۹ سلبریتی هالیوودی که از شبکه های اجتماعی فراری اند

۹ سلبریتی هالیوودی که از شبکه های اجتماعی فراری اند

وقتی یک سلبریتی در شبکه های اجتماعی تصویری در رابطه با زندگی شخصی اش منتشر می کند، بیشتر اوقات لایک و کامنت بسیار زیادی دریافت می کند. مثلاً کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۲۱ تصویری از خود در کنار همسرش جورجینا منتشر کرد که ۳۲/۷ میلیون لایک دریافت کرد. با این حال، دنیای دیجیتال و لایک ها و کامنت هایش برای همه ی سلبریتی ها جذابیت ندارد و برعکس، برخی از آن ها ترجیح می دهند از آن دوری کنند.

در ادامه از سلبریتی هایی خواهیم گفت که علاقه ای به استفاده از شبکه های اجتماعی ندارند.

هریسون فورد

هریسون فورد اینکه برای بعضی افراد تعداد لایک ها و دنبال کنندگان شان در شبکه های اجتماعی یک دغدغه است را «فاجعه» دانسته. به علاوه، او ترسی از گفتن این ندارد که تا به حال از خود سلفی نگرفته و بنابراین هرگز در شبکه های اجتماعی حضور نخواهد داشت. او گفته سعی می کند از این فرهنگ که در آن همه ی فکر و ذکر فرد خودش است، دوری کند.

تام هالند

تام هالند زمانی در اینستاگرام فعال بود و از طریق صفحه اش در این شبکه اجتماعی هوادارانش را از خود و کارش باخبر می کرد. او چندی قبل از همین طریق به هوادارانش اعلام کرد که تصمیم به دوری از شبکه های اجتماعی گرفته تا با خودداری از خواندن چیزهایی که درباره ی او گفته می شود، از سلامت روان خود مراقبت کند. صفحه ی اینستاگرام او گرچه هنوز باز است، اما هالند دیگر چیزی در آن منتشر نمی کند.

مایلز تلر

نه در اینستاگرام و نه در توییتر، مایلز تلر را پیدا نخواهید کرد چون به گفته ی خودش ترجیح می دهد با فیلم هایش طرفدار پیدا کند. با این حال، همسرش، کلی تلر، در شبکه های اجتماعی فعال است و تصاویر و ویدئوهایی از او منتشر می کند، از جمله ویدئوهای رقص خنده داری از تلر که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند.

کریس پاین

کریس پاین یک بار اذعان کرده بود که تلفن همراهی قدیمی دارد که هوشمند نیست و بنابراین تعجبی ندارد که در شبکه های اجتماعی حضور ندارد. او در آن زمان گفته بود که دوست دارد همه چیز را ساده کند و از چیزهایی که پیچیده هستند و از ارتباط ِ زیاد خوشش نمی آید. پاین البته در مصاحبه ی جدیدی اذعان کرده به تازگی یک تلفن همراه مدرن خریداری کرده اما بعید نیست دوباره به تلفن های همراه قدیمی روی آورد.

جی زی

جی زی برخلاف همسرش، بیانسه که فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد، ترجیح می دهد از دنیای مجازی دوری کند. با این حال، او یک بار در موردی نادر، به اینستاگرام پیوست و تعداد دنبال کنندگان صفحه اش در عرض تنها چند ساعت به بیش از یک میلیون نفر رسید. یک روز بعد اما صفحه ی او ناپدید شد. از قرار معلوم تنها هدف او از حضور در اینستاگرام تبلیغ یک فیلم بود و بعد از انجام این کار، با دنیای مجازی خداحافظی کرده بود.

مارگو رابی

مارگو رابی در سال ۲۰۲۱ با پیامی کوتاه به فعالیت خود در شبکه های اجتماعی پایان داد. او در این پیام بدون هیچ توضیحی، از دنبال کنندگان خود خداحافظی کرده بود. با این حال، در گذشته اشاره هایی به ترجیحش برای داشتن یک وجهه ی عمومی محتاطانه تر کرده بود. او در مصاحبه ای کیت بلانشت را یکی از سلبریتی هایی معرفی کرده بود که دوست دارد دنباله روی او باشد چرا که توانسته بود زندگی خصوصی اش را برای خودش نگه دارد.

ادی مورفی

ادی مورفی گفته جدا از دوری کردنش از شبکه های اجتماعی، حتی کامپیوتر شخصی هم ندارد. علاوه بر این، گفته از انتشار جزئیات زندگی شخصی اش در شبکه های اجتماعی خوشش نمی آید. یک بار شخصی به نام مورفی صفحه ای در توییتر به راه انداخته بود و او تازه زمانی از این موضوع باخبر شد که دخترش با ارسال یک پیام متنی به او درباره ی این صفحه و همینطور صفحه ی دیگری به نام مورفی در اینستاگرام هشدار داد.

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون در سال ۲۰۲۱ با انتشار پیامی با این مضمون که «این آخرین پستم در اینستاگرام، توییتر و فیسبوک خواهد بود»، از شبکه های اجتماعی خداحافظی کرد. او همچنین برای هوادارانش توضیح داد که مطالعه و طبیعت تأثیرگذاری بیشتری برایش دارند.

او در سال ۲۰۲۲ تصویری در اینستاگرام خود منتشر کرد که برای تبلیغ مستندی درباره ی او بود.

مت دیمون

مت دیمون شاید صفحه ی عمومی ای در شبکه های اجتماعی نداشته باشد، اما این به معنای بی اعتنا بودنش به این شبکه ها نیست. او در مصاحبه ای فاش کرد که یک صفحه ی خصوصی در اینستاگرام دارد که در آن تنها با دوستان نزدیکش تعامل دارد. او همچنین گفته هرگز لزوم داشتن یک صفحه ی عمومی را حس نکرده چون زندگی بسیار شلوغی دارد و با هر کسی که باید در ارتباط است.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود