پاپ فرانسیس اعتراف کرد که راهبه ها و کشیشان فیلم های مستهجن تماشا می کنند

پاپ فرانسیس اعتراف کرد که راهبه ها و کشیشان فیلم های مستهجن تماشا می کنند

صنعت فیلم های مستهجن اینترنتی، صنعتی چند میلیارد دلاری است که همیشه به عنوان معضلی حل ناشدنی در نظر گرفته می شود. هم در بحث های اخلاقی و هم در مسائل روانشناختی دغدغه بسیاری است. حالا پاپ فرانسیس (Pope Francis) اعتراف می کند که حتی راهبه ها و کشیشان فیلم های مستهجن آنلاین تماشا می کنند که باعث تضعیف قلب های آنها می شود.

صحبت های پاپ فرانسیس درباره فیلم های مستهجن

پاپ فرانسیس در نشست واتیکان به کشیش ها درباره خطرات تماشای فیلم های مستهجن، هشدار داد. او گفت: «هر یک از شما ممکن است تجربه تماشای فیلم های مستهجن دیجیتال را داشته‌ باشید و یا برای دیدنش وسوسه شده‌ باشید. این یک رذیله اخلاقی است که بسیاری از مردم دارند، بسیاری از افراد غیر روحانی، بسیاری از زنان غیر روحانی و حتی کشیش ها و راهبه ها.»

صحبت های پاپ فرانسیس درباره فیلم های مستهجن

پاپ فرانسیس ۸۵ ساله از مخاطبانش خواست که این دست فیلم های مستهجن را از تلفن های همراه خود پاک کنند تا وسوسه در دسترس آنها نباشد. وی افزود: «این کار قلب روحانی را ضعیف می کند و شیطان از همانجا وارد می شود.»

این سخنان پس از آن صورت گرفت که این رهبر مذهبی در ماه ژوئن، فیلم های مستهجن آنلاین را تهدیدی برای سلامت عمومی اعلام کرد.

صحبت های پاپ فرانسیس درباره فیلم های مستهجن

پاپ فرانسیس که در دسامبر ۱۹۳۶ و در خورخه ماریو برگولیو آرژانتین به دنیا آمد، از سال ۲۰۱۳ حاکم ایالت واتیکان است. فرانسیس اولین پاپی است که عضو انجمن عیسی مسیح است، اولین پاپ از قاره آمریکا، اولین پاپ از نیمکره جنوبی و اولین پاپ خارج از اروپا پس از گریگوری سوم است که در قرن هشتم حاکم بود.

البته پاپ فرانسیس در سال ۲۰۲۱ در مصاحبه ای گفت که معتقد است، شهوت بدترین گناه در بین هفت گناه کبیره نیست. او گفت: «گناهان بدن بدترین گناه نیست. به عکس غرور و نفرت گناهان کبیره جدی تر هستند.»

بیشتر بخوانید:

رسوایی برای واتیکان؛ لایک شدن عکس نیمه برهنه یک مدل توسط اینستاگرام پاپ

۱۰ حقیقت جالب درباره زندگی پاپ که شاید نمی دانید

منبع: the sun
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • فقط تو یه شهر آبان ۱۲, ۱۴۰۱

    فقط تو یه شهر ۳ هزار بچه رو بهشون تجاوز کردن. تو بوستون. فیلمی هم ازش ساخته بودن.
    اخرش چی شد؟ حتی ۱ هفته نزاشتن تو سطر اخبار بمونه.
    سه هزار بچه ها

  • h آبان ۱۳, ۱۴۰۱

    اخی … احتمالا سعید طوسی هم بینشون بوده، بعدا اوسا شده?