ویدیویی از تبحر استفن کری در پرتاب های سه امتیازی متوالی که ساختگی از آب درآمد + ویدیو

ویدیویی از تبحر استفن کری در پرتاب های سه امتیازی متوالی که ساختگی از آب درآمد + ویدیو

در ویدیویی که به تازگی وایرال شده، استفن کری (Stephen Curry)، ستاره گلدن استیت واریورز (Golden State Warriors)، ۵ پرتاب سه امتیازی متوالی از انتهای زمین بسکتبال به سمت تور انجام می دهد که در هر ۵ بار توپ از حلقه عبور می کند. در انتها قهرمان چهار دوره NBA، پس از پرتاب توپ‌ها و عبور آخرین توپ از تور، پیروزمندانه از سالن خارج می شود. این ویدیو به سرعت در فضای مجازی پخش شد و طرفداران او را شگفت زده کرد، اما بعداً مشخص شد که این ویدیو ساختگی بوده است.

ماجرای ویدیو ساختگی استف کری که وایرال شد چیست؟

در حقیقت این ویدیو توسط کارگردان و سازنده ویدیوهای جذاب، آری فراروی (Ari Fararooy) فیلم برداری و ساخته شده است. این ویدیو که توسط Sport Illustrated در رسانه های اجتماعی منتشر شد، باعث شد طرفداران دو نظر متفاوت داشته باشند، عده ای آن را واقعی دانستند و استف را قادر به انجام آن معرفی کردندند در حالی که برخی دیگر مشکوک تر بودند. در نهایت واریورز تایید کرد که ویدیو ساختگی است.

ماجرای ویدیو ساختگی استف کری که وایرال شد چیست؟

در حالی که اکثر واکنش ها به این ویدیو، آن را ساختگی می‌دانستند، بسیاری ادعا می‌کردند اگر کسی هم بتواند این شاهکار را انجام دهد، قطعا استف کری است. یکی از کاربران قبل از اینکه مشخص شود ویدیو ساختگی است نوشت: «اگر شخص دیگری بود، ممکن بود آن را ساختگی بدانم، اما ما داریم در مورد استف صحبت می‌کنیم».

این ویدیو توسط همان کارگردانی ساخته شده است که اوایل امسال در ماه مه، ویدیویی از تام بردی ستاره NFL فوتبال آمریکایی در هنگام بازی گلف ساخت و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. در این ویدیو، تام با چ.ب گلف ضربه ای می زند که به طور باورنکردنی ای پس از طی مسافتی طولانی وارد حفره می شود. در ادامه نمایی از توپ که با هلی شات فیلمبرداری شده، مسیر طولانی توپ و لحظه شگفت انگیز وارد شدن به حلقه را نشان می دهد.


انتشار این ویدیو از تام بردی که قهرمان هفت دوره NFL است، بلافاصله در میان ۲.۷ میلیون دنبال کننده او شک و تردید به وجود آورد که در نهایت ساختگی بودن آن مشخص شد.

بیشتر بخوانید:

ویدیو تبلیغاتی جدید لیونل مسی برای کمپانی آدیداس؛ واقعی یا ساختگی؟ + ویدیو

ویدیوی «روحی سرگردان» در خیابان های مکزیک؛ داستانی واقعی یا ماجرایی خیالی؟ [تماشا کنید]

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود