۷ سلبریتی زن هالیوود که می گویند از انجام عمل زیبایی راضی هستند

۷ سلبریتی زن هالیوود که می گویند از انجام عمل زیبایی راضی هستند

برخی سلبریتی ها از عمل زیبایی خود خجالت می کشند و حتی با دروغ سعی می کنند آن را پنهان کنند. اما بسیاری از سلبریتی ها هم هستند که بی پرده درباره ی علت تصمیم شان به انجام عمل زیبایی صحبت کرده اند. در حقیقت، بسیاری از آن ها به قدری از نتیجه ی عمل زیبایی خود راضی هستند که دلیلی بر پنهان کردن آن نمی بینند. در ادامه با تعدادی از آن ها آشنا خواهیم شد.

کریسی تیگن

این سوپر مدل فاش کرده که چربی زیربغل خود را برداشته و از نتیجه ی آن بسیار راضی است. او در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای در اینباره گفت: «من عمل ساکشن زیربغل انجام دادم که عالی بود. این راز بزرگی است اما برایم مهم نیست. تقریباً ۹ سال پیش این کار را انجام دادم. خیلی راحت بود. باعث شد وقتی لباس می پوشم احساس بهتری داشته باشم و اعتماد به نفسم بالا برود.»

کیتی پری

این خواننده ی مشهور عمل های زیبایی ای برای حفظ ظاهر بی عیب و نقصش انجام داده است. او در اینباره گفته: «من برای گودی زیر چشم هایم لیزر و تزریق فیلر انجام داده ام.»

سیندی کرافورد

این سوپر مدل رژیم غذایی سالمی دارد و ورزش می کند، اما از اذعان به تزریق بوتاکس در گذشته خجالت نمی کشد. او در اینباره گفته: «من نمی خواهم به خودم دروغ بگویم. از یک سنی به بعد کرم ها فقط روی سطح پوست تأثیر می گذارند اما برای حفظ خاصیت ارتجاعی پوست تنها چیزهایی که می توانم واقعاً روی آن ها حساب کنم تزریق ویتامین، بوتاکس و کلاژن است. من یک زندگی بسیار ساده و سالم دارم که معجزه می کند. من آب زیادی می خورم، مراقب تغذیه ام هستم و ورزش می کنم. اما کیفیت پوستم را به جراح زیبایی ام مدیونم.»

اولیویا کلمن

این بازیگر که سابقه ی دریافت جایزه اسکار را دارد فاش کرده چند سال قبل تزریق بوتاکس انجام داده است. کلمن از نتیجه ی آن راضی بود اما این موضوع را از همسر خود پنهان کرد. او در اینباره گفته: «من تزریق بوتاکس انجام داده ام و خیلی هم از آن راضی هستم اما وقتی این کار را انجام دادم که می دانستم فاصله ی زیادی بین نقش هایم هست. ولی به همسرم چیزی نگفتم و تا ۶ ماه دائماً به من می گفت: “سلام خانم زیبا!”»

گوئینت پالترو

این بازیگر که یک جایزه اسکار در کارنامه ی خود دارد، از سبک زندگی سالمی برخوردار است، اما به اذعان خودش، برای کمرنگ ساختن چین و چروک های صورتش از لیزر استفاده کرده است. او در اینباره گفته: «من از محصولات اورگانیک استفاده می کنم اما لیزر کردم. این همان چیزی است که زندگی را جالب می کند، رسیدن به تعادل. احتمالاً هر چه بوده را امتحان کرده ام. من از رفتن زیر تیغ جراحی می ترسم اما وقتی ۵۰ سالم شد سراغم بیایید. آن وقت هر چیزی را امتحان می کنم.»

کیلی کوئوکو

این بازیگر مشهور عمل زیبایی داشته و از صحبت بی پرده درباره ی آن ترسی ندارد. او در اینباره گفته: «متأسفم ولی هر چقدر هم که درون تان را دوست داشته باشید، باز هم دل تان می خواهد که ظاهر خوبی داشته باشید. من فکر نمی کنم این کار را باید به خاطر دیگران انجام دهید. اما اگر اعتماد به نفس تان را بالا می برد، کار خیلی خوبی است.»

اشلی تیزدیل

این بازیگر به دلایل پزشکی عمل بینی انجام داده است. او در اینباره گفته: «من به خاطر اعتقاد به عمل زیبایی این کار را انجام ندادم برای سلامتی ام بود. به معنای واقعی کلمه نمی توانستم از طرف راست بینی ام نفس بکشم. دوست دارم طرفدارهایم حقیقت را بدانند. من از آن هایی نیستم که می گویند هیچ عمل زیبایی ای نداشته اند. فقط دلم می خواهد صادق باشم چون طرفدارهایم همه چیز من هستند.»

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود