رکوردشکنی تاریخی تیلور سوئیفت با تسخیر هر ۱۰ جایگاه نخست «۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد»

رکوردشکنی تاریخی تیلور سوئیفت با تسخیر هر ۱۰ جایگاه نخست «۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد»

تیلور سوئیفت حالا اولین هنرمند در تاریخ موسیقی است که موفق شده هر ۱۰ جایگاه نخست جدول «۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد» را از آن خود کند.

او در واکنش به این اتفاق در توییتی نوشت: «هر ۱۰ جایگاه اول ۱۰۰ آهنگ داغ؟؟؟ آن هم از دهمین آلبومم؟؟؟ حسابی گیج شده ام.»

دهمین آلبوم استودیویی او به نام «نیمه شب ها» (Midnights) که اکتبر سال جاری میلادی منتشر شد، خیلی زود به موفقیت دست یافت.

سوئیفت ۳۲ ساله با ۱۰ قطعه از دهمین آلبوم خود به این رکورد جدید دست یافته است. پیش از این، دریک، رپر مشهور توانسته بود در سال ۲۰۲۱ به مدت یک هفته، ۹ جایگاه از ۱۰ جایگاه نخست جدول «۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد» را به خود اختصاص دهد.

تیلور توانسته علاوه بر دریک، رکورد گروه موسیقی بیتلز را هم از آن خود کند. تا پیش از این رکورد دستیابی به بیشترین عناوین از جایگاه های نخست این جدول طی یک هفته در اختیار گروه بیتلز بود.

صدرنشینی یک هفته ای سوئیفت در جدول «۱۰۰ آهنگ داغ بیلورد» با دستاوردهای تاریخی زیادی همراه بوده و علاوه بر این ها، آلبوم جدید او رکورد بیشترین فروش طی یک هفته در ۷ سال اخیر را هم از آن خود کرده است.

با حضور آهنگ «ضد قهرمان» (Anti-Hero) سوئیفت در صدر این جدول، این نهمین باری است که این خواننده جایگاه نخست جدول «۱۰۰ آهنگ داغ بیلورد» را از آن خود می کند.

هنرمند دیگری که تیلور سوئیفت رکورد او را از آن خود کرده مدونا است که رکورد داشتن بیشترین آهنگ در ۱۰ جایگاه نخست جدول «۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد» در میان خوانندگان زن به او تعلق داشت.

تا به حال ۴۰ قطعه از آثار سوئیفت در ۱۰ جایگاه نخست این جدول قرار گرفته اند. این تعداد برای مدونا ۳۸ عدد و برای دریک ۵۹ عدد بوده است.

طرفداران تیلور سوئیفت در توییتر او که ۹۱/۵ میلیون دنبال کننده دارد، بعد از واکنش سوئیفت به رکوردشکنی جدیدش، حمایت خود را از او ابراز کردند.

سوئیفت با اشارات مداومش به تور کنسرت آینده ی خود، شوق و اشتیاق طرفداران فراوان خود را هر روز بیشتر ساخته است.

گمانه زنی ها دراینباره هفته ی گذشته به پایان رسید، زمانی که سوئیفت تأیید کرد در تدارک برگزاری یک تور کنسرت جهانی برای آلبوم جدید خود است.

احتمالاً او با اجرای آلبوم تاریخ ساز جدید خود در نقاط مختلف دنیا، به رکوردهای تازه ای دست خواهد یافت.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • غروب آبان ۱۰, ۱۴۰۱

    بیشتر باید برای وضعیت موسیقی پاپ نگران بود که آهنگهای متوسط یک خواننده (که حتی جزو بهترین آهنگهای خودش هم نیستند) میان در صدر تاپ ۱۰۰ دنیا.