۱۴ سلبریتی زن هالیوودی که روش غافلگیرکننده ای برای اعلام بارداری خود داشتند

۱۴ سلبریتی زن هالیوودی که روش غافلگیرکننده ای برای اعلام بارداری خود داشتند

سلبریتی ها وقتی خبر بارداری خود را اعلام می کنند، با تبریک نه تنها خانواده و دوستان شان، بلکه هواداران شان هم مواجه می شوند. آن ها گاهی با گذاشتن پستی در شبکه های اجتماعی این خبر را اعلام می کنند. اما گاهی هم تصمیم می گیرند از روش خلاقانه تری استفاده کنند.

در ادامه از سلبریتی های زنی خواهیم گفت که روش متفاوتی برای اعلام بارداری خود داشتند.

کیتی پری

کیتی پری بارداری خود را تا مدت ها پنهان نگه داشت و بعد از آن، در موزیک ویدئوی خود به نام Never Worn White این خبر را اعلام کرد. او در این موزیک ویدئو لباس سفیدی به تن کرده و دستان خود را روی شکم برآمده اش گذاشته بود. چند ماه بعد، او و شریک زندگی اش، اورلاندو بلوم، صاحب دختری به نام دیزی شدند.

آدریانا لیما

آدریانا لیما خبر بارداری خود را با انتشار یک ویدئوی بامزه در حساب تیک تاکش اعلام کرد. در این ویدئو او به شریک زندگی اش، آندره لمرز، یک تست بارداری مثبت نشان می داد. ماجرا از این قرار بود که آندره قبلاً بارها آدریانا دست انداخته و از او فیلم گرفته بود. حالا آدریانا تصمیم گرفته بود تلافی کند و واکنش آندره به خبر پدر شدنش را نشان دهد.

مگان مارکل

مگان مارکل و پرنس هری در روز ولنتاین اعلام کردند فرزند دوم خود را در راه دارند و با این کار به پرنسس دایانا ادای احترام کردند. ۳۷ سال قبل در چنین روزی، روزنامه ها خبر بارداری پرنسس دایانا را اعلام کردند. او در آن زمان هری را باردار بود.

روز چهارم ژوئن ۲۰۲۱، فرزند دوم مگان مارکل و پرنس هری، لیلیبت دایانا پا به این دنیا گذاشت.

کلی آزبورن

کلی آزبورن با انتشار تصویری از سونوگرافی بارداری اش در اینستاگرام خود، خبر بارداری اش را اعلام کرد. او در این پست نوشت: «می دانم که در چند ماه اخیر خبری از من نبوده، برای همین فکر کردم که دلیلش را با شما در میان بگذارم. با خوشحالی اعلام می کنم که قرار است مامان شوم.»

مندی مور

مندی مور بارداری خود را از طریق صفحه ی اینستاگرامش اعلام کرد. او تصویری از پسر یک ساله ی خود منتشر کرد که روی لباسش نوشته شده بود: «برادر بزرگ». مندی در این پست نوشت: «یکی از مراحل اساسی زندگی من به پایان رسید و مرحله ی بعدی آن، به عنوان مادر دو فرزند، دارد شروع می شود.»

اشلی گراهام

اشلی گراهام خبر بارداری دومش را با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش اعلام کرد. این ویدئو ابتدا لحظه ی پی بردن اشلی و همسرش به بارداری او را نشان می داد و بعد از آن، جلسه ی سونوگرافی شان را که در آنجا متوجه شدند یک دوقلو در راه دارند.

اشلی وقتی فهمید که قرار است مادر ۳ پسر شود، با فریاد پرسید: «جدی می گویید؟»

کریستینا ریچی

هواداران کریستینا ریچی از طریق صفحه ی اینستاگرامش از بارداری او باخبر او شدند. کریستینا تصویر سونوگرافی بارداری خود را منتشر کرد و نوشت: «زندگی بهتر و بهتر می شود.»

گل گدوت

گل گدوت با انتشار عکسی از خود در اینستاگرامش که او را در کنار همسر و فرزندانش نشان می داد اعلام کرد فرزند سوم خود را در راه دارد. در این عکس همگی آن ها دست خود را روی شکم گدوت گذاشته بودند. او در این پست نوشت: «یک بار دیگر، برو که رفتیم.»

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در سال ۲۰۰۷ تماشاگران کنسرت خود و همسر آن زمانش، مارک آنتونی را با اعلام خبر بارداری اش شوکه کرد. این اتفاق در میانه ی تور کنسرتش رخ داد. وقتی جنیفر اعلام کرد که او و همسرش به زودی صاحب فرزند خواهند شد، مارک شانه بالا انداخت، خم شد و شکم او را بوسید و گفت: «انظار نداشتم چیزی بگوید.»

ایمی شومر

ایمی شومر خبر بارداری خود را با یک شوخی اعلام کرد. او تصویری از مگان مارکل در دوران بارداری و همسرش پرنس هری را در اینستاگرامش منتشر کرد اما به جای سر آن ها، سر خود و همسرش را گذاشته بود.

جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون نه تنها خبر بارداری خود، بلکه جنسیت فرزندش را در هم در اینستاگرام خود اعلام کرد. او دو تصویر منتشر کرد. در اولی فرزندان بزرگ ترش چند بادکنک بزرگ در دست داشتند و در دومی بادکنک های کوچک صورتی رنگی دیده می شد که از درون بادکنک های بزرگ بیرون آمده بودند. اندکی بعد، جسیکا صاحب دختری به نام بردی شد.

بیانسه

در سال ۲۰۱۱، بیانسه در مراسم اهدای جوایز ویدئو موسیقی ام‌تی‌وی (MTV Video Music Awards) یکی از آهنگ های خود به نام Love on Top را اجرا کرد. وقتی اجرا به پایان رسید، بیانسه میکروفن را کنار گذاشت، دکمه ی کتش را باز کرد و روی شکمش دست کشید. چند ماه بعد، او صاحب اولین فرزند خود به نام بلو ایوی شد.

جیجی حدید

جیجی حدید در یک برنامه ی تلویزیونی شایعه ی بارداری اش را تأیید کرد. او گفت: «واضح است که دل مان می خواست می توانستیم به سبک و سیاق خودمان این خبر را اعلام کنیم، اما از آرزوهای خوب و حمایت همه بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگذاریم.»

بلیک لایولی

در سپتامبر ۲۰۲۲، بلیک لایولی در یک مراسم فرش قرمز با لباسی حاضر شد که شکم برآمده ی او را به خوبی نشان می داد. چند روز بعد، بلیک در اینستاگرامش اعلام کرد او و همسرش، رایان رینولدز فرزند چهارم خود را در راه دارند و چند عکس خانوادگی جدید منتشر کرد.

بلیک که چند ماهی بارداری خود را پنهان کرده بود، با انتشار این خبر عکاس های پاپاراتزی را که همه جا به دنبال او هستند ولی متوجه بارداری اش نشده بودند، غافلگیر کرد.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • PH آبان ۴, ۱۴۰۱

  سلبریتی های ما در عوض سگ دارند ?

  • حامد آبان ۵, ۱۴۰۱

   سگ شرف داره به امثال شما دوست عزیزم

   • الی آبان ۵, ۱۴۰۱

    سگ برخلاف شماها حداقل اصولی برای خودش داره. مثلا هیچوقت برای یک لقمه نون دست صاحبش رو گاز نمیگیره درحالیکه امثال تو برای اهداف دیگران حاضرید هر خیانتی رو به ملت و کشور خودتون بکنید. البته که از نفهمی تون هست که اینقدر راحت بازیچه دیگران میشید ولی این چیزی رو عوض نمی کنه.