۶ زن مشهور هالیوود که بعد از تجربه سقط جنین صاحب فرزند شدند

۶ زن مشهور هالیوود که بعد از تجربه سقط جنین صاحب فرزند شدند

بر اساس تحقیقات از هر ۴ بارداری، یکی به سقط جنین غیر عمد منتهی می شود. در سال های اخیر، سلبریتی های زیادی شروع به صحبت درباره ی تجربه ی خود از این اتفاق تلخ کرده اند.

در ادامه از ۶ سلبریتی زن خواهیم گفت که بعد از تجربه ی سقط جنین صاحب فرزند شدند و خود نیز به صراحت درباره ی این تجربه صحبت کرده اند.

ماریا کری

ماریا کری در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه ای فاش کرد که ۲ سال پیش از آن دچار سقط جنین شده بود. کری درباره ی خود و همسر آن زمانش، نیک کانن گفت: «این اتفاق هر دوی ما را به نوعی شوکه کرد و ما را در وضعیتی قرار دارد که واقعاً دشوار و تاریک بود.» او همچنین در مصاحبه ی دیگری گفت: «به خاطر سقط جنینی که تجربه کرده بودم آمادگی گفتن این موضوع را به دیگران نداشتم.» اما در سال ۲۰۱۱، او و همسرش نیک کانن توانستند صاحب ۲ فرزند دوقلو به نام های مونرو و موراکن شوند.

پینک

پینک از سقط جنینی گفته است که در دوران نوجوانی تجربه کرده بود. او زمانی که تنها ۱۷ سال داشت، فرزند در راه خود را از دست داد اما حالا ۲ فرزند به نام های ویلو و جیمسون دارد. این خواننده ی مشهور در مصاحبه ای گفت که بعد از آن تجربه احساس می کرد بدنش او را از خود ناامید کرده و گرچه آن زمان سن کمی داشت، اما دلش می خواست فرزندش را نگه دارد.

بیانسه

بیانسه در مستندی که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد فاش کرد که اولین بارداری اش به سقط جنین منجر شده بود و از آن به عنوان غم انگیزترین تجربه ی زندگی خود یاد کرد. او همچنین گفت: «من صدای ضربان قلبش را شنیدم. قشنگ ترین موسیقی ای بود که در زندگی ام شنیده بودم. اما بعداً وقتی برای چکاپ به نیویورک برگشتم، دیگر قلبش نمی زد.» بیانسه و همسرش جی زی حالا ۳ فرزند به نام های بلو آیوی و رومی و سِر دارند که دو تای آخری دوقلو هستند.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن و همسر اولش تام کروز، بعد از بارداری خارج از رحم و سقط جنین کیدمن، دختر و پسری به نام های ایزابلا و کانر را به فرزندی قبول کردند. کیدمن بعد از ازدواج با همسر دومش کیت اربن، صاحب دختری به نام فیث شد و دختر دیگرش ساندی رز نیز از طریق رحم اجاره ای متولد شد.

کیدمن در مصاحبه ای درباره ی تجربه ی سقط جنین خود گفت: «حسرت خیلی بزرگ و دردناکی است. درباره ی ضایعه ی سقط جنین به اندازه ی کافی صحبت نشده. برای بعضی زن ها غم عظیمی است.»

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای از سقط جنینی گفت که جانش را به خطر انداخته بود. او در اینباره گفت: «بچه هایم دائم از من می خواهند که دوباره بچه دار شوم. اما من در بارداری سومم تجربه ی خیلی بدی داشتم. خوب پیش نرفت و نزدیک بود بمیرم. برای همین از خودم می پرسم که تا همین جا کافی است یا باید دوباره امتحان کنم.»

پالترو حالا ۲ فرزند، یک دختر به نام اپل و یک پسر به نام موزز دارد.

بروک شیلدز

بروک شیلدز در مصاحبه ای فاش کرد که بعد از اولین تجربه ی لقاح مصنوعی خود، دچار سقط جنین شد. او در اینباره گفت: «شاید قسمت نبود بچه دار شوم. دیگر دلم نمی خواست برای بسیار آدم های دیگری که بچه داشتند خوشحال باشم. می دانستم که اینکه از آن ها چنین نعمتی برخوردارند ارتباطی به من ندارد اما حس سیلی به صورت را داشت.»

شیلدز بعدها صاحب فرزند شد و حالا ۲ دختر به نام های روون و گریر دارد.

بیشتر بخوانید:

۴ زن هالیوود که از تجربه تلخ سقط جنین خود گفته اند

سلبریتی هایی که از طریق رحم اجاره ای صاحب فرزند شدند

سلبریتی ها و مشکلات باروری؛ ۱۰ زن مشهور هالیوود که برای مادر شدن هر کاری کردند

منبع: brightside
بدون نظر

ورود