علیرضا فخاری استاندار جدید تهران کیست؟

علیرضا فخاری استاندار جدید تهران کیست؟

علیرضا فخاری به عنوان استاندار جدید تهران منصوب شد. سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱، رئیس جمهور طی حکمی محسن منصوری استاندار وقت تهران را به سمت معاون اجرایی رئیس جمهور منصوب کرد و تا دیروز مسند جایگزینی برای مسند استانداری تهران انتخاب نشده بود. پس از انتصاب محسن منصوری استاندار سابق تهران به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، احمد وحیدی وزیر کشور، سردار علیرضا فخاری را به عنوان استاندار جدید به هیأت دولت معرفی کرده بود تا استانداری تهران بدون سکاندار نماند.

سردار علیرضا فخاری کیست؟

این پیشنهاد وزیر کشور در جلسه عصر یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱هیأت وزیران به ریاست سید ابراهیم رئیسی، بررسی و با آن موافقت شد.

سردار علیرضا فخاری کیست؟

علیرضا فخاری که یکی از فرماندهان سپاه در زمان جنگ تحمیلی ایران و عراق بوده است تا پیش از این معاونت وزیر راه و شهرسازی، رییس سازمان ملی زمین و مسکن، معاون استاندار تهران، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران، عضو هیات مدیره شرکت راه سازی و عمران ایران،‌ مشاور وزیر نفت، فرمانداری شهرستان دماوند و نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده (۹۹) قانون شهرداری‌ها را در سوابق کاری خود دارد.

سردار علیرضا فخاری کیست؟

وی پیش از ورود به عرصه مدیریت دولتی، معاون اقتصادی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم الانبیاء، فرمانده سپاه حفاظت کشور، فرمانده سپاه حفاظت و امنیت هوانوردی، مدیرکل پشتیبانی مهندسی سپاه و مدیرکلی املاک سپاه را به عهده داشته است.

بیشتر بخوانید:

حواشی تازه تیم ملی فوتبال؛ از تصاویر بحث برانگیز تا کنفرانس مطبوعاتی جنجالی

حرف و حدیث ها علیه مهران رجبی؛ اتهام خانم بازیگر به مجری جدید صدا و سیما

بدون نظر

ورود