توضیحات دادستانی و پدر نسرین قادری؛ زنی مریوانی که فوتش در شهریار خبرساز شد + ویدیو

توضیحات دادستانی و پدر نسرین قادری؛ زنی مریوانی که فوتش در شهریار خبرساز شد + ویدیو

نام نسرین قادری ۳۵ ساله و اهل مریوان که در روز جمعه ۱۳ آبان از دنیا رفت، به عنوان یکی از کشته شدگان حوادث اخیر مطرح شده است. برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که این فرد در تجمعات شهر شهریار به علت ضربات باتون به کما رفته و روز جمعه در یکی از بیمارستان‌های تهران جان باخته است. اما خبرگزاری رسمی دولت علت فوت او را مسمومیت دانسته و بر اساس اظهارات خانوده نسرین قادری اعلام کرده است که وی دچار بیماری زمینه ای بوده است.

توضیحات دادستانی درباره علت فوت نسرین قادری

ماجرای مرگ نسرین قادری چیست؟

حمید عسگری‌پور دادستان عمومی و انقلاب شهریار در خصوص ادعاهای مطرح شده درباره فوت نسرین قادری گفت: «ساعت ۱۴ روز جمعه مورخه ۱۳ آبان یکی از بستگان متوفیه با مراجعه به کلانتری محل اعلام می‌کند که به واحد مسکونی مرحومه قادری مراجعه کرده اما وی در را باز نکرده است. پس از دستور قضایی و باز کردن در آپارتمان، ماموران انتظامی با حضور اقوام متوفیه وارد منزل شده و مشاهده می‌کنند که جسد خانم نسرین قادری در پذیرایی بر زمین افتاده است.»

ماجرای مرگ نسرین قادری چیست؟

وی با اشاره به نظریه پزشکی قانونی ادامه داد: «پس از معاینه جسد، هیچ گونه آثار ضرب و جرحی مبنی بر شکستگی، در رفتگی، سیاه شدگی و کبودی بر روی بدن متوفیه رویت نشده است. تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت این فرد است و البته طبق اظهارات خانواده، دچار بیماری قبلی نیز بوده است.»

اظهارات پدر نسرین قادری درباره فوت دخترش

ماجرای مرگ نسرین قادری چیست؟

پدر نسرین قادری در مصاحبه ای با خبرگزاری صدا و سیما درباره علت فوت دختر خود گفت: «دخترم تشنج داشت و به آنفلوآنزا هم مبتلا شده بود و شب همان روزی که فوت شد، برادرش تا ۱۲ شب پیش او بود و ما هم با او تماس تلفنی داشتیم و جویای حالش بودیم.»

ماجرای مرگ نسرین قادری چیست؟

او با بیان اینکه فردای آن روز هرچه با دخترش تماس گرفته است پاسخی از او دریافت نکرده ادامه داد: «از دختر دیگرم به همراه همسرش خواستیم تا به منزل نسرین رفته و ما را از وضعیت او باخبر کنند. با مراجعه دختر و دامادم به در منزل نسرین باز هم او هیچ جوابی نمی دهد. وقتی در را باز می کنند با پیکر بی جان او در منزل مواجه می‌شوند. دختر و دامادم بلافاصله با اورژانس و آگاهی تماس می‌گیرند و جسد دخترم به پزشکی قانونی شهریار منتقل می‌شود.»

بیشتر بخوانید:

ماجرای مرگ نسیم صدقی چیست؟ دختر ۲۳ ساله شاهین دژی که فوتش خبرساز شده است

تصاویر و ویدئوهای بحث برانگیز درباره تعداد شرکت کنندگان راهپیمایی ۱۳ آبان

۲ نظر

ورود

  • Hdr آبان ۱۶, ۱۴۰۱

    نه نه، پدرش رو مجبور کردن بیاد ازین حرفا بزنه.??

    • حامد آبان ۱۷, ۱۴۰۱

      فقط امیدوارم سر خونواده خودتم بیاد بعد ببینم بازم دلقک بازی میکنی یا نه