۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

محققان پی برده اند هر چه می گذرد مردان بیشتری با استفاده از محصولات زیبایی و مراقبت از پوست، کلیشه ها را زیر پا می گذارند. این عکس آن چیزی است که به طور سنتی وجود داشته، یعنی سلطه ی زنان بر دنیای زیبایی. حتی مردان مشهور هم وسواس زیادی درمورد روتین خودمراقبتی شان به خرج می دهند و از در میان گذاشتن آن با مردم خجالت نمی کشند.

جورج کلونی

جورج کلونی به طور مرتب به سونا می رود. به علاوه، از یک صابون باکیفیت برای حفظ رطوبت پوست خود استفاده می کند.

کوین هارت

کوین هارت روتین مراقبت از پوست مفصلی دارد. او از یک اسکراب صورت گران قیمت استفاده می کند، صورت خود را با حوله ی داغ تمیز می کند و با یک مرطوب کننده ی گران قیمت به آن تازگی و طراوت می بخشد.

فارل ویلیامز

فارل ویلیامز گویی به جای پیر شدن، در حال جوان شدن است و این امر به لطف رسیدگی همیشگی او به پوستش میسر شده است. او در اینباره گفته: «مراقبت از پوستم را از تقریباً ۲۰ سال قبل شروع کردم.» روتین مراقبت از پوست او شامل استفاده از شوینده ی پوست، لایه بردار، قطره های ویتامین C و کرم مرطوب کننده می شود. و اما راز اصلی اش؟ پاک کردن تمامی این ها از صورتش با آب سرد برای بسته ماندن منافذ پوستش.

دیوید بکهام

دیوید بکهام جدا از سلامت فیزیکی اش، به صورت خود هم رسیدگی زیادی می کند. او یک روتین ساده اما وسواسی برای مراقبت از پوست خود دارد. بکهام روزانه چندین بار از مرطوب کننده استفاده می کند و یک کرم ضد پیری ملایم به چین و چروک های صورتش می زند.

کریس پاین

کریس پاین یک ترفند زیبایی دارد که به گفته ی خودش، یک «داروی معجزه گر» است که از آن برای صورت خود استفاده می کند. او اذعان کرده که برای درمان جوش های خود از قرص آکوتان استفاده می کند. با این حال، این دارو برای جوش های مختصر توصیه نمی شود و همیشه باید از متخصص پوست مشورت گرفت.

زک افران

زک افران چند مدل موی معروف دارد. از مدل موی ژولیده اش در دوران حضورش در سریال «دبیرستان موزیکال» (High School Musical) تا موهای بلوند پلاتینی اش. جالب است که او برای حفظ سلامت موهایش، تنها یک کار انجام می دهد؛ اینکه یک روز در میان موهای خود را شامپو می زند.

ایسپ راکی

ایسپ راکی اذعان کرده از یک محصول زیبایی خاص برای داشتن پوستی صاف و یکدست استفاده می کند. او از یک تونر عنبر سائل (فندق افسونگر) برای تمیز کردن و لایه برداری پوست خود استفاده می کند. او همچنین ترجیح می دهد تنها هفته ای یک بار موهای خود را بشوید و اجازه می دهد موهایش به طور طبیعی بلند شوند.

وی

کره ای ها در زمینه ی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی زبانزد دنیا هستند. وی، یکی از اعضای گروه موسیقی بی‌تی‌اِس، درباره ی روتینی که برای حفظ درخشندگی پوست خود دارد، گفته: «وقتی در هواپیما هستم با پدهای پنبه ای به صورتم تونر می زنم و دو برابر بیشتر لوسیون استفاده می کنم.»

راب لو

راب لو جوانی و جذابیت چهره ی خود را هنوز حفظ کرده است. و اما راز اصلی اش؟ او یک صبحانه ی تمام پروتئینی می خورد و هر جا که برود محصولات آرایشی بهداشتی اش را در سایز مسافرتی با خود می برد، از جمله شوینده ی صورت و سرم ضد پیری و ضد پف زیر چشمش.

رایان رینولدز

رایان رینولدز حتی زمانی که در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به عنوان جذاب ترین مرد زنده ی دنیا انتخاب شد هم هیچ روتین زیبایی خاصی نداشت. با این حال، او اذعان کرده از هر چیزی که بتواند از کشوی همسرش، بلیک لایولی پیدا کند و عنوان «مرطوب کننده» داشته باشد، استفاده می کند. البته او پذیرش پیری به جای مقابله با آن را جذاب می داند.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود