۱۲ سلبریتی هالیوودی که پیش از رسیدن به شهرت شغلی معمولی داشتند

۱۲ سلبریتی هالیوودی که پیش از رسیدن به شهرت شغلی معمولی داشتند

راه رسیدن به موفقیت همیشه سرراست نیست. بعضی از ستاره های محبوب ما پیش از رسیدن به شهرت و ثروت مجبور شدند شغل های مختلف زیادی را امتحان کنند. در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

جسیکا چستین

جسیکا چستین پیش از بدل شدن به بازیگری مشهور، کارش سرگرم کردن بچه ها در مهمانی ها بود. یکی از تن پوش هایی که او در مهمانی ها به تن می کرد میکی موس بود که به گفته ی خودش آن را دوست داشت.

مارگو رابی

مارگو رابی در دوران نوجوانی ۳ شغل را تجربه کرد. او خدمتکار بود، در مترو ساندویچ درست می کرد و فروشنده ی یک فروشگاه تخته موج سواری بود.

مگان مارکل

این بازیگر سابق و عروس فعلی خاندان سلطنتی انگلیس دستخط زیبایی دارد. به همین دلیل عجیب نیست که زمانی به صورت آزاد کار خوش نویسی می کرد.

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام زمانی که جوان بود برای روزنامه ای انگلیسی به عنوان مدل تبلیغاتی کار می کرد و علاوه بر این، فروشنده ی بخش عطر یک فروشگاه بزرگ بود.

نیکلاس کیج

این بازیگر فیلم های اکشن در سال های دور در یکی از سینماهای معروف لس آنجلس پاپکورن می فروخت.

متیو مک کانهی

متیو مک کانهی وقتی در استرالیا زندگی می کرد، زمانی همزمان ۶ شغل داشت که یکی از آن ها کارمند بانک بود.

هیو جکمن

هیو جکمن در سال ۲۰۱۵ با انتشار عکسی در توییتر خود فاش کرد زمانی در مهمانی های کودکان به عنوان دلقک آن ها را سرگرم می کرد.

برد پیت

برد پیت پیش از تبدیل به شدن به یک ستاره ی سینما شغل های مختلف زیادی را امتحان کرد. او همزمان با شرکت در کلاس های بازیگری، ماه ها راننده ی لیموزین و کارگر اسباب کشی بود.

مگان فاکس

مگان فاکس یک بار فاش کرد تنها شغل معمولی او پیش از بازیگر شدنش، مربوط به یک اسموتی فروشی در ایالت فلوریدا بود. او هفته ای یک بار با تن پوش موز در خیابان می ایستاد تا برای این اسموتی فروشی تبلیغ کند.

کاردی بی

کمتر کسی می داند که کاردی بی در دوران نوجوانی صندوقدار یک فروشگاه مواد غذایی بود. او هفته ای ۲۵۰ دلار درآمد داشت.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه قبل از تبدیل شدن به ستاره ی فیلم های «راکی»، در شغل های زیادی کار کرده بود، از جمله نظافت قفس شیرها در باغ وحش.

آماندا سیفرید

آماندا سیفرید در دوران نوجوانی به کار مدلینگ مشغول بود و در ۱۷ سالگی پیشخدمت یک خانه سالمندان شد.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود