مورد عجیب مرد هلندی که جنازه گربه مرده خود را به پهپاد تبدیل کرد

مورد عجیب مرد هلندی که جنازه گربه مرده خود را به پهپاد تبدیل کرد

بارت جانسن، تاکسیدرمیست هلندی گربه مرده خود را به یک پهپاد کنترل از راه دور نیمه گربه نیمه ماشین، تبدیل کرده است. او اسم این وسیله را با الهام از نام گربه اش «اورویل» که در سال ۲۰۱۲ توسط یک ماشین زیر گرفته شد، «اورویلکوپتر» گذاشته است. این کار او الهام بخش خانواده های دیگری شد تا از حیوانات خانوادگی از دست رفته خود پهپاد بسازند.

ماجرای ساخت پهپاد از حیوانات خانگی چیست؟

جانسن در مصاحبه ای گفت که به محض اینکه جسد اورویل را دید می دانست که می خواهد کاری با آن انجام دهد. او گفت: «می خواستم مرگ نابهنگام او بی دلیل نباشد.»

ماجرای ساخت پهپاد از حیوانات خانگی چیست؟
بنابراین، در حرکتی واقعاً عجیب، جانسن جسد «اورویل» تاکسیدرمی کرد و چهار ملخ پرقدرت برای پرواز به آن نصب کرد. ظاهرا «اورویل» علاقه زیادی به پرندگان داشته است. جانسن می گوید پهپاد گربه ای او باعث وحشت مردم می شود ولی او به این موضوع اهمیتی نمی دهد.

ماجرای ساخت پهپاد از حیوانات خانگی چیست؟

جانسن از آن زمان شرکت پهپادهای حیوانی خود را به نام شرکت «کوپتر» (Copter) راه‌اندازی کرده است و از تبدیل حیوان خانگی، از همستر گرفته تا شترمرغ و کوسه، به ماشین‌های پرنده امرار معاش می کند. مشتریان باید حیوانات خانگی خود را قبل از فرستادن به شرکت او، تاکسیدرمی کنند و پس از آن، جانسن آنها را به پهپاد تبدیل می کند.

ماجرای ساخت پهپاد از حیوانات خانگی چیست؟

جانسن که شغل اصلیش مهندسی پنل خورشیدی است، حتی یک سفارش ساخت پهپاد از یک گاو را هم داشته است. به نظر می رسد او اکنون می خواهد حیواناتی در اندازه های بزرگ را به پرواز درآورد.

ماجرای ساخت پهپاد از حیوانات خانگی چیست؟

این اولین بار نیست که ایده ای این چنینی برای حیوانات خانگی مرده به کار گرفته می شود. یک خانواده استرالیایی تصمیم گرفت سگ نژاد گلدن رتریور از دست رفته خود را تبدیل به قالیچه کند تا در خانه همیشه به یاد دوست پشمالوی خود باشند. آن ها شرکت استرالیایی تاکسیدرمی کایمرا را برای ساخت این یادبود به کار گرفتند.

بارت جانسن این فرآیند را با اقدام افرادی مقایسه کرد که خاکستر یکی از عزیزان از دست رفته خود را نگهداری می کنند؛ آنها می خواهند بخشی از عزیز خود را برای همیشه در کنار خود داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

خانواده استرالیایی از سگ مرده خود قالیچه درست کرد!

اختراع عجیب یوتیوبر معروف؛ کالسکه مخصوص پیاده روی با ماهی قرمز + ویدیو

منبع: the sun
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۸ نظر

ورود

 • محمد رادین آبان ۲۱, ۱۴۰۱

  چندش

 • حمیدرضا سالاری آبان ۲۱, ۱۴۰۱

  پس روزی که پدرومادر ش هم مردند،همین بلارا سرشون بیاره،مهندس احمق برازنده این شخص است

 • عبادی آبان ۲۱, ۱۴۰۱

  اگر برای حیواناتشون ارزش قائل بودند اونها رو به پرواز در نمی اوردند یا مثل فرش زیر پا نمی انداختند ،،،، حالم بد شد ،،، عزیزی که مرده و‌مدام جلو چشم باشه غصه ناکه

 • مهرداد آبان ۲۲, ۱۴۰۱

  پس قانون حمایت از حیوانات چی شد …رو اعصاب هست

  • به تو چه آبان ۲۴, ۱۴۰۱

   نه آخه می‌خوام بدون تو همه جوره از حیوانات بهره کشی میکنی بعدش الان خوی محیط زیست دوستیت گل کرده، جدی داری حرف میزنی یا شوخی میکنی من نمیکنم کار اینا درست بوده ولی چرا جاهای دیگه که به حامیان محیط زیست نیاز هست هیچی نمیگه همه کار میکنین بعد به این گیر میدی?

 • ابراهیم آبان ۲۳, ۱۴۰۱

  عجب احمقیه

 • فائزه آبان ۲۳, ۱۴۰۱

  اگر انقد دوسشون داشتن که همچین کاری باهاشون نمیکردن

 • توپ قلقلیم آبان ۲۸, ۱۴۰۱

  توروحش???فکر کن به سمتت یه گربه پرنده بیاد…من که قهوه ای میشم از ترس