سریالی به نام «جا به جا شده هنگام تولد» (Switched at Birth) و فیلم سینمایی «یادآوری» (The Recall) و همینطور چند پروژه ی دیگر نقش آفرینی کرده است. این بازیگر دست کم ۵ فیلم و سریال هم در دست انجام دارد که در یکی از مورد انتظارترین آن ها یعنی فیلم «آیزاک» (Isaac) نقش اصلی را برعهده دارد.

استیون مایکل کوئیزادا

این کمدین در سریال «بریکینگ بد» و قسمت دوم سریال «بهتره با سال تماس بگیری» در نقش استیون گومز ظاهر شد. در سال ۲۰۱۴ او برای نقش آفرینی اش در «بریکینگ بد» به همراه باقی بازیگران این سریال، جایزه انجمن بازیگران فیلم (SAG Awards) را دریافت کرد. او در سال های اخیر در فیلم های سینمایی همچون «آرزوی یک مرد» (Wish Man) و «تعطیلات برای قهرمان ها» (Holiday for Heroes) حضور داشته و استندآپ کمدی اجرا کرده است. او دست کم ۵ پروژه ی در دست انجام دارد.

جاناتان بنکس

جاناتان بنکس، بازیگر کهنه کار، از سال ۲۰۰۹ در سریال «بریکینگ بد» در نقش مایک ارمنتراوت ظاهر شد و سپس این نقش را در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» ، فیلم «ال کامینو: فیلم بریکینگ بد» (El Camino: A Breaking Bad Movie) و مینی سریال Saul: Madrigal Electromotive Security Training تکرار کرد. او در فیلم هایی همچون «گل گرفته» (Mudbound) و «مسافر همیشگی» (The Commuter) هم نقش آفرینی کرده است.

بنکس در سال ۲۰۱۶ یک دکترای افتخاری دریافت کرد.

آرون پل

یکی از شناخته شده ترین چهره های سریال «بریکینگ بد»، آرون پل است که نقشش در این سریال، جسی پینکمن را در چند پروژه ی دیگر هم تکرار کرد. او در سال ۲۰۱۹ در فیلم «ال کامینو: فیلم بریکینگ بد» بازی کرد که زندگی جسی بعد از وقایع سریال اصلی را روایت می کرد و در قسمت های پایانی «بهتره با سال تماس بگیری» هم دوباره در این نقش ظاهر شد. از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰، تهیه کننده و صداپیشه ی سریال «بوجک هورسمن» (BoJack Horseman) بود. او در فیلم «جنون سرعت» (Need for Speed)، یک اپیزود از سریال «آینه سیاه» (Black Mirror) و اخیراً نیز در سریال «دنیای غرب» (Westworld) بازی کرده است.

او و همسرش لورن، در سال ۲۰۱۸ صاحب یک دختر و در سال ۲۰۲۲ صاحب یک پسر شدند. به گفته ی پل، پدرخوانده ی پسرش، برایان کرانستون، بازیگر نقش والتر وایت است. او کرانستون را «یکی از بهترین دوستانش در تمام دنیا» توصیف کرده است.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود