پسر نابغه‌ای که از مریخ آمده است تا زمین را از آخرالزمان هسته ای نجات دهد + ویدیو

پسر نابغه‌ای که از مریخ آمده است تا زمین را از آخرالزمان هسته ای نجات دهد + ویدیو

بوریس کیپریانوویچ (Boris Kipriyanovich)، پسری اهل منطقه ولگوگراد روسیه، ادعا کرده که اهل مریخ است و آمده تا زمین را از یک آخرالزمان هسته ای نجات دهد. بوریس با ادعاهای عجیب و غریبش هم در مورد گذشته و هم در مورد آینده محققانی را که او را مورد مطالعه قرار داده‌اند را متحیر کرده است.

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟

مادرش ادعا کرده است زمانی که بوریسکا (بوریس کوچولو) را در ۱۱ ژانویه ۱۹۹۶ به دنیا آورد  می‌دانست چیزی در مورد او غیرعادی است. او گفت: «همه چیز آنقدر سریع اتفاق افتاد که من حتی دردی احساس نکردم. وقتی کودک را به من نشان دادند، به چشم یک بزرگسال به من نگاه کرد. به عنوان یک پزشک، می دانستم که چشمان نوزادان نمی توانند روی اشیا تمرکز کنند. با این حال، فرزند کوچکم با چشمان درشت قهوه ای اش به من نگاه می کرد.»

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟

گفته می شود در زمانی که او فقط چهار ماه داشت، می توانست با کلمات ساده صحبت کند و در هشت ماهگی با جملات ساده صحبت می کرد. اطرافیانش ادعا می کنند وقتی بوریس یک ساله بود می توانست عناوین ساده روزنامه ها را بخواند.

گفته می‌شود بوریس توانایی‌های روانی خارق‌العاده‌ای داشته است، به طوری که در ابتدا پدر و مادرش نگران او بودند، اما به مرور متوجه شدند که پسرشان یک کودک معمولی نیست، بلکه به گفته آنها، یک کودک خاص با مغزی خارق‌العاده است.

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟

گفته می شود که او علاقه خاصی به اجرام آسمانی دارد و در مورد پدیده های نجومی عجیب صحبت می کند. ظاهراً او اطلاعات دقیقی در مورد مریخ، منظومه های سیاره ای، تمدن های دیگر و اجرام ناشناخته فرازمینی فاش کرده است. زمانی که بوریس دو ساله بود مهارت های زبانی شگفت انگیزی داشته و در سه سالگی شروع به صحبت در مورد جهان کرده است.

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟

گفته می شود که این نوجوان درباره زندگی قبلی خود در سیاره مریخ صحبت کرده و مدعی شده است که تمدن مریخ آنقدر پیشرفته است که توانایی سفر در کهکشان ها را دارد. به گفته بوریس، مریخی‌ها در زیر زمین زندگی می‌کنند، زیرا محیط زیست آنها توسط تشعشعات ناشی از یک جنگ هسته‌ای ویران شده است.

ظاهراً او تنها کودک روی زمین از فضای خارج از جو آن نیست؛ بوریسکا ادعا می کند که افراد دیگری مانند او هستند که به منظور نجات بشریت به سیاره ما فرستاده شده اند.

قدرت های ماوراء طبیعی

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟
گفته می شود که این نوجوانان که به «کودکان نیلی» (Indigo Children) معروف هستند، دارای قدرت های ماوراء طبیعی هستند و توانسته اند از جنگ های مریخ جان سالم به در ببرند.

بوریسکا همچنین ادعا کرده است این اولین بار نیست که روی زمین می‌آید و بارها از آن بازدید کرده و در مورد رویدادهای مختلف ماقبل تاریخ صحبت کرده است.

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟

او معتقد است که در دوران لموریان از زمین دیدن کرده است. گفته می شود تمدن لموریا، که تمدنی ماقبل تاریخ در قاره گمشده فرضی لموریا، واقع در جایی که اکنون اقیانوس هند است، بوده است.

ایده قاره گمشده در این منطقه برای اولین بار توسط جانورشناس مشهور، فیلیپ شلیتر (Philip Schlater) در سال ۱۸۶۴ مطرح شد و بعداً توسط افرادی که معتقد بودند این قاره خانه اجدادی انسان ها است، مورد توجه قرار گرفت. اما دانشمندان در قرن بیستم ثابت کردند که این باور افسانه ای بیش نیست و قاره گمشده ای وجود ندارد. بوریس حتی فضاپیمایی را که طراحی کرده توصیف کرده است.

سفینه فضایی

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟
بوریس گفت: «این فضاپیما ۶ لایه است، که لایه بیرونی آن از ۲۵ درصد فلز جامد ساخته شده است، لایه دوم ۳۰ درصد چیزی شبیه لاستیک و لایه سوم ۳۰ درصد فلز است. چهار درصد آخر از یک لایه مغناطیسی ویژه تشکیل شده است. اگر به این لایه مغناطیسی انرژی دهیم، این ماشین‌ها می‌توانند به هر نقطه از کیهان پرواز کنند.»

به گفته بوریس، مریخی‌ها با افزایش سن قادر به تنفس اکسیژن نیستند و برای حدود ۳۰ تا ۳۵ سال جوان می‌مانند.

هاله قوی

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟
گفته می شود که متخصصان موسسه مغناطیس زمینی، یونوسفر و امواج رادیویی ( Institute of Terrestrial Magnetism) در آکادمی علوم روسیه از هاله او عکسبرداری کرده اند که گفته می شود به طور غیرعادی قوی بوده است.

طیف‌نگاری او نارنجی است که نشان می‌دهد او فردی بسیار شاد است و نشانه ای از اینکه او یک بیمار روانی با ذهنی ناپایدار باشد، دیده نمی شود.

بوریس کیپریانوویچ پسری که ادعا می کند از مریخ آمده کیست؟

با این حال، مکان فعلی او که ظاهراً به همراه مادرش ناپدید شده اند، همچنان چون رازی باقی مانده است. همه تلاش های روزنامه نگاران غربی برای ردیابی او با شکست مواجه شده است.

گفته می شود بوریس اکنون در یک روستای دورافتاده تحت حمایت دولت روسیه زندگی می کند و هرگونه تلاش برای تماس با او بیهوده خواهد بود. با این حال، برخی دیگر ادعا می کنند که او در مسکو زندگی می کند.

تعدادی از سایکیک ها ادعا کرده اند که توانسته اند از طریق ذهن خود با بوریسکا ارتباط برقرار کنند و او به آنها گفته است که در مکانی دورافتاده با مادرش زندگی می کند و همه چیز خوب است.

بیشتر بخوانید:

محققان ناسا: روی سطح مریخ برای زمانی طولانی حیات وجود داشته است

دریچه ای در دل کوه ؛ تصاویر حیرت انگیز مریخ نورد ناسا از یک «دریچه» در سطح مریخ

منبع: the sun
۱۳ نظر

ورود

 • زرتشت آبان ۲۳, ۱۴۰۱

  فیلمشو دیدم

 • ? آبان ۲۳, ۱۴۰۱

  همین که تصور کنی مریخی یا هرجایی هستی برتری داری ، پس با تک تک زمینیا مو نمی‌زنی ??
  پ.ن. این خصلت ماهاس برو تو صف رکوردهای گینس پشت سر بابا مامانت واسه ثبت نام خاص بودن کوچولو ?

 • تتااا آبان ۲۳, ۱۴۰۱

  داستان های تخیلی زیباست چقدر واقعیدبود

  • هادی آبان ۲۴, ۱۴۰۱

   منم تونستم باهاش ارتباط ذهنی ببندم و گفت الان تو صف نونوایی وایساده،یه اوملت بزنه میاد از فضا پیمای ۱۰لایه اش رونمایی کنه،به خدا خودش گفت
   ?

 • مهدی آبان ۲۳, ۱۴۰۱

  تموم شد؟ با احترام از این چرندیات نذارید لطفا

 • دیاکو آبان ۲۴, ۱۴۰۱

  ما هم یکی داشتیم که از تسلا و ولوو دعوت نامه داشت و به دانشجویان شریف طراحی صنعتی تدریس میکرد

 • محمد آبان ۲۴, ۱۴۰۱

  ماهم اینجا کسایی داریم..از پیش خدا اومدن با خدا حرف میزنن…با امام زمان در ارتباط هستن..و میگن فقط اونا حقیقت رو میدونن…به برزخ رفتن بهشت جهنم دیدن…میدونن تو قبر چه خبره…

  • Amin آبان ۲۵, ۱۴۰۱

   ??? دمت گرم عالی بود ✌

 • احمد آبان ۲۵, ۱۴۰۱

  دیشب یکیشون اومد رو پشت بوم باهم گل زدیم خیلی تشکر کرد.یوفو بود

 • بهرادعصری آبان ۲۵, ۱۴۰۱

  خیلی جالب بود اگه پیداش کنن میتونن یک راهی برای سفر به فضا پیدا کنن خیلی خوب و جالب میشه ممنونم برای مطلب عالی بود دستتون درد نکنه???? ولطفا باز هم از این جور مطالب بگزارید و به مردمی که مسخره میکنن توجه نکنین چون لیاقت مطالب شما را ندارند شما باز هم بزارید متأسفانه مردم نمیدونن اینترنت جای مسخره کردن و بی فرهنگی نیست??

 • ناشناس آبان ۲۶, ۱۴۰۱

  الان شبکه های مجازی فیلمی را دارن از ایرانیان مقیم مریخ پخش می کنن و فیلم روزگاری در مریخ مسند واقعی هستند که نشان میده حکومت ایران چقدر پیشرفت کردن!!!

 • Amir آبان ۲۷, ۱۴۰۱

  کاش میشد باهاش ارتباط بگیرم ..دیشب هرچی زور زدم نشد ..ادرش لازم دارم ..یجورایی از مامانیش خوشششم اومد ..هر کی ارتباط گرفت از منم تعریف کنه براش ..خواهش میکنم که بد دلم گرفته ..love?