فرار نیروهای روسی از خرسون سوار بر تانک های در حال سوختن + ویدیو

فرار نیروهای روسی از خرسون سوار بر تانک های در حال سوختن + ویدیو

ویدیوهای منتشر شده، نیروهای روسی را نشان می دهد که سوار بر تانک های در حال سوختنشان سعی در فرار از خرسون دارند. در ویدیویی دیگر، سربازان روسی توسط موشک های اوکراینی هدف قرار می گیرند در شرایطی که مقامات اوکراینی مدعی شده اند در روز گذشته تنها در شرق اوکراین ۳۰۰ سرباز روسی را کشته یا زخمی کرده اند. در ویدیوها، تفنگداران دریایی روسیه از یگان پیاده نظام دریایی ۱۵۵ اُم دیده می شوند که سوار بر یک تانک در حال سوختن T-80BVM در منطقه تقریباً به طور کامل ویران شده پاولیوکا، در جادهای خاکی در حال فرار هستند، در حالی که دود سیاه و آتش از تانک زبانه می کشد.

ویدیوهایی از فرار سربازان روسی از خرسون

گروهی از سربازان روسی دیده می شود که سوار تانک شده و سپس پایین پریده و از تانک در حال سوختن دور می شوند. ویدیو تکان دهنده ای دیگر، گروهی از تفنگداران دریایی روسیه را نشان می دهد که در دسته ای نزدیک به هم به سمت خانه ای متروکه در پاولیوکا می روند و لحظاتی بعد یک موشک اوکراینی این خانه را هدف قرار می دهد. ویدیویی دیگر سربازان روسی را سوار بر تانک هایشان نشان می دهد که از میان میدان مین عبور کرده و تانک ها یکی پس از دیگری آتش می گیرند. در تصاویر می توان جنازه سربازان روسی را در زمین های اطراف این شهر دید که بعد از تلاش برای فرار از تانک های در حال سوختنشان، توسط سربازان اوکراینی کشته شده اند.

ویدیوهایی از فرار سربازان روسی از خرسون

این ویدیوها نشان می دهد که حمله روسیه به پاولیوکا در ماه اخیر تا چه اندازه فاجعه بار بوده است و بار دیگر ثابت می کند که فرماندهان روسی از سربازانشان به عنوان گوشت جلوی توپ استفاده می کنند. این حمله چنان فاجعه بار بوده که نیروهای تفنگدار دریایی پیاده نظام ۱۵۵ روسیه که این حمله چهار روزه را رهبری می کردند، به صورت آشکارا ژنرال های خود را در نامه ای که منتشر شده، مورد انتقاد قرار داده اند. این نیروها نامه ای تند به فرماندار محلی منصوب کرملین نوشته و مدعی شده اند که در عرض چهار روز کشتار در پاولیوکا بیش از ۳۰۰ سرباز را به لطف برنامه ریزی فاجعه بار ژنرال رستم مورادوف و ژنرال زوراب اخمدوف از دست داده اند.

ویدیوهایی از فرار سربازان روسی از خرسون

آن ها مدعی شده اند که فرماندهان روسی میزان تلفات در دونتسک را مخفی کرده و «از ترس پاسخگو شدن، ارقام تلفات را کمتر از تعداد واقعی اعلام می کنند». این سربازان در نامه خود درخواست کرده اند که ولادیمیر پوتین شخصاً در جریان این کشتارها قرار گرفته و یک کمیسیون مستقل نظامی برای بررسی این ماجرا تشکیل دهد. در ویدیوهای منتشر شده، سربازان روسی در حال فرار از آتش توپخانه اوکراین ها دیده شده و در نهایت در یک خانه متروکه مورد هدف قرار می گیرند. در روزهای اخیر ویدیویی از شورش دو هزار سرباز تازه به خدمت فرا خوانده شده روسی علیه ژنرال فرمانده شان منتشر شده که به خاطر اعزامشان به خط مقدم بدون تجهیزات و امکانات کافی آشکارا به او انتقاد می کنند.

ویدیوهایی از فرار سربازان روسی از خرسون

ژنرال دوم کیریل کولاکوف، ۵۳ ساله، با فریادهای «از اینجا گم شو»، «شرم بر تو» و «مرگ بر رژیم پوتین» مواجه می شود در حالی که هزاران سرباز روسی در یک مرکز آموزش نظامی در شهر کازان به اعتراضات می پیوندند، یک شب قبل از اینکه به جبهه فرستاده شوند. ترتیب دهندگان این شورش به فرماندهان خود می گویند که نمی توانند به جنگ بروند زیرا در طی هفته ها آموزش، غذا و تجهیزات کافی دریافت نکرده و اکنون باید با «مسلسل های زنگ زده دهه ۱۹۷۰» به خط مقدم نبرد بروند.

ویدیوهایی از فرار سربازان روسی از خرسون

کانال تلگرامی General SVR مدعی شده است که تاکنون کشته شدن ۷۷,۲۹۱ سرباز روسی از شروع حمله روسیه به اوکراین به اطلاع پوتین رسیده و علاوه بر این تعداد، ۲۳,۵۱۷ نیروی دیگر نیز از نیروهای مزدور کمپانی های خصوصی مانند واگنر کشته شده اند. این کانال تلگرامی مدعی شده که در این مدت ۵,۳۰۸ نفر از گارد ملی روسیه نیز کشته شده اند که در صورت واقعی بودن این ارقام، تعداد کشته شدگان روسی در جنگ اوکراین را در مجموع به ۱۰۶,۱۱۶ نفر می رساند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود