زنی که تتو کردن او روی بدن نوزادان به شدت خبرساز شده است

زنی که تتو کردن او روی بدن نوزادان به شدت خبرساز شده است

ویدیویی که یک زن ۲۲ ساله از پدر، مادر و نوزادشان منتشر کرده که خالکوبی های مشابهی دارند در تیک تاک بیش از ۲۲ میلیون بار دیده شده و مورد انتقاد قرار گرفته است. این تتو آرتیست معتقد است قرار گرفتن کودکان در معرض دنیای هنر تتو می‌تواند یک تجربه مثبت باشد.

یک تتو آرتیست پس از به اشتراک گذاشتن ویدیوهایی در شبکه های اجتماعی که نوزادان را حال تتو شدن نشان می‌دهد وایرال شده است. ویدیوی آیالا برات ۲۲ ساله از یک پدر و مادر و نوزادشان با خالکوبی مشابه، توسط ۲۲ میلیون نفر دیده شد و مورد انتقاد شدید کاربران تیک تاک قرار گرفت.

انتقاد کاربران به انتشار ویدیوی تتوی بدن یک نوزاد در تیک تاک

این تتوکار که از سال ۲۰۱۳ کار خود را آغاز کرده از کار خود دفاع کرده و معتقد است قرار گرفتن کودکان در معرض دنیای هنر خالکوبی می‌تواند یک تجربه مثبت باشد. در این ویدیوی وایرال که ۲۲.۵ میلیون بار در TikTok دیده شده و بیش از ۵۶۴ هزار لایک به دست آورده است، یک نوزاد دیده می‌شود که روی زانوی پدرش نشسته است.

پدری که تازه ران خود را خالکوبی کرده و سعی دارد زمانی که آیالا با دقت یک شابلون با طرح خورشید و ماه را روی پای نوزاد می‌گذارد، حواس پسرش را پرت کند. آیالا می‌گوید:« فکر می‌کنم روبه‌رو کردن بچه ها با دنیای تتو کاملا بدون مشکل است. این فقط یک هنر و راهی برای بیان خود است. چیزی نیست که مربوط به خلافکارها باشد.»

انتقاد کاربران به انتشار ویدیوی تتوی بدن یک نوزاد در تیک تاک

این شابلون به عنوان یک خالکوبی موقت عمل می‌کند اما کاربران شبکه های اجتماعی تصور کردند که این تتو دائمی است. یک کاربر نوشت: «نهههه، جدی؟» کاربر دیگری نوشت: «شما نمی‌تونین یک بچه زیر ۱۸ سال رو تتو کنید! و از این هم بدتر اینکه اون یک نوزاده.» یک نفر دیگر نوشت: «امیدوارم شوخی باشه». با این حال به نظر می‌رسید که بعضی کاربران متوجه شدند که این یک تتوی دائمی نبوده است.

انتقاد کاربران به انتشار ویدیوی تتوی بدن یک نوزاد در تیک تاک

آیالا که ۲۷۲ هزار دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد از اشتراک گذاری این ویدیو پشیمان نیست و می‌گوید: «پس از به اشتراک گذاشتن ویدیوهایم در تیک تاک واکنش‌های متفاوتی دریافت کردم. بسیار از آنها پیام‌های تنفرآمیز بودند اما بعضی هم جالب و خنده دار بودند. همچنین درخواست‌های زیادی دریافت کردم که از من می‌پرسیدند آیا می‌توانند فرزندشان را برای خالکوبی پیش من بیاورند، که البته پاسخ من مثبت بود.»

او می‌گوید: «طرح هایی که من استفاده می‌کنم بر اساس برنامه های تلویزیونی، فیلم یا کتاب مورد علاقه آنهاست و در ویدیو کاملا مشخص است که آنها خوشحال هستند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود