جیمی کیمل به عنوان مجری اسکار ۲۰۲۳ انتخاب شد

جیمی کیمل به عنوان مجری اسکار ۲۰۲۳ انتخاب شد

پس از سه سال برگزاری مراسم اسکار بدون میزبان، این مراسم، شاهد بازگشت مجریان در سال ۲۰۲۲ بود که واندا سایکس، اِیمی شومر و رجینا هال هر کدام یک ساعت از مراسم سه ساعته اسکار را برگزار کردند. حضور مجریان باعث افزایش ۶۰ درصدی بینندگان در مقایسه با ۹۳اُمین دوره جوایز اسکار شد که کمترین امتیاز، در تاریخ برگزاری این مراسم بود.

مجری مراسم اسکار 2023 کیست؟
بحث های زیادی در مورد اینکه چه کسی باید میزبان ۹۵اُمین مراسم اسکار باشد، وجود داشته است. مدت کوتاهی پس از اسکار ۲۰۲۲، کریگ ارویچ، رئیس بخش سرگرمی ABC، پس از حادثه ای که در آن ویل اسمیت به صورت کریس راک سیلی زد و باعث شد مراسم به روش های نادرستی در فضای مجازی پخش شود، احتمال بازگشت کریس راک به عنوان مجری را رد کرد. اسمیت نیز از هیئت اعضای آکادمی استعفا داد و به مدت ده سال از حضور در رویدادهای مربوط به آکادمی اسکار محروم شد. با این حال، این بازیگر می‌تواند برای هر یک از فیلم‌های آینده‌اش، نامزد دریافت جایزه اسکار شود.

مجری مراسم اسکار 2023 کیست؟
اکنون آکادمی اسکار اعلام کرده است که کیمل برای سومین بار میزبان ۹۵اُمین مراسم اسکار خواهد بود. این مجری محبوب، پیش از این در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، میزبان ۹۰اُمین و ۹۱اُمین دوره جوایز اسکار بود. کیمل در بیانیه‌ای توضیح داد که میزبانی اسکار یا افتخار بزرگی است یا یک تله است و به شوخی گفت که از آکادمی سپاسگزار است که بعد از اینکه همه گزینه های خوب‌ به آنها جواب رد دادند، دوباره از او خواستند که مجری مراسم اسکار شود.

آیا میزبانی کیمل به افزایش رتبه بندی اسکار کمک می کند؟

مجری مراسم اسکار 2023 کیست؟
پس از برگزاری سه مراسم اسکار بدون میزبان، که باعث کاهش شدید رتبه‌ این مراسم شد، اسکار ۹۴اُم نسبت به سال پیش از آن، شاهد افزایش بیننده بود، اگرچه همچنان درمیان مراسم های اسکار با رتبه پایین در جایگاه دوم قرار می گیرد. هنگامی که کیمل در سال ۲۰۱۷ میزبان اسکار بود، این مراسم با اشتباه عجیبی به پایان رسید و فیلم «لا لا لند» به عنوان بهترین فیلم به جای فیلم «مهتاب» معرفی شد. این اولین بار بود که فیلمی اشتباه اعلام می شد. کیمل سال بعد بازگشت و مراسم اسکار بدون این دست اشتباهات برگزار شد.

مجری مراسم اسکار 2023 کیست؟
کیمل میزبان دوباره اسکار یک انتخاب مطمئن برای آکادمی به نظر می رسد، زیرا او به طور کلی مورد علاقه اکثر مخاطبان است و اخیراً قرارداد خود را با ABC تمدید کرده است تا برای حداقل سه سال دیگر به برنامه «اجرای زنده جیمی کیمل» ادامه دهد. البته ممکن است بازگشت کیمل، برای جوایز اسکار ۲۰۲۳ نیز حرکتی نجات بخش نباشد. این مراسم برای ۹۵اُمین سال خود در ۱۲ مارس ۲۰۲۳ برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:

داستان غم انگیز دختر سرخپوستی که به جای مارلون براندو در اسکار ۱۹۷۳ حاضر شد

برندگان اسکار چگونه انتخاب می شوند؟

منبع: screenrant
دیجیاتو
بدون نظر

ورود