ادی هال برای اولین بار در پنج سال اخیر در رقابت «قوی ترین مرد جهان» شرکت می کند + ویدیو

ادی هال برای اولین بار در پنج سال اخیر در رقابت «قوی ترین مرد جهان» شرکت می کند + ویدیو

ادی هال (Eddie Hall)  ۳۴ ساله که در سال ۲۰۱۷ به عنوان قوی ترین مرد جهان شناخته شد، برای اولین بار در پنج سال گذشته به میدان مسابقات بازگشت. این قهرمان در اوایل سال ۲۰۲۲، در مقابل هافثور بی‌یُرنشون (Hafthor Bjornsson) ملقب به «کوه» در دبی مسابقه داد. هال در مبارزه با بی‌یُرنشون شکست خورد. در اوایل این ماه، ادی تایید کرد که پیشنهادهای مالی کلانی را برای بازگشت به رینگ رد کرده است.

ادی هال کیست؟

اکنون او پنج سال پس از بازنشستگی، به رقابت محبوب خود یعنی رویدادهای قوی ترین مردان بازگشته است. این رقابت در نمایش «قوی ترین ملت جهان» (World’s Strongest Nation) در لیورپول در روز شنبه، با حضور هال برای تیم بریتانیا در برابر ایالات متحده برگزار شد. او چند عکس و ویدیو از حرکاتش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

ادی هال کیست؟

هال که اخیراً ریش‌هایش را تراشیده است، در اینستاگرام خود نوشت: «بعد از ۵ سال برای اولین بار وارد رقابت شده ام! برای نمایش قوی‌ترین ملت جهان! هنوز می توانم.»

ادی هال برای مبارزه با بی‌یُرنشون در ماه مارس حدود ۱ میلیون پوند به دست آورد. اما او اخیراً ادعا کرده است که با وجود تلاش‌هایی که برای بازگرداندنش به این ورزش انجام می‌شود، انتظار ندارد دوباره سراغ بوکس رود.

ادی هال کیست؟
او گفت: «من اینطور فکر نمی کنم. انجام آن مبارزه با ثور به معنای واقعی کلمه تنها دلیل بود، زمان خوبی برای من بود. کرونا به تازگی شروع شده بود، تمام تولیدات تلویزیونی متوقف شده بود و سپس من قراردادی هفت رقمی برای مبارزه با ثور بستم. به من پیشنهاد مبارزات بیشتری با نام های بزرگ در ازای مبالغ زیاد داده شده است ولی من علاقه ای ندارم.»

ادی هال کیست؟

هال تاکید کرد: «من می توانم با انجام کاری که هم اکنون انجام می دهم پول بیشتری به دست آورم و از کاری که اکنون انجام می دهم لذت می برم و همین برای من مهم است. من با همسرم و پسرم وقت می گذرانم و از زندگی لذت می برم. اشتباه نکنید، من از بوکس لذت می برم، اما باید فداکار باشید. از هفت صبح تا ۱۰ شب، باید ۱۰۰ درصد متعهد باشید. من در مرحله ای از زندگی ام هستم که می خواهم کمی آرامش داشته باشم و کمی بیشتر با خانواده ام وقت بگذرانم.»

بیشتر بخوانید:

طناب کشی مارتین فورد با یک حیوان هیبریدی در قفس در دُبی جنجال آفرین شد + ویدیو

بدنساز و مبارز MMA لهستانی با «بزرگ ترین جلو بازوی جهان» مورد جراحی اضطراری قرار گرفت

منبع: the sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود