۸ زن مشهور هالیوود که از عمل های زیبایی خود ابراز پشیمانی کردند

۸ زن مشهور هالیوود که از عمل های زیبایی خود ابراز پشیمانی کردند

به دنبال ظهور شبکه های اجتماعی، زیبایی از اهمیتی روز افزون در زندگی ما برخوردار شده است. به همین دلیل است که بسیاری از مردم، از جمله سلبریتی ها به سراغ عمل ها و روش های زیبایی می روند تا به استانداردهای فعلی زیبایی دست یابند و جوانی ظاهر خود را حفظ کنند. با این حال، بعضی از آن ها از عمل های زیبایی خود پشیمانند و به این نتیجه رسیده اند که داشتن یک ظاهر طبیعی و صادق بودن با خود، بسیار مهم تر از داشتن یک ظاهر بی عیب و نقص است.

در ادامه از زنان مشهور هالیوود خواهیم گفت که از عمل های زیبایی خود پشیمان شدند.

جیمی لی کورتیس

این بازیگر ۶۳ ساله اذعان کرده که سال ها قبل عمل های زیبایی ای داشته که نتیجه ی خوبی نداشتند.

او هنوز هم بر این عقیده است و با انجام عمل های زیبایی مخالف است. جیمی لی کورتیس در اینباره گفته: «این مد فعلی برای استفاده از ژل و انجام عمل های زیبایی و این علاقه ی شدید به استفاده از فیلتر در عکس ها، زیبایی ها را دارد از بین می برد. یک بار که در صورتت دست ببری، دیگر نمی توانی آن را به حالت قبلش برگردانی.»

کورتنی کاکس

این بازیگر ۵۸ ساله اذعان کرده برای یافتن جوانی دست به عمل زیبایی زده بود. با این حال، از نتیجه راضی نبود و به گفته ی خودش باعث شده بود ظاهر عجیبی پیدا کند. به همین دلیل، در نهایت تصمیم گرفت همه ی ژل هایی که تزریق کرده بود را تخلیه کند.

کورتنی کاکس در اینباره گفته: «شما باید بتوانید صورت تان را حرکت دهید، به خصوص اگر مثل من پوست صورت تان نازک باشد. من یاد گرفتم که با این موضوع کنار بیایم و فهمیدم که ژل به درد من نمی خورد.»

جسیکا سیمپسون

این خواننده و بازیگر ۴۲ ساله به انجام عمل زیبایی بر روی لب های خود اذعان کرده است. با این حال، از نتیجه راضی نبود. جسیکا سیمپسون در اینباره گفته: «روی لب های من طبیعی نبود. دوستش نداشتم.» خوشبختانه اثر ژل بعد از ۴ ماه از میان رفت و لب های او به حالت قبل بازگشتند.

جین فوندا

جین فوندا ۸۴ سال دارد و علیرغم سن بالایش از ظاهری شاداب برخوردار است. او گرچه علت جوانی ظاهر خود را داشتن سبک زندگی سالم و ورزش زیاد عنوان می کند، اما در عین حال به انجام لیفت صورت اذعان کرده است، چیزی که به آن افتخار نمی کند. این بازیگر گفته دیگر صورتش را لیفت نکرد چون دلش نمی خواست از شکل بیافتد.

ملانی گریفیت

ملانی گریفیت، مادر داکوتا جانسون که بازیگری ۶۵ ساله است از زیاده روی اش در انجام عمل های زیبایی طی ۲۰ سال گذشته پشیمان است و به خاطر تغییر چشمگیر چهره اش در نتیجه ی این عمل ها افسوس می خورد. او اذعان کرده تا قبل از اشاره ی دیگران به این موضوع، خود متوجه تأثیر شدید این عمل ها بر روی چهره اش نشده بود.

او گفته از این موضوع بسیار ناراحت شد و به همین دلیل، همه ی ژل هایی که زده بود را تخلیه کرد، به این امید که ظاهر طبیعی تری پیدا کند.

گوئینت پالترو

این بازیگر ۵۰ ساله اذعان کرده با انجام عمل های زیبایی سعی کرده بود با بحران میانسالی خود رو به رو شود. به گفته ی گوئینت پالترو، او زمانی که ۴۰ سال داشت در همه جای صورت خود تزریق های ضد چروک انجام داد که نتیجه ی «وحشتناکی» داشت. او در اینباره گفته: «وحشتناک شده بودم. یک چشمم بالاتر از آن یکی رفته بود. قطعاً اشتباه خیلی بزرگی بود.» او همچنین گفته خوشبختانه این وضعیت موقت بود و آثار عمل به مرور از میان رفت.

جنیفر گری

این بازیگر ۶۲ ساله اذعان کرده که در سال ۱۹۸۹ بینی خود را عمل کرد اما این کار اثری منفی بر حرفه اش گذاشت. او ۲ سال بعد از ستاره شدنش به واسطه ی بازی در فیلم مشهور Dirty Dancing، زیر تیغ جراحی بینی رفت. جینفر گری در اینباره گفته: «وقتی به اتاق عمل رفتم یک سلبریتی بودم و وقتی از آن بیرون آمدم یک آدم گمنام.» او همچنین گفته: «تا ابد یک بازیگر ِ یک زمانی مشهور خواهم بود که به خاطر عمل بینی هیچکس او را نمی شناسد.»

کامرون دیاز

این بازیگر ۵۰ ساله فاش کرده در گذشته تزریق بوتاکس انجام داده بود، با این حال، از نتیجه راضی نبود. کامرون دیاز در اینباره گفته: «تغییری که در صورتم ایجاد کرد به قدری عجیب بود که با خودم گفتم “نه، دلم نمی خواهد این شکلی باشم”.» او همچنین گفته: «ترجیح می دهم صورتم پیر شود تا اینکه اصلاً به خودم تعلق نداشته باشد.»

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود