اولین تریلر ایندیانا جونز ۵ با بازی هریسون فورد ۸۰ ساله‌ای که جوان شده است + ویدیو

اولین تریلر ایندیانا جونز ۵ با بازی هریسون فورد ۸۰ ساله‌ای که جوان شده است + ویدیو

ایندیانا جونز، یک فرنچایز آمریکایی است که بر اساس ماجراهای باستان‌شناسی تخیلی به‌نام دکتر هنری والتون ایندیانا جونز جونیور ساخته شده‌است. اولین فیلم این فرنچایز با عنوان مهاجمان صندوق گمشده در سال ۱۹۸۱ منتشر شد. چندین فیلم دیگر هم در سال‌های بعد منتشر شده‌اند. حالا هریسون فورد ۸۰ ساله، به عنوان پروفسور و فیبی والر-بریج، خالق «فلی‌بگ»، به عنوان دخترخوانده‌اش هلنا، در ایندیانا جونز ۵ همراه می شوند.
 ایندیانا جونز 5

تریلر ایندیانا جونز ۵ (Indiana Jones and the Dial of Destiny) که قرار است در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ در سینماها به نمایش درآید، ایندیانا جونز را نشان می دهد که ظاهراً از دوران بازنشستگی و زندگی آرام‌ خود خو گرفته است. تریلر با مردی شروع می شود که سعی می کند ایندیانا جونز را متقاعد کند که به زندگی ماجراجویی خود بازگردد و تصاویر چندین صحنه از خاطرات گذشته این استاد مشهور را نشان می دهد.

 ایندیانا جونز 5

مرد به پروفسور می گوید: «دلم برای صحرا تنگ شده، دلم برای دریا تنگ شده است و دلم برای هر روز صبح بیدار شدن و فکر کردن به اینکه چه ماجراجویی جدیدی برای ما خواهد داشت، تنگ شده است.» ایندیانا به او می گوید: «آن روزها آمدند و رفتند.» اما مرد استقامت می کند و پاسخ می دهد: «شاید. شاید هم نه.» با این حال، او متقاعد شده است که یک بار دیگر کلاه فدورا نمادین خود را بر سر بگذارد.

 ایندیانا جونز 5
صدای ایندیانا در صحنه‌هایی از هرج و مرج در فیلم شنیده می شود: «من به جادو اعتقادی ندارم، اما چندباری در زندگی‌ام، چیزهایی دیده‌ام. چیزهایی که نمی توانم توضیح دهم و من به این باور رسیده ام که خیلی به چیزی که شما به آن اعتقاد دارید مربوط نیست، مهم این است که چقدر آن را باور می کنید.»

 ایندیانا جونز 5

در یکی از صحنه‌ها، استاد سالخورده سوار بر اسب دیده می شود که علی‌رغم رفتن به سمت قطاری که از روبرو می‌رود، در مسیر ترن می‌چرخد. جونز توانایی ورزشی خود را به رخ می کشد و در طول یک صحنه تعقیب و گریز از یک توک توک (Tuk-Tuk) بیرون می‌پرد و در صحنه ای دیگر دخترخوانده اش هلنا به او در واژگون کردن تخته سنگی کمک می‌کند.

 ایندیانا جونز 5

فناوری های پیشرفته بصری در بازسازی صحنه‌ای که ایندیانا جونز در جوانی اسیر شده بود، سن فورد را کم می کند.

 ایندیانا جونز 5

در انتها ایندیانا که با زدن شلاق معروفش اتاقی پر از جمعیت را تهدید می‌کند را می بینیم؛ اما همه با اسلحه‌های خود به سمت او نشانه می گیرند و او به سبکی خنده دار از ترس باران گلوله های آنها روی زمین دراز می کشد.

بیشتر بخوانید:

جدیدترین تریلر سریال «۱۹۲۳» با حضور هریسون فورد و هلن میرن + ویدیو

تغییرات ظاهری خوش تیپ ترین بازیگران مرد هالیوود در طول زمان به روایت تصویر

منبع: mirror
بدون نظر

ورود