واکنش برد پیت به افشاگری جنیفر آنیستون درباره مشکلات ناباروری اش

واکنش برد پیت به افشاگری جنیفر آنیستون درباره مشکلات ناباروری اش

برد پیت به تازگی به اعترافات جنیفر آنیستون در مورد ناباروری واکنش نشان داد. جنیفر آنیستون، ستاره مجموعه برنامه صبحگاهی (The Morning Show) در مصاحبه جدید خود در مجله آلور (Allure) با عنوان «جنیفر آنیستون چیزی برای پنهان کردن ندارد» درباره مشکلات ناباروری‌اش و واکنش رسانه ها به شایعات مداوم باردار بودن او در طول ازدواجش با برد پیت صحبت کرد.

یک منبع نزدیک به برد پیت درباره احساس بازیگر فیلم قطار سریع السیر (Bullet Train) نسبت به سخنان بی‌پرده همسر سابقش گفت: «برد به تصمیم جنیفر مبنی بر صراحت درباره صحبت کردن پیرامون مبارزه‌اش با ناباروری احترام می‌گذارد. این دو نفر فراز و نشیب‌های خود را داشته‌اند و امروز خیلی با هم دوست هستند.»

افشاگری جنیفر آنیستون درباره مشکلات ناباوروی‌ اش در ازدواج با برد پیت

بازیگر سریال محبوبِ دوستان (Friends) درباره احساسش در طول پنج سالی که با برد بود و شایعاتی که پخش می‌شد که آیا می‌خواست باردار شود یا نه صحبت کرد. او به مجله الور گفت: «من واقعا چیزهای سختی را پشت سر گذاشته‌ام و اگر از آنها عبور نمی‌کردم، هرگز آن چیزی نمی‌شدم که باید باشم.» او درباره تلاش‌های متعددش برای بچه‌دار شدن و دشوار بودن این کار گفت و ادامه داد: «تلاش می‌کردم باردار شوم. این برایم یک جاده چالش برانگیز بود، جاده بچه‌سازی.»

افشاگری جنیفر آنیستون درباره مشکلات ناباوروی‌ اش در ازدواج با برد پیت

جنیفر آنیستون بیشتر توضیحات داد: «لقاح مصنوعی انجام دادم، چای چینی می‌نوشیدم و هر کاری که فکرش را بکنید کردم.» با این حال او عمدتا با رسانه ها و روایت‌ موجود در آن زمان مبنی بر خودخواه بودنش مشکل داشت: «من فقط به حرفه‌ام اهمیت می‌دادم -خدا نکند یک زن موفق باشد و بچه نداشته باشد- و دلیل اینکه شوهرم ترکم کرد این بود که من به او بچه نمی‌دادم. این‌ها دروغ محض بود. من در این مرحله از زندگی چیزی برای پنهان کردن ندارم.»

این زوج در سال ۱۹۹۴ با هم آشنا شدند اما تا سال ۱۹۹۸ با هم ملاقات خصوصی نداشتند. این زوج در بیانیه‌ای مشترک پیش از پایان مجموعه Friends در سال ۲۰۰۴ جدایی خود را اعلام کردند. در بیانیه آنها این‌طور آمده بود: «مایلیم اعلام کنیم که پس از هفت سال زندگی مشترک، تصمیم گرفته‌ایم که رسما جدا شویم. برای کسانی که این چیزها را دنبال می‌کنند باید توضیح بدهیم که جدایی ما نتیجه هیچ‌یک از گمانه‌زنی‌های گزارش شده توسط رسانه‌های زرد نیست بلکه نتیجه تامل بسیار است. ما با خوشحالی دوستان متعهد و دلسوز یکدیگر باقی می‌مانیم.»

افشاگری جنیفر آنیستون درباره مشکلات ناباوروی‌ اش در ازدواج با برد پیت

جنیفر بعدا از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ با جاستین ثرو ازدواج کرد و برد از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ با آنجلینا جولی بود. به گفته جنیفر، این دو از دوستی با یکدیگر بسیار خوشحال هستند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود